Пілатес в Україні

Скільки коштують тренування по методу Пілатеса в Україні? Пропонуємо порівняти вартість індивідуальних занять пілатесом, а також ціни на абонементи для початківців, для схуднення та для вагітних.

Порівняння цін на разові заняття, на абонементи на пілатес в Україні

Пілатес - це заняття для ледачих, а краще сказати, практичних людей, які не бажають «зганяти з себе 7 потів в спортзалі» і при цьому мати результат. Особливість занять в тому, що кожна вправа залучає до роботи відразу кілька груп м'язів. А якщо після кожної вправи затримуватися в статичному положенні ще на 3 секунди, ефект для всього тіла буде забезпечений. Якщо ви хочете протестувати тренування по методу Пілатеса і прийняти рішення, чи варто займатися цим видом спорту, радимо записатися на разове заняття. У наш час в Україні є величезна кількість спортивних студій і клубів, які пропонують класичний пілатес, жіночий, пілатес для корекції постави, для схуднення, для літніх людей і для вагітних.

На Prostobank.ua ви можете порівняти ціни на разове відвідування пілатес-студії, а також на абонементи. За допомогою нашого каталогу послуг відвідувачі сайту мають можливість вибрати найдоступніші ціни на заняття улюбленим видом спорту. Крім порівняння вартості занять пілатесом радимо також почитати відгуки про студії і подивитися їх місцезнаходження на карті. Вартість разового відвідування залежить від тривалості заняття і цінової політики спортивного клубу.

Путівники

Пілатес: принципи, переваги, вартість

Якщо спочатку пілатес розглядався як система фізичних вправ, спрямованих на реабілітацію після травм, то сьогодні пілатес - один з найбільш відомих фітнес-напрямків, який користується популярністю навіть у зірок світової величини. А в чому секрет такої популярності і скільки коштують заняття пілатесом в Україні, розбирався Bankchart.com.ua.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!

Ocean

Кошти на будь-які потреби: до 200 000 грн на 36 місяців

Сума від 10 000 грн. до 200 000 грн.

Строк від 6 до 36 місяців

Можливість дострокового погашення без переплат

Чіткий графік платежів

Ніяких прихованих комісій

Зручний кредитний калькулятор

Попереднє рішення за 1 хвилину