Пілатес в Україні

Скільки коштують тренування по методу Пілатеса в Україні? Пропонуємо порівняти вартість індивідуальних занять пілатесом, а також ціни на абонементи для початківців, для схуднення та для вагітних.

Порівняння цін на разові заняття, на абонементи на пілатес в Україні

Пілатес - це заняття для ледачих, а краще сказати, практичних людей, які не бажають «зганяти з себе 7 потів в спортзалі» і при цьому мати результат. Особливість занять в тому, що кожна вправа залучає до роботи відразу кілька груп м'язів. А якщо після кожної вправи затримуватися в статичному положенні ще на 3 секунди, ефект для всього тіла буде забезпечений. Якщо ви хочете протестувати тренування по методу Пілатеса і прийняти рішення, чи варто займатися цим видом спорту, радимо записатися на разове заняття. У наш час в Україні є величезна кількість спортивних студій і клубів, які пропонують класичний пілатес, жіночий, пілатес для корекції постави, для схуднення, для літніх людей і для вагітних.

На Prostobank.ua ви можете порівняти ціни на разове відвідування пілатес-студії, а також на абонементи. За допомогою нашого каталогу послуг відвідувачі сайту мають можливість вибрати найдоступніші ціни на заняття улюбленим видом спорту. Крім порівняння вартості занять пілатесом радимо також почитати відгуки про студії і подивитися їх місцезнаходження на карті. Вартість разового відвідування залежить від тривалості заняття і цінової політики спортивного клубу.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская область, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано-Франковск

ВУСО

Страховая компания

Повне страхування КАСКО за протоколом "Антистрес".

☑️Страховий тариф від 2,5% чи платіж від 31,91грн./день.

☑️Виплачуємо протягом 7 днів!

☑️Розбивка до 4-х платежів без подорожчання.