Телефонні коди країн світу, коди міст

Який код країни? Дізнайтеся про новий міжнародний телефонний код будь-якого міста, країни світу. Довідник мобільних кодів телефонів країн Європи на Bankchart: зручний пошук за назвою та номером для дзвінків за кордон

Оберіть країну світу

Як користуватися довідником телефонних кодів країн та міст світу?

До уваги відвідувачів сайту пропонується довідник міжнародних телефонних кодів міст Європи, Азії, Америки. Тут ви знайдете мобільні коди країн світу, а також код будь-якого міста, регіону, області. Щоб знайти інформацію, виберіть країну. Клацнувши назву країни, ви побачите код країни для мобільного або стільникового зв'язку. На сторінці країни представлений список усіх міст (великих та маленьких населених пунктів). Назви міст відсортовані за абеткою, що спрощує пошук. Для кожного міста вказано телефонний код міжміського зв'язку. Перейшовши на сторінку міста, ви дізнаєтесь телефонний код міста у міжнародному форматі. Більше того, на нашому сайті ви знайдете покрокову інструкцію, як зателефонувати в будь-яке місто світу.

За допомогою нашого довідника можна дізнатися, з якого міста світу вам дзвонили. За номером телефону ви зможете швидко визначити код країни та міста. Скориставшись комбінацією клавіш Ctrl+F і ввівши код, ви дізнаєтесь код якої країни та міста.

Не забувайте, телефонні коди міст та країн потрібні для дзвінків із телефонів мобільних операторів, стаціонарних телефонів на міські (домашні, офісні) номери телефонів. Тому використовуйте наш довідник для швидкого зв'язку в будь-який куточок світу.

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram