Калькулятор електроенергії

Розрахунок вартості електроенергії онлайн за новими тарифами. Дізнайтеся, як розрахувати оплату за світло по лічильнику на калькуляторі електрики в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України.

Місто
 
Поточні, кВт
Попередні, кВт
Різниця, кВт
Результати розрахунку вартості електроенергії
 • Для більшості споживачів

  22,50 грн.

Для всіх груп споживачів

 • 1. Населення яке проживає в житлових будинках (у тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами), у тому числі в сільській місцевості

  22,50 грн.

 • 2. Населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості)

 • - в період з 1 травня по 30 вересня

  22,50 грн.

 • - в періодд з 1 жовтня по 30 квітня

  22,50 грн.

 • 3. Населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом та в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості)

 • - в період з 1 травня по 30 вересня

  22,50 грн.

 • - в періодд з 1 жовтня по 30 квітня

  22,50 грн.

 • 4. Багатодітні, прийомні сімї та дитячі будинки сімейного типу

  22,50 грн.

 • 5. Населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та обєднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, крім гуртожитків

  42,00 грн.

 • 6. Гуртожитки

  22,50 грн.

Як розрахувати вартість електроенергії онлайн?

До уваги відвідувачів нашого сайту пропонується калькулятор розрахунків за електроенергію по однозонному лічильнику. Калькулятор робить розрахунки за новими тарифами, враховуючи останні зміни. Для розрахунку оплати за світло необхідно:

 1. Вибрати місто. Тарифи за світло залежать від міста
 2. Внести поточні і попередні показання лічильника (одиниця виміру - кВт)
 3. Клікнути на кнопку «Розрахувати»

Після цих простих дій ви побачите результати розрахунку вартості електроенергії для більшості споживачів. Крім того, ви дізнаєтеся вартість рахунків на світло для всіх груп споживачів.

Тарифний калькулятор світла на Prostobank.ua - це швидкий і безкоштовний спосіб розрахунку оплати за електроенергію в Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Львові, Хмельницькому, Івано-Франківську та інших містах України. Ви дізнаєтеся актуальну вартість споживання електроенергії в квартирі або приватному будинку. Порахувати світло по лічильнику на калькуляторі можна в будь-який час в онлайн режимі. Формула розрахунку враховує всі зміни на ринку електроенергії.

Путівники

Як менше платити за світло: поради щодо економії електроенергії

Prosto дні стають коротшими, а ночі - довшими. А це означає, що споживання електроенергії з приходом осені і її холодів неминуче зