Про нашу компанію

Про компанію Простобанк Консалтинг

Компанія «Простобанк Консалтинг» займається проведенням маркетингових досліджень в сфері банківських послуг з 2006 року. Результати досліджень ми регулярно публікуємо на сайтах компанії у відповідних рейтингах і оглядах. Крім того, наші фахівці розробляють сучасні сервіси та калькулятори, за допомогою яких можна зробити необхідні фінансові розрахунки і операції.

Історія створення і місія компанії

Місія компанії простежується в історії її створення. У 2006 році Леонід Красавцев, генеральний директор «Простобанк Консалтинг», вирішив допомогти колезі вибрати іпотечний кредит. Він провів невелике дослідження, порівняв умови кредитування і реальні ставки (з урахуванням всіх комісій) за кредитними програмами банків. Таким чином, він допоміг колезі підібрати найбільш вигідний для неї кредит на квартиру. Після цього він прийняв рішення створити інтернет-портал, на якому кожен зможе вибрати кращу банківську або фінансову послугу.

Місія компанії - зробити ринок банківських послуг прозорим і зрозумілим для всіх наших клієнтів. У рейтингах банківських послуг ми розраховуємо реальну ставку кредитування, пояснюючи відвідувачам підводні камені, приховані комісії банків. У наших статтях ми розповідаємо, як правильно вибрати кредит, де краще відкрити депозит, як користуватися кредитною або пластиковою карткою і т.д.

Таким чином, головна мета компанії «Простобанк Консалтинг» - підвищення фінансової і банківської грамотності населення, порівнюючи і аналізуючи пропозиції банків і фінансових компаній України.

У 2017 році компанія «Простобанк Консалтинг» запустила власну премію Prostobank Awards, яка щоквартально визначає кращі банківські продукти на ринку.

Наші принципи діяльності:

  • професіоналізм - ми професійно і незалежно аналізуємо ринок банківських послуг, надаючи об'єктивну інформацію;
  • швидкість і досконалість - ми йдемо в ногу з часом і надаємо оперативну і якісну інформацію про банківські послуги;
  • партнерство - ми ставимося до наших клієнтів як до партнерів і зацікавлені в довгостроковому співробітництві;
  • нестандартний підхід - ми пропонуємо нестандартні рішення стандартних проблем;
  • мудра і дієва стратегія - ми знаємо і розуміємо потреби наших клієнтів і намагаємося передбачити, що їм буде необхідно в майбутньому;
  • конфіденційність - будь-яка комерційна і приватна інформація є конфіденційною інформацією для нашої компанії і не підлягає розголошенню, ні за яких обставин.

Завдяки великому досвіду роботи і професійній команді (дізнатися більше про фахівців «Простобанк Консалтинг» можна тут) ми маємо велику і актуальну базу даних про банківські і фінансові послуги. Більше того, ми знаємо всі тонкощі банківського обслуговування і стежимо за сферою фінансових послуг. Тому відвідувачі наших інтернет-проектів мають можливість безкоштовно користуватися нашими рейтингами і сервісами.

Зв'язатися з нами можна по телефону +380 63 075 70 92 або поштою info @ prostobank.com

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016