Реквізити банків України

Банківські реквізити: за допомогою нашого довідника можна легко знайти код ЄДРПОУ, список МФО всіх банків України, ЗКПО, ІПН, номер IBAN, розрахунковий рахунок, СВІФТ код для відправлення переказу. Розшифровка назв всіх реквізитів банків.

Пошук реквізитів банків за алфавітом:

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Що таке реквізити банку?

Ви знаходитесь на сторінках довідника банківських реквізитів. Клікнувши на назву банку, ви дізнаєтеся всі його реквізити. Основні реквізити банку - це його назва, МФО, код ЄДРПОУ (ЗКПО), ІПН (індивідуальний податковий номер), номер розрахункового рахунку, SWIFT код (СВІФТ) і номер IBAN. Таким чином, реквізити банку - це сукупність значень, необхідних для проведення безготівкового платежу або зарахування готівкових коштів на банківський рахунок.

На сторінці реквізитів банку ви знайдете всі реквізити, а також повне та скорочене найменування банку, номер і дату видачі ліцензії НБУ.

Що таке код ЄДРПОУ

Код ЄДРПОУ розшифровується як Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України. По суті, це ідентифікаційний код банку як юридичної особи. Кожна зареєстрована на території України організація має свій код ЄДРПОУ. ЗКПО (розшифровка: загальний класифікатор підприємств і організацій) - це стара назва ЄДРПОУ.

Що таке МФО банку в реквізитах? Як розшифровується?

МФО - це 6-значний код, який використовується для ідентифікації банків в Україні. Розшифровка цього реквізиту («міжфілійний оборот») пов'язана з радянським часом, коли оборот коштів здійснювався між філіями Ощадбанку СРСР.

У нашому довіднику зібрані коди МФО всіх українських банків. Тому ви легко і швидко зможете знайти МФО будь-якого банку, або знайти банк по МФО (для цього введіть код МФО в «пошук по сайту»).

Що таке номер рахунку в форматі IBAN? Розшифровка IBAN коду

IBAN (International bank account number) - це міжнародний номер банківського рахунку, який використовується при міжнародних розрахунках. Код IBAN складається з 29 символів, перші 2 символи - букви коду держави (для України - UA), далі - контрольний розряд, код банку та номер рахунку.

Як виглядає IBAN-код? Приклад: UA173000010000032003102901026

Як дізнатися IBAN номер? Натисніть на назву банку, і ви дізнаєтеся код IBAN

Кредити на карту онлайн - найкращі сервіси

Горячие предложения

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram