Заняття йогою в Україні

Скільки коштує абонемент на йогу для початківців і для схуднення в Україні? Пропонуємо порівняти вартість індивідуальних занять флай, хатха йогою.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння цін на абонементи, разове відвідування йоги для початківців і для схуднення в Україні

Якщо ви небайдужі до фізичного і духовного розвитку, радимо записатися на йогу. Практика йоги дає великий простір для дослідження можливостей власного тіла. Завдяки їй ви зможете зберегти свою самосвідомість і внутрішнє благополуччя. Крім того, ваша фізична форма буде на вищому рівні.

На prostobank.ua ви можете порівняти ціни на безлімітні абонементи для заняття йогою, а також на разові індивідуальні заняття флай, хатха йогою. За допомогою нашого каталогу послуг відвідувачі сайту мають можливість вибрати найдоступніші ціни на заняття йогою. Крім порівняння вартості абонементів радимо також почитати відгуки про студії йоги і подивитися їх місцезнаходження на карті. Вартість абонемента залежить від кількості зайнять, їх тривалості і цінової політики студії.

Путівники

Будь здоровий: чим корисна йога і скільки коштує нею займатися

З кожним роком шанувальників йоги стає все більше і більше. І це не дивно. Адже йога - відмінний спосіб не тільки позбутися від непотрібних думок і відволіктися від проблем, а й тримати свої м'язи і тіло в тонусі. Які види йоги бувають, чим корисна йога, як правильно займатися йогою вдома, які асани підійдуть новачкам, де і за скільки можна позайматися йогою, розбирався Prostobank.ua.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб