Пілатес в Україні

Скільки коштують тренування по методу Пілатеса в Україні? Пропонуємо порівняти вартість індивідуальних занять пілатесом, а також ціни на абонементи для початківців, для схуднення та для вагітних.

Порівняння цін на разові заняття, на абонементи на пілатес в Україні

Пілатес - це заняття для ледачих, а краще сказати, практичних людей, які не бажають «зганяти з себе 7 потів в спортзалі» і при цьому мати результат. Особливість занять в тому, що кожна вправа залучає до роботи відразу кілька груп м'язів. А якщо після кожної вправи затримуватися в статичному положенні ще на 3 секунди, ефект для всього тіла буде забезпечений. Якщо ви хочете протестувати тренування по методу Пілатеса і прийняти рішення, чи варто займатися цим видом спорту, радимо записатися на разове заняття. У наш час в Україні є величезна кількість спортивних студій і клубів, які пропонують класичний пілатес, жіночий, пілатес для корекції постави, для схуднення, для літніх людей і для вагітних.

На Prostobank.ua ви можете порівняти ціни на разове відвідування пілатес-студії, а також на абонементи. За допомогою нашого каталогу послуг відвідувачі сайту мають можливість вибрати найдоступніші ціни на заняття улюбленим видом спорту. Крім порівняння вартості занять пілатесом радимо також почитати відгуки про студії і подивитися їх місцезнаходження на карті. Вартість разового відвідування залежить від тривалості заняття і цінової політики спортивного клубу.

Путівники

Пілатес: принципи, переваги, вартість

Якщо спочатку пілатес розглядався як система фізичних вправ, спрямованих на реабілітацію після травм, то сьогодні пілатес - один з найбільш відомих фітнес-напрямків, який користується популярністю навіть у зірок світової величини. А в чому секрет такої популярності і скільки коштують заняття пілатесом в Україні, розбирався Bankchart.com.ua.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Лише у квітні 2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016