Пілатес в Україні

Скільки коштують тренування по методу Пілатеса в Україні? Пропонуємо порівняти вартість індивідуальних занять пілатесом, а також ціни на абонементи для початківців, для схуднення та для вагітних.

Порівняння цін на разові заняття, на абонементи на пілатес в Україні

Пілатес - це заняття для ледачих, а краще сказати, практичних людей, які не бажають «зганяти з себе 7 потів в спортзалі» і при цьому мати результат. Особливість занять в тому, що кожна вправа залучає до роботи відразу кілька груп м'язів. А якщо після кожної вправи затримуватися в статичному положенні ще на 3 секунди, ефект для всього тіла буде забезпечений. Якщо ви хочете протестувати тренування по методу Пілатеса і прийняти рішення, чи варто займатися цим видом спорту, радимо записатися на разове заняття. У наш час в Україні є величезна кількість спортивних студій і клубів, які пропонують класичний пілатес, жіночий, пілатес для корекції постави, для схуднення, для літніх людей і для вагітних.

На Prostobank.ua ви можете порівняти ціни на разове відвідування пілатес-студії, а також на абонементи. За допомогою нашого каталогу послуг відвідувачі сайту мають можливість вибрати найдоступніші ціни на заняття улюбленим видом спорту. Крім порівняння вартості занять пілатесом радимо також почитати відгуки про студії і подивитися їх місцезнаходження на карті. Вартість разового відвідування залежить від тривалості заняття і цінової політики спортивного клубу.

Путівники

Пілатес: принципи, переваги, вартість

Якщо спочатку пілатес розглядався як система фізичних вправ, спрямованих на реабілітацію після травм, то сьогодні пілатес - один з найбільш відомих фітнес-напрямків, який користується популярністю навіть у зірок світової величини. А в чому секрет такої популярності і скільки коштують заняття пілатесом в Україні, розбирався Bankchart.com.ua.

Горячие предложения

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram