про твої фінанси

Що таке ripple і чи можна на ньому заробити?

Що за криптовалюта ripple (ріпл, XPR), де можна подивитися її курс і придбати, чи можна майнити ріпл? - розповість Prostobank.ua. З нами ви навчитеся створювати криптовалютний гаманець і вибирати належно ripple кран.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Що таке ріпл?
 2. Переваги ріпл перед іншими крипто валютами
 3. Який курс ripple на сьогодні і де його можна подивитися?
 4. Де можна купити ripple?
 5. Ripple крани
 6. Який відкрити ripple гаманець?

Що таке ріпл?

Ріпл (від англійського - ripple, загальноприйняте позначення - XPR) - найвигідніша криптовалюта 2017 року, коли прибутковість інвестицій в ripple перевищила 34 000% річних. Протягом року курс ripple злетів з 0,0065 доларів до 2,25 USD за 1 ripple в грудні 2017 року. Однак вже в 2018-2019 роках ціна ripple стрімко впала вниз, після чого коливалася в межах 0,3-0,6 доларів за 1 криптовалюту. Сьогодні ripple знаходиться в ТОП-10 криптовалют в світі за розміром капіталізації з показником в 13,2 млрд американських доларів.

Криптовалюта «ріпл» була створена однойменною компанією «Ripple» з Сан-Франциско (США) в 2012 році. Головною відмінністю ripple coin від інших криптовалют є те, що її неможливо майніти (no ripple mining). При старті проекту, компанією було випущено 100 млрд. монет ripple coin, кожна з яких в свою чергу складається з 1 мільйона крапель (ripple drops).

При цьому 20% монет творці ripple залишили собі, а 80 млрд. призначені для використання в мережі ріпл. Сьогодні в обігу перебуває понад 40 млрд. одиниць ripple coin. З метою стимулювання зростання вартості ripple, у травні 2017 року компанія «заморозила» 55 млрд. монет з подальшим випуском в мережу по 1 млрд. ripple coin в місяць, що сприяло рекордному зростанню вартості валюти в цьому році.

Переваги ріпл перед іншими крипто валютами

Головна перевага ripple - висока швидкість проведення транзакції і низька ціна переказу. Так, вартість 1 ріпл платежу - всього кілька центів, що робить її однією з найдешевших криптовалют для проведення транзакцій в світі. 2 січня 2017 року була проведена транзакція еквівалентом 2 млрд доларів, за яку система зняла комісію за обслуговування в розмірі всього 0,35 американських центів! Це робить ріпл дуже перспективною криптовалютою для проведення взаємозаліків між банками, фінансовими організаціями і навіть центральними банками.

Радує і швидкість проведення транзакцій - сьогодні час обробки 1 операції в ripple в середньому становить всього близько 4 секунд!

Який курс ripple на сьогодні і де його можна подивитися?

У липні-2019 вартість ріпл становила близько 30 американських центів за одиницю криптовалюти. Максимальний ripple курс до долара в розмірі 3,4 USD був зафіксований 7 січня 2018 року.

Курс криптовалюти ripple до долара і навіть до гривні можна знайти в Інтернеті на фінансових порталах, які часто відображають не тільки ціну на сьогодні, але й динаміку курсу ripple на графіку з моменту створення криптовалюти, що дуже зручно для аналізу. На цих же сайтах зазвичай можна погортати і останні ripple новини про валюту (ripple news), а також прогнози зміни XPR курсу на 2019 рік, і порахувати на ripple калькуляторі необхідну для проведення транзакції суму. З аналогічною інформацією також можна ознайомитися і у всіляких ripple групах в twitter і facebook.

З безлічі таких фінансових сайтів з інформацією про ripple можна виділити: fxclub.org, ru.investing.com, www.investing.com, www.coingecko.com, prostocoin.com і інші.

Де можна купити ripple?

Придбати криптовалюту можна в криптовалютних обмінниках, на біржах або знайти контрагента для проведення операції самостійно.

Обмінники криптовалюти широко використовуються для придбання ripple. Таку популярність вони завоювали за рахунок простоти проведення валютних операцій і їх доступності. Так, реєстрація в обміннику зазвичай займає до 10 хвилин, а оплатити покупку можна за допомогою платіжної картки, Інтернет-банкінгу (наприклад, через Приват24 в Україні), електронного гаманця (Ківі / Qiwi в РФ), або через інші транзакційні сервіси.

З найбільш простих у використанні та захищених обмінників криптовалют можна відзначити Coinbase, Bitstamp, GateHub. Однак ripple ціна в них завищена - такі сайти роблять 1-2% націнку до курсу, щоб забезпечити виручку для обслуговування обмінника. Крім цього, Вам потрібно буде заплатити різноманітним фінансовим посередникам (банк, платіжна система) комісії за проведення транзакції для покупки ripple.

Нижчу ціну криптовалюти можна знайти на сайтах валютних бірж. У той же час, в цьому випадку Ви повинні бути готові внести депозит, який гарантує проведення операцій, розмір якого може досягати кілька сотень доларів. Також можуть бути обмежені способи оплати угод, наприклад, замість використання платіжних карт, потрібно буде скористатися SWIFT-переказом або ж розрахуватися за ripple іншою криптовалютою. З найбільш захищених бірж криптовалют, де є ripple, можна відзначити binance, CEX, EXMO та інші.

Ще більш вигідний курс ripple можна забезпечити, якщо знайти контрагента самостійно, і, таким способом, піти від комісій посередників. Однак, ймовірність шахрайства тут особливо висока. Тому, шукайте покупців і продавців криптовалют на відомих ripple-форумах. Уважно вивчайте репутацію контрагента перед проведенням угоди і не перераховуйте гроші за криптовалюту наперед, а використовуйте ескроу-рахунки.

Продати ripple можна такими ж способами, але зробивши транзакцію в зворотному напрямку.

Ripple крани

Кран ripple - це фінансовий сайт, при реєстрації на якому, Вам періодично буде «капати» криптовалюта (free ripple), а точніше - її частина (ripple drops). Власникам таких порталів потрібно залучати відвідувачів, щоб продати рекламу. Ось вони і діляться зі своїми читачами частиною отриманої від рекламодавців виручки. Але не все так просто, як здається на перший погляд - для зарахування криптовалюти Вам постійно доведеться робити якісь дії, наприклад, клацати на капчі або перенести числовий код з малюнка.

Велика перевага кранів - можливість заробити ripple без початкових інвестицій в криптовалюту. Крім цього, такі сайти часто пропонують партнерську програму - залучаючи нових клієнтів, Ви отримаєте додатковий дохід. Однак, не варто розглядати крипто кран, як основне джерело доходу. Якщо курс криптовалюти не зростатиме - Ваш місячний дохід навряд чи перевищить 100 доларів без урахування партнерської програми. Інша справа, якщо курс піде вгору - тоді Ваші доходи можуть зрости в рази.

Вибираючи кран для отримання ripple, варто врахувати накопичувальний поріг - на деяких порталах потрібно накопичити певну суму (часом немаленьку), перш ніж Ви зможете вивести криптовалюту на свій банківський рахунок, а також швидкість проведення такої транзакції.

Щоб убезпечити себе при роботі з ripple кранами, радимо Вам:

 • не викачувати файли з сайтів кранів - вони можуть містити віруси
 • накопичивши більш-менш значиму суму - виводити її на апаратний гаманець - вони більш надійні
 • пам'ятати, що 100% гарантії, що ripple кран виплатить нараховану криптовалюта, немає.

З кращих кранів, що працюють з ripple в 2019 році, з можливістю швидкого виведення коштів можна відзначити: CoinFaucet, Free ripple faucet і інші.

Який відкрити ripple гаманець?

Виберете Ви для заробітку гру на курсі ripple або постараєтеся вичавити максимум з ripple кранів - Вам знадобиться надійний криптокошелек (wallet) для проведення транзакцій і виведення криптовалюти. Є кілька варіантів ripple wallet:

 • Електронні гаманці (online wallet)
 • Гаманці на фізичному носії (флешці)
 • Спеціальні програми для ПК (ripple desktop wallet)
 • Програми для комунікаторів (mobile ripple wallet)

Онлайн XPR wallet, як правило, не вимагає яких-небудь вкладень з Вашого боку, і є, напевно, самим простим і зручним для користування варіантом. У мережі можна знайти безліч фінансових порталів, що пропонують дану послугу, серед яких можна виділити: profinvestment.com, crypto-info.ru, info-binance.com і інші. На багатьох з них можна зареєструвати онлайн гаманець абсолютно безкоштовно протягом 5-10 хвилин. У той же час були випадки злому таких систем хакерами, тому не варто зберігати в онлайн гаманцях великі суми криптовалюти.

З точки зору захищеності кращим варіантом буде відкриття wallet ripple на фізичному носії - їх майже нереально зламати, а ціна флешки доступна - вартість непоганого варіанту не перевищить 100 доларів. Однак, оскільки вони не мають постійного доступу до мережі Інтернет, Вам доведеться регулярно перераховувати ripple з флешки на онлайн гаманець і назад для проведення угод або зберігання заощаджень у криптовалюті. Тому, апаратні XPR гаманці будуть більш підходящим варіантом для тривалого зберігання криптовалюти і проведення більш-менш значних операцій, а не для щоденних угод.

Wallet ripple для персонального комп'ютера (далі - ПК) схожий на онлайн версію, але на відміну від останньої - Вам не потрібно реєструватися на фінансовому сайті, а необхідно встановити спеціальний додаток на свій desktop. Такі гаманці теж часто бувають безкоштовними і мультивалютними (підтримують кілька криптовалюта одночасно). Для заходу в програму можна використовувати пароль або створити спеціальний файл-ключ. З найбільш популярних гаманців для ПК, що підтримують ріпл, можна виділити Finmax, Binance, BitMEX і ін.

Якщо з таким додатком можна працювати на вашому пристрої (смартфоні) - його називають мобільним. У звичайних і мобільних додатків такі ж сильні і слабкі сторони, як і у онлайн ripple wallet.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики