про твої фінанси

Що таке Bitcoin Cash

Вже майже 2 роки ціна біткоіну не радує своїх власників, стрімко падаючи, або перебуваючи в бічному тренді. Прийшла пора інвесторам придивитися до інших криптовалют. У цій статті Prostobank.ua розглядає одну з найбільш популярних криптовалют у світі - Bitcoin Cash


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Що таке Bitcoin Cash?
 2. Як отримати Bitcoin Cash?
 3. Що таке крани Bitcoin Cash?
 4. Особливості майнінгу біткоіни кеш
 5. Як придбати Bitcoin Cash?
 6. Як створити Bitcoin Cash гаманець?
 7. Як не потрапити на виверти шахраїв?
 8. Актуальний каталог криптобірж світу

Що таке Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash - цифрова валюта, яка є форком / поділом біткоіну (bitcoin cash fork) з 1 серпня 2017 року. Таке виділення нової криптовалюти було викликано зростанням складності обробки операцій майнерами через популярність bitcoin, і як наслідок - збільшення часу проведення транзакцій. Тому почали утворюватися черги користувачів, які чекали обробку своїх операцій майнерами, що, часом, могло зайняти кілька днів.

Одне з рішень цієї проблеми шляхом збільшення розміру блоку операцій для обробки з 1 до 8 Мб придумав екс-співробітник Facebook Аморі Сечета - нове відгалуження біткоіну він і назвав Bitcoin Cash. Таке збільшення дозволило скоротити кількість блоків в поточній обробці приблизно в 8 разів. Це нововведення усунуло черги, проте й підвищило вимоги до необхідного обладнання для обробки транзакцій біткоін кеш, залишивши дрібних майнерів не при справах. 15 травня 2018 року розмір блоку Bitcoin Cash був ще збільшений до 32 Мб.

Bitcoin Cash курс на момент поділу біткоіну склав половину вартості bitcoin, проте незабаром bitcoin cash price обвалилася в кілька разів.

15 листопада 2018 року відбувся вже поділ (хардфорк) bitcoin cash на дві гілки - BCHABC і BCHSV. Це було викликано наявністю розбіжностей між двома основними групами власників біткоінів кеш щодо періодичності оновлення його коду.

Як отримати Bitcoin Cash?

Ви можете отримати біткоіни кеш шляхом його заробітку, наприклад, за допомогою майнінгу і Bitcoin Cash крану або ж покупки його на обмінниках та криптовалютних біржах. Крім цього, Bitcoin Cash - дуже популярна цифрова валюта, яка використовується по всьому світу. Тому, ви також можете отримати криптовалюту, реалізувавши за неї свої товари або послуги. У країнах Східної Європи така операція поки що рідкість, але проведення транзакцій за допомогою Bitcoin Cash стає все більш і більш популярним.

Що таке крани Bitcoin Cash?

Bitcoin cash кран-це доступний спосіб отримати трохи криптовалюти без будь-яких вкладень або наявності потужного устаткування. Для цього потрібно всього лише зареєструватися на одному із спеціалізованих фінансових сайтів, і періодично виконувати на ньому певні дії, наприклад, вводити в спливаюче вікно код з картинки.

Справа в тому, що такі портали привертають відвідувачів, потенційно зацікавлених у купівлі / продажу криптовалюти, і продають рекламу на своєму сайті криптовалютним біржам, обмінникам та іншим зацікавленим компаніям. А щоб таких відвідувачів було багато - діляться з ними частиною виручки, отриманої від реклами, нараховуючи читачам за регулярне відвідування сайту криптовалюту (або її частину).

У той же час розмір такого доходу обмежений рекламними доходами сайту, тому заробітку від одного Bitcoin Cash крану, як правило, вистачить хіба що на оплату щомісячних витрат на Інтернет. Інша справа, якщо зареєструватися одночасно на безлічі криптовалютних кранів, а якщо ще біткоін кеш курс виросте, дохід може досягти сотні доларів на місяць.

Одним з найбільш популярних кранів для криптовалюти біткоін кеш є moon bitcoin cash.

Особливості майнінгу біткоіни кеш

Bitcoin Cash досить стара і популярна валюта, тому вона має довгий blockchain (ланцюжок даних про всі проведені операції з криптовалютою раніше), і відповідно - велику складність обробки транзакцій, практично на рівні біткоіну. Тому майніти Bitcoin Cash, який працює на алгоритмі SHA-256, за допомогою процесора або відеокарти - справа зовсім невдячна і невигідна. Для цієї мети підійдуть більш швидкі інтегральні схеми ASIC, які призначені виконувати тільки одну задачу - майніти криптовалюту.

Ще один спосіб намайніти собі Bitcoin Cash - приєднатися до одного з безлічі майнінгових пулів. Це великі компанії з швидким ІТ-обладнанням, які здають частину своїх потужностей в оренду за допомогою спеціальних сайтів за невелику плату. Розташування таких компаній в найбільш сприятливих для майнінгу місцях (наприклад, в покинутих шахтах, де немає потреби в охолодженні обладнання), а також наявність у них експертів, що постійно аналізують криптовалюти по всьому світу і вибирають найбільш вигідні з них - робить цей спосіб майнінгу одним з найбільш прибуткових. З майнінг пулів, які працюють з Bitcoin Cash, варто виділити: btc.com, antpool.com, bch.suprnova.cc і pool.viabtc.com.

