Про нашу компанію

Про компанію Простобанк Консалтинг

Компанія «Простобанк Консалтинг» займається проведенням маркетингових досліджень в сфері банківських послуг з 2006 року. Результати досліджень ми регулярно публікуємо на сайтах компанії у відповідних рейтингах і оглядах. Крім того, наші фахівці розробляють сучасні сервіси та калькулятори, за допомогою яких можна зробити необхідні фінансові розрахунки і операції.

Історія створення і місія компанії

Місія компанії простежується в історії її створення. У 2006 році Леонід Красавцев, генеральний директор «Простобанк Консалтинг», вирішив допомогти колезі вибрати іпотечний кредит. Він провів невелике дослідження, порівняв умови кредитування і реальні ставки (з урахуванням всіх комісій) за кредитними програмами банків. Таким чином, він допоміг колезі підібрати найбільш вигідний для неї кредит на квартиру. Після цього він прийняв рішення створити інтернет-портал, на якому кожен зможе вибрати кращу банківську або фінансову послугу.

Місія компанії - зробити ринок банківських послуг прозорим і зрозумілим для всіх наших клієнтів. У рейтингах банківських послуг ми розраховуємо реальну ставку кредитування, пояснюючи відвідувачам підводні камені, приховані комісії банків. У наших статтях ми розповідаємо, як правильно вибрати кредит, де краще відкрити депозит, як користуватися кредитною або пластиковою карткою і т.д.

Таким чином, головна мета компанії «Простобанк Консалтинг» - підвищення фінансової і банківської грамотності населення, порівнюючи і аналізуючи пропозиції банків і фінансових компаній України.

У 2017 році компанія «Простобанк Консалтинг» запустила власну премію Prostobank Awards, яка щоквартально визначає кращі банківські продукти на ринку.

Наші принципи діяльності:

  • професіоналізм - ми професійно і незалежно аналізуємо ринок банківських послуг, надаючи об'єктивну інформацію;
  • швидкість і досконалість - ми йдемо в ногу з часом і надаємо оперативну і якісну інформацію про банківські послуги;
  • партнерство - ми ставимося до наших клієнтів як до партнерів і зацікавлені в довгостроковому співробітництві;
  • нестандартний підхід - ми пропонуємо нестандартні рішення стандартних проблем;
  • мудра і дієва стратегія - ми знаємо і розуміємо потреби наших клієнтів і намагаємося передбачити, що їм буде необхідно в майбутньому;
  • конфіденційність - будь-яка комерційна і приватна інформація є конфіденційною інформацією для нашої компанії і не підлягає розголошенню, ні за яких обставин.

Завдяки великому досвіду роботи і професійній команді (дізнатися більше про фахівців «Простобанк Консалтинг» можна тут) ми маємо велику і актуальну базу даних про банківські і фінансові послуги. Більше того, ми знаємо всі тонкощі банківського обслуговування і стежимо за сферою фінансових послуг. Тому відвідувачі наших інтернет-проектів мають можливість безкоштовно користуватися нашими рейтингами і сервісами.

Зв'язатися з нами можна по телефону +380 63 075 70 92 або поштою info @ prostobank.com

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Ocean

Великі кредити на ваші мрії

Кредити по банківським умовам, тільки швидше

Сума / сумма: до 200 000 грн.

Строк / срок: до 36 м.

Ставка від 29,99% річних

Комісія від 1,99% в місяць від суми кредиту

Ефективна ставка від 66%

Необхідно підтвердження доходу (можна неофіційний дохід)

Франклин Финанс (Franklin Finance)

Кредит під заставу авто "в ходу"

ГРОШІ ПІД ЗАСТАВУ АВТО

Отримай від 2000 $ за 60 хвилин і продовжуй їздити на авто

Авто залишається у вас

99% позитивних рішень

Рішення за 60 хвилин

3% в місяць

З будь-кредитною історією