про твої фінанси

Елітні карти в Україні

Елітні карти в Україні: особливості випуску пластикових карт для VIP-персон. Дізнайтеся, які бонуси пропонують банки власникам елітних платіжних карт.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Які плюси і мінуси використання елітної пластикової картки?
 2. Бонуси елітного "пластику" для мандрівників
 3. Що пропонують українські банки

Які плюси і мінуси використання елітної пластикової картки?

Елітні карти, як Visa Gold, MasterCard Gold, MasterCard Platinum, Visa Platinum, гарантують своїм власникам престиж, VIP-обслуговування і можливість скористатися додатковими послугами банків і міжнародних платіжних систем, а саме:

 • знижки при проведенні оплати за допомогою БПК в торгово-сервісній мережі усього світу;
 • бронювання номерів в престижних готелях і оренду автомобілів по всьому світу;
 • можливість отримання кредитної лінії у формі овердрафт на картковий рахунок на зручних і вигідних умовах;
 • отримання додаткових послуг, які пропонують центри клієнтської підтримки міжнародних платіжних систем MasterCard Int. і Visa Int.;
 • можливість скористатися послугами служби міжнародної сервісної підтримки при виникненні критичних ситуацій під час перебування за кордоном;
 • страхування власників БПК за багаторівневою системою (медичне страхування виїжджаючих за кордон, страхування нерухомості, страхування на випадок фінансових ризиків та ін.);
 • оформлення і випуск на пільгових умовах додаткових елітних карт членам сім'ї.

До «мінусів», звичайно ж, відносяться досить висока вартість елітних платіжних карт і невелика кількість банків в Україні, які відповідають вимогам VIP-клієнтів і забезпечують їм гідний рівень обслуговування та широкий спектр елітних послуг.

Бонуси елітного "пластику" для мандрівників

Prosto заманливо отримувати знижки на авіаквитки і готелі і безкоштовно користуватися віп-залом очікування в аеропорту, оформивши платіжну картку більш високого класу. Правда, на практиці таку послугу зможе отримати не кожен бажаючий і лише в деяких банках. Про те, що являють собою бонуси по елітному "пластику", і скільки вони коштують, дізнавався Prostobank.ua

Переваги елітного «пластика» розраховані, в першу чергу, на бізнесменів і топ-менеджерів компаній, яким за родом діяльності доводиться часто їздити у відрядження, в тому числі за кордон, жити в готелях, орендувати авто, і переміщатися авіатранспортом. Найбільш популярні бонуси, пропоновані власникам карт класу Gold і вище, такі.

PriorityPass - міжнародна програма доступу в віп-зали очікування (лаундж) аеропортів по всьому світу. Така можливість буде цікава тим, хто часто літає літаками, і стикається з затримками рейсу або тривалими пересадками. У віп-залі мандрівник зможе скористатися низкою переваг: насамперед, це тиша і спокій, особливо актуальні в нічний час. Крім того, в таких залах передбачені місця для переговорів, доступ в інтернет, безкоштовні напої. Крім ділових людей, лаундж буде зручний і для мандрівників з маленькими дітьми. З недоліків: власник картки може пройти по ній безкоштовно в лаундж тільки тих аеропортів, які беруть участь в програмі. Втім, тут є і інша проблема - в деяких аеропортах таких залів просто немає. Станом на 2021 рік програма значно втратила свою популярність.

IAPA - дисконтна програма Міжнародної Асоціації Пасажирів Авіаліній. Власники членської картки IAPA можуть розраховувати на знижки до 50% на проживання в готелях, що входять в міжнародні мережі, такі як Sheraton, Radisson, Inter-Continental, Hyatt, Hilton, Marriott і багато інших, а також на знижки до 30% на прокат автомобілів . Крім того, програма включає в себе систему пошуку багажу Bag-Guard: на ваш багаж кріпиться спеціальний жетон або наклейка, завдяки яким співробітники компанії зможуть знайти його в будь-якому аеропорту. Також картка IAPA включає страховку від нещасного випадку, страхування відповідальності водія при оренді авто та знижку до 25% на PriorityPass, якщо ви будете купувати його самостійно. Оформити картку IAPA новим користувачам не є можливим.

Доступ до Fast Line - послуги прискореного проходження всіх формальностей при відправленні пасажирів на міжнародні авіарейси в аеропорту Бориспіль, а також - по прильоту до Києва. Включає в себе:

 • прискорене проходження авіаційної безпеки і паспортного контролю в зоні міжнародних вильотів
 • прискорене проходження паспортного контролю в зоні міжнародних прильотів
 • швидку реєстрацію на рейс і прискорену здачу багажу.

Доступ до Lounge-зон в аеропортах - власники елітного пластику можуть скористатися спеціальними зонами відпочинку і очікування в аеропортах (табл нижче)

Туристичне страхування - нерідко власникам елітного пластику в комплекті з картою банк відразу оформляє страховий поліс для виїзду за кордон. Залежно від класу карти, умов банку і страхової компанії, такий поліс може включати страхування від нещасного випадку, медичне страхування, страхування на випадок втрати документів або багажу і т.п.

Консьєрж-сервіс - послуга, в рамках якої співробітники спеціального контакт-центру банку організують вашу поїздку по вашому запиту. При цьому за вашим бажанням можуть бути організовані найрізноманітніші послуги: від доставки квітів або замовлення столика в ресторані до організації чартерного рейсу.

Однак якщо перераховані вище послуги можуть надаватися (або не надаватися) на розсуд банку-емітента картки, то існують переваги, які власник карти «золотого» і вище класу отримує автоматично за умовами міжнародних платіжних систем.

Переваги, запропоновані міжнародними платіжними системами за картками класу Gold і Platinum  

Тип карти: Visa Gold

Переваги, що надаються платіжною системою:

 • екстрене повідомлення про втрату картки, екстрена заміна картки або видача готівки;
 • телефонна медична або юридична консультація від компанії ISOS;
  знижки на готелі при бронюванні на сайті HotelClub.com;
 • знижки від компаній-партнерів (список компаній на сайті Visa).

Тип карти: Visa Platinum

Переваги, що надаються платіжною системою:

 • екстрене повідомлення про втрату картки, екстрена заміна картки або видача готівки;
 • телефонна медична або юридична консультація від компанії ISOS;
 • програма "Захист покупок" - страхування покупок вартістю від 100 дол. від втрати або псування на термін 90 днів з моменту покупки;
 • "Продовжена гарантія" - плюс 24 місяці до гарантії виробника на товари;
 • знижки від компаній-партнерів (список компаній на сайті Visa).

Тип карти: MasterCard Gold; MasterCard Platinum

Переваги, що надаються платіжною системою:

 • екстрене повідомлення про втрату картки, екстрена заміна картки;
 • знижки від компаній-партнерів (список компаній на сайті MasterCard);
 • сезонні акції.

Варто врахувати, що для отримання всіх вищеназваних бонусів мало просто оформити карту віп-класу. Переваги діють тільки в тому випадку, коли власник карти нею розплачується. Наприклад, туристичне страхування або телефонна медична та юридична підтримка за кордоном діють тільки в тому випадку, якщо ваші квитки в країну перебування були не менш ніж на 50% оплачені «золотою» або «платиновою» картою.

Що пропонують українські банки

На практиці якщо ж ваш банк пропонує вам оформити карту з доступом до Fast Line або лаунж-зон, варто уточнити, що саме вже входить в плату за обслуговування по карті. Так, за умовами деяких банків ви отримаєте можливість проводити з собою супроводжуючих вас осіб, наприклад, членів сім'ї. Правда, для цього може знадобитися випуск на їх ім'я додаткової карти до вашого рахунку.

Різні установи мають різні ліміти на відвідування лаундж, які поширюються тільки на власника карти. 

Умови оформлення карт PriorityPass на додаток до «елітних» карт в банках з числа 15-ти лідерів за активами, за дослідженнями компанії «Простобанк Консалтинг» на січень 2022 р (враховувалися карти класу Gold і Platinum)

ПриватБанк
З якою картою оформляють  Platinum і вище
Обмеження за кількістю безкоштовних відвідувань віп-залів, в рік 1 відвідування Mastercard Lounge на добу для держателя + можливо проводити 1 дитину до 4х років
LoungeKey:
Безкоштовні візити тільки для власника карти Visa (в календарний рік):
Visa Platinum - 2 візити;
Visa Signature - 10 візитів;
Visa Infinite - необмежена кількість візитів.
Вартість наступних відвідувань - 32 USD за 1 людину (якщо ви проводите гостей - 32 USD за кожного гостя).
Для власників карт World Elite надається безкоштовний доступ в бізнес-зали LoungeKey. Умова безкоштовного доступу: наявність витрат в торговельних точках і / або Інтернеті по карті World Elite на загальну суму від 6 000 грн за останні 30 + 5 банківських днів. Плата за гостя - 32 USD.
Вартість послуги для власників карт Mastercard Platinum і World Black Edition - 32 USD за 1 людину (якщо ви проводите гостей - 32 USD за кожного гостя).
Вартість випуску й обслуговування карти, в рік Platinum: відкриття: 1000 грн., обслуговування: 3600 грн.
MC World Black Edition: відкриття: 1000 грн., обслуговування: 4800 грн.
Visa Signature: відкриття: 2000 грн., обслуговування: 6000 грн.
ПУМБ
З якою картою оформляють PriorityPass Visa Signature / Mastercard World Black Edition і вище
Обмеження за кількістю безкоштовних відвідувань віп-залів, в рік Visa Signature / Mastercard World Black Edition: 2 відвідування на рік - безкоштовно
Visa Infinite / Masterсard World Elite: безлімітно
Вартість випуску й обслуговування карти, в рік Visa Signature / Mastercard World Black Edition: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 5000 грн.
Visa Infinite / Masterсard World Elite: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 10000 грн.
UKRSIBBANK
З якою картою оформляють PriorityPass MC Platinum "Карта світу" Contactless і вище
Обмеження за кількістю безкоштовних відвідувань віп-залів, в рік MC Platinum "Карта світу" Contactless: стандартні тарифи
MC World Black Edition: 2 безкоштовних відвідин Lounge Key в рік по всьому світу, безлімітне відвідування в Борисполі і Жулянах
Вартість випуску й обслуговування карти, в рік MC Platinum "Карта світу" Contactless: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 4199 грн.
MC World Black Edition: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 7794 грн.
ОТП Банк
З якою картою оформляють PriorityPass MC World Black Edition і вище
Обмеження за кількістю безкоштовних відвідувань віп-залів, в рік MC World Black Edition: безкоштовне відвідування Lounge Key в Києві (Бориспіль, Жуляни), Львові, Харкові та в світових столицях, в інших аеропортах - стандартний тариф (32 дол. США)
Вартість випуску й обслуговування карти, в рік Visa Platinum: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 1188 грн.
MC World Black Edition: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 4200 грн.
Credit Agricole
З якою картою оформляють PriorityPass Visa Platinum Contactless / MC Platinum Contactless і вище
Обмеження за кількістю безкоштовних відвідувань віп-залів, в рік Visa Platinum Contactless / MC Platinum Contactless: 2 рази на рік
MC World Elite Contactless: безлімітно
Visa Infinite Contactless: безлімітно
Вартість випуску й обслуговування карти, в рік Visa Platinum Contactless / MC Platinum Contactless: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 4000 грн.
MC World Elite Contactless: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 8000 грн.
Visa Infinite Contactless: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 10000 грн.
Південний
З якою картою оформляють PriorityPass Platinum і вище
Обмеження за кількістю безкоштовних відвідувань віп-залів, в рік Platinum: стандартний тариф (32 дол. США)
Visa Signature: 10 безкоштовних візитів на рік
Mastercard World Elite: безлімітно
Вартість випуску й обслуговування карти, в рік Platinum: відкриття: 300 грн., обслуговування: 1200 грн.
Visa Signature: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 2000 грн. +400 грн. в місяць
Mastercard World Elite: безкоштовно; обслуговування: 6000 грн. в рік (3500 грн. з другого року) + 800 грн. у місяць
ТАСкомбанк
З якою картою оформляють PriorityPass Platinum і вище
Обмеження за кількістю безкоштовних відвідувань віп-залів, в рік Platinum: стандартний тариф (36 дол. США)
Mastercard World Elite / Visa Infinite: безлімітно
Вартість випуску й обслуговування карти, в рік Visa Platinum: відкриття: 500 грн., обслуговування: безкоштовно
Mastercard World Elite: відкриття: безкоштовно; обслуговування: 9000 грн. / Visa Infinite: відкриття: 3000 грн .; обслуговування: 9000 грн.
Кредобанк
З якою картою оформляють PriorityPass Platinum і вище
Обмеження за кількістю безкоштовних відвідувань віп-залів, в рік Mastercard Platinum: стандартний тариф (36 дол. США)
Mastercard World Elite: безлімітно
Вартість випуску й обслуговування карти, в рік Mastercard Platinum: відкриття: безкоштовно, обслуговування: 1800 грн.
Mastercard World Elite: відкриття: безкоштовно; обслуговування: 9000 грн.

Варто врахувати, що оформлення карти «платинового» і вище класу пов'язано не тільки з витратами на її випуск і обслуговування. У багатьох банках щоб отримати статус «платинового» клієнта, необхідно розмістити депозит на певну суму. А для оформлення карт більш високого класу (Visa Infinite, MasterCard Word Signia) може знадобитися також рекомендація від менеджера банку.

Що стосується страхування для виїзду за кордон та консьєрж-сервісу, то їх, за дослідженнями компанії «Простобанк Консалтинг» на січень 2022 р на додаток до «елітних» карток пропонують в 8-ти установах з числа 15-ти лідерів за активами.

Страхування і додаткові послуги до «елітних» карток в банках з числа 15-ти лідерів за активами, за дослідженнями компанії «Простобанк Консалтинг» на січень 2022 року (враховувалися карти класу Gold і Platinum)

ПриватБанк
Наявність страховки по картах Gold і Platinum для виїзду за кордон оформляється за бажанням за додаткову плату, тільки для власника картки
Страхова компанія, ліміт відповідальності -
Інші послуги з еліт-картками консьєрж-сервіс для Platinum карт,
персональне обслуговування, знижки від MC / Visa, знижки в Duty Free, на упаковку багажу і т.д.
ПУМБ
Наявність страховки по картах Gold і Platinum для виїзду за кордон туристичне страхування
Страхова компанія, ліміт відповідальності 30/50 тис. євро
Інші послуги з еліт-картками консьєрж-сервіс для Visa Signature / Mastercard World Black Edition і више карт,
персональне обслуговування, знижки на оренду сейфів, Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club.
UKRSIBBANK
Наявність страховки по картах Gold і Platinum для виїзду за кордон туристичне страхування,
добровільне мед.страхування,
страхування майна
Страхова компанія, ліміт відповідальності туристичне страхування - 50 тис. євро
добровільне мед.страхування - 20 тис. грн.
страхування майна - індивідуально
Інші послуги з еліт-картками  консьєрж-сервіс;
+ 0,5% до відсоткової ставки за депозитом;
Колекція привілеїв МasterCard;
Преміальні пропозиції Visa;
Безкоштовна термінова доставка платіжної картки у відділення банку;
Пріоритетний доступ до каси;
Book & work - кімнати для особистих зустрічей;
депозитні скриньки, доступні тільки Преміум-клієнтам.
ОТП Банк
Наявність страховки по картах Gold і Platinum для виїзду за кордон оформляється за бажанням за додаткову плату, тільки для власника картки
Страхова компанія, ліміт відповідальності -
Інші послуги з еліт-картками консьєрж-сервіс; знижки від Answear.ua, Aromateque, Heinemann Duty Free, АЗК «ОККО», Cashback
Credit Agricole
Наявність страховки по картах Gold і Platinum для виїзду за кордон туристичне страхування,
страхування відповідальності перед сусідами,
страхування від нещасних випадків
Страхова компанія, ліміт відповідальності туристичне страхування для власників Visa Infinite Contactless: до 2,5 млн. дол. США
інші страховки: індивідуально
Інші послуги з еліт-картками Консьєрж-сервіс; персональний менеджер, знижки на оренду сейфів, Персональний сомельє
Південний
Наявність страховки по картах Gold і Platinum для виїзду за кордон туристичне страхування
Страхова компанія, ліміт відповідальності 30 тис. євро
Інші послуги з еліт-картками консьєрж-сервіс; персональний менеджер, знижки на оренду автомобілів, Visa Luxury Hotel Collection, agoda.com, упаковка багажу в Борисполі, знижки на оренду сейфів
ТАСКОМБАНК
Наявність страховки по картах Gold і Platinum для виїзду за кордон туристичне страхування - входить у вартість пакетів з картами Mastercard World Elite / Visa Infinite
додаткові страховки - індивідуально
Страхова компанія, ліміт відповідальності встановлюються індивідуально
Інші послуги з еліт-картками консьєрж-сервіс; персональний менеджер, знижки на оренду сейфів, надання кімнат / залів для переговорів, інвестиційні консультації
Кредобанк
Наявність страховки по картах Gold і Platinum для виїзду за кордон оформляється за бажанням за додаткову плату, тільки для власника картки
Страхова компанія, ліміт відповідальності -
Інші послуги з еліт-картками Mastercard Rewards, консьєрж-сервіс, персональний менеджер
Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Корисні статті з даної тематики