Як придбати Bitcoin Cash?

Ви також можете пробувати заробити на зростанні ціни Bitcoin Cash, купивши криптовалюту на обміннику валют або криптовалютній біржі. Перші є найбільш простим і зручним способом придбання цифрової валюти завдяки легкої реєстрації і швидкокого проведення операцій, до того ж обмінники, буває, пропонують і безкоштовний криптовалютний гаманець. Найбільш популярними біржами для Bitcoin Cash в Східній Європі є I-Obmen, NetEx24, FlyChange, NiceChange та інші.

Але, якщо Ви хочете придбати Bitcoin Cash за найвигіднішим курсом - криптовалютная біржа, яка об'єднує покупців і продавців на одному сайті, буде більш підходящим варіантом, ніж обмінник. Можливість покупки безпосередньо у продавця без участі посередника - забезпечить більш вигідний курс. У той же час курс Bitcoin Cash до гривні, рубля, USD або іншої валюти на біржі буде більш схильним до коливань, а організація може висувати підвищені вимоги до своїх учасників, наприклад, розмістити на страховому депозиті кілька сотень доларів. З найбільш надійних бірж, які торгують біткоінами кеш, варто відзначити binance, kuna, exmo, bitmex та інші.

Ви також можете пошукати продавця Bitcoin Cash самостійно через спеціалізовані форуми. Так Вам не доведеться платити комісію посередникові за організацію угоди, яка може становити 5-10% від суми операції. Але, в цьому випадку ризик потрапити на шахрая буде досить високим.

Перед покупкою криптовалюти з метою інвестування - почитайте Bitcoin Cash прогнози і новини, щоб не купити актив на піку його вартості. Благо зараз сайтів, на яких до того ж можна подивитися графіки Bitcoin Cash за 2019 рік і навіть з моменту створення валюти, в Інтернеті вистачає.

Як створити Bitcoin Cash гаманець?

Для того щоб проводити будь-які операції з біткоіном кеш (купівля, продаж або майнінг), необхідний цифровий гаманець. Виходячи з потреб, Ви можете вибрати один з наступних видів bitcoin cash wallet:

 1. Онлайн гаманець відкривається на фінансовому сайті, наприклад, обміннику криптовалют. Зазвичай така реєстрація безкоштовна і займає всього кілька хвилин. У той же час такі гаманці не будуть найнадійнішим варіантом, так як схильні до хакерських атак. Втім, з найбільш захищених версій можна порекомендувати Lumi, Blockchain, Guardo Wallet, Holy, Coinfy, MyEtherWallet, Bitgo і ін.
 2. Десктопні гаманці (Electrum, Exodus, JAXX) представляють собою додаток, який встановлюється на персональний комп'ютер або ноутбук. Вони є більш захищеними, але при цьому є ризик втратити доступ до гаманця, а відповідно до придбаної криптовалюти, якщо комп'ютер, наприклад, зламається або Ви втратите ключі доступу.
 3. Мобільна версія є аналогом десктопного гаманця, адаптованого під смартфон, і має ті ж плюси і недоліки, що і основна версія програми.
 4. Апаратний гаманець (Ledger, Trezor, KeepKey та ін.) являє собою флешку на якій зберігається інформація про цифрову валюту. Є найнадійнішим способом зберігання Bitcoin Cash, однак він не має безпосереднього доступу до Інтернету, тому постійно доведеться перераховувати гроші з апаратного на онлайн або десктопний гаманець для проведення операцій і навпаки. Таким чином, флешка більше підходить для тривалого зберігання криптовалют або проведення транзакцій на великі суми, а не для щоденного користування.
 5. Паперовий - листок, що містить ключ до криптовалюти у вигляді QR-коду, і за своїми властивостями нагадує роботу з апаратним гаманцем.

Як не потрапити на виверти шахраїв?

Bitcoin Cash - одна з найпопулярніших криптовалюта в світі, тому вона схильна до атак шахраїв. Щоб уберегти свої активи від зловмисників, варто:

 • ретельно досліджувати загальнодоступну інформацію про криптовалютну біржу, обмінник, кран або форум, перш ніж почати роботу з ними
 • вивчити рейтинги торговців криптовалют, що публікуються на деяких сайтах, - топові учасники, як правило, будуть більш надійними партнерами
 • вивчити корисну інформацію на криптовалютних форумах про досвід роботи інших користувачів з обраним Вами контрагентом
 • утриматися від вкладень в криптовалютні піраміди
 • утриматися від передоплати, використовувати смарт-контракти або ескроу-рахунки
 • використовувати апаратні гаманці для зберігання великих сум крипто валют

Актуальний каталог криптобірж світу

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Корисні статті з даної тематики