Пілатес в Україні

Скільки коштують тренування по методу Пілатеса в Україні? Пропонуємо порівняти вартість індивідуальних занять пілатесом, а також ціни на абонементи для початківців, для схуднення та для вагітних.

Порівняння цін на разові заняття, на абонементи на пілатес в Україні

Пілатес - це заняття для ледачих, а краще сказати, практичних людей, які не бажають «зганяти з себе 7 потів в спортзалі» і при цьому мати результат. Особливість занять в тому, що кожна вправа залучає до роботи відразу кілька груп м'язів. А якщо після кожної вправи затримуватися в статичному положенні ще на 3 секунди, ефект для всього тіла буде забезпечений. Якщо ви хочете протестувати тренування по методу Пілатеса і прийняти рішення, чи варто займатися цим видом спорту, радимо записатися на разове заняття. У наш час в Україні є величезна кількість спортивних студій і клубів, які пропонують класичний пілатес, жіночий, пілатес для корекції постави, для схуднення, для літніх людей і для вагітних.

На Prostobank.ua ви можете порівняти ціни на разове відвідування пілатес-студії, а також на абонементи. За допомогою нашого каталогу послуг відвідувачі сайту мають можливість вибрати найдоступніші ціни на заняття улюбленим видом спорту. Крім порівняння вартості занять пілатесом радимо також почитати відгуки про студії і подивитися їх місцезнаходження на карті. Вартість разового відвідування залежить від тривалості заняття і цінової політики спортивного клубу.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку