про твої фінанси

Навіщо потрібні і як обрати гумки для фітнесу

Щоб мати гарне і підтягнуте тіло зовсім не обов'язково витрачати величезні гроші на покупку абонемента у фітнес-клуб. Привести своє тіло в порядок можна і в домашніх умовах. Потрібні лише дисципліна, трохи вільного часу і фітнес гумки. А як займатися, які фітнес гумки вибрати, щоб добитися кращих результатів і скільки фітнес гумки стоять, розповість Bankchart.com.ua.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Кому підходять і навіщо потрібні фітнес гумки
 2. Переваги фітнес гумок
 3. Як вибрати фітнес гумки
 4. Тренування з фітнес гумками
 5. Скільки коштують гумки для фітнесу

Кому підходять і навіщо потрібні фітнес гумки

Фітнес гумки - це універсальний спортивний інвентар, тому заняття з фітнес гумкою доступні всім, в тому числі і дітям. Головне - грамотно підібрати навантаження і набір вправ.

Основне завдання фітнес гумки - створювати додаткове навантаження при виконанні тих чи інших вправ. Також вона відмінно підходить для опрацювання дрібних стабілізуючих м'язів.

Переваги фітнес гумок

Ось що можна сказати на користь фітнес гумок:

 • Використання фітнес гумок - один з найефективніших видів домашнього тренінгу
 • Фітнес гумки - легкий, компактний і транспортабельний фітнес-інвентар. Їх без проблем можна розмістити в багажній сумці або валізі і взяти з собою у відпустку або у відрядження
 • Тренування з фітнес гумками підійдуть навіть тим, кому протипоказані тренування з додатковою вагою, так як вони не створюють особливого навантаження на хребет і суглоби
 • Ви можете самі регулювати і вибирати рівень навантаження, відштовхуючись від своєї фізичної підготовки
 • Гумки для фітнесу - популярний в сучасному світі спорту «інструмент» для роботи зі своїм тілом, тому ви без зусиль зможете знайти на просторах глобальної мережі приклади тренувань і вправи на групи м'язів, що вас цікавлять
 • Гумки для фітнесу дуже ефективні для опрацювання сідничних м'язів. Тому відмінно підійдуть дівчатам, які мріють про красиві і пружні сідниці
 • Ну і головне: фітнес гумки - відносно не дорогий продукт і його собі можуть дозволити всі.

Як вибрати фітнес гумки

Асортимент фітнес гумок досить широкий. Зустрічаються гумки з ручками, без ручок, довгі, короткі та ін. І щоб не прогадати і зробити правильний вибір на користь тих чи інших гумок, необхідно, в першу чергу, визначитися, на яку частину тіла будуть акцентовані ваші навантаження. Якщо на нижню частину тіла, вам підійдуть: гумові стрічки, гумки з двома м'якими ручками або еластичні стрічки з манжетами-липучками для щиколотки. Якщо ж на верхню частину тіла - гумові стрічки з пластиковими ручками і короткі стрічки в формі цифри «8» з ручками.

Варто також враховувати той факт, що кожна гумка «володіє» своїм рівнем навантаження (від 5-7 кг до 25-30 кг). Тому краще купувати не одну, а відразу декілька. Так ви зможете підбирати навантаження в залежності від вправи і зростання ваших силових показників.

Тренування з фітнес гумками

В ідеалі заняття з фітнес гумкою повинні тривати 45-60 хвилин, а їх кількість в тиждень має становити 3-4. Тільки при такому розкладі можна домогтися гарних результатів і привести себе в форму.

А знайти і підібрати комплекс вправ для бажаної групи м'язів (наприклад, вправи з фітнес гумкою для преса, вправи з фітнес гумкою для ніг) можна на просторах відеохостингу YouTube або на спеціалізованих інтернет-сайтах.

Скільки коштують гумки для фітнесу

Для того щоб зрозуміти ціновий діапазон фітнес гумок, ми порівняли ціни топ-5 інтернет-магазинів з першої сторінки результатів пошукової системи Google за запитом «купити фітнес гумки».

OLX: від 149 грн. Набір з 3-х штук

Prom.ua : від 32 грн. 1 гумка

Rozetka: від 30 грн. 1 гумка

Sportstart: від 60 грн. 1 гумка

Bigl.ua: від 30 грн. 1 гумка

Як бачимо, гумки для фітнесу коштують не дорого і обійдуться вони значно дешевше абонемента у фітнес-клуб. А якщо ще враховувати переваги і ефективність занять з фітнес гумками, можна зробити такий висновок: тренування з гумками - хороша альтернатива фітнес-клубу, а також відмінна можливість зберегти свої кровні на шляху до красивого тіла.

До речі, про те, як вибрати фітнес-клуб і заощадити на покупці абонемента, Prostobank.ua писав тут.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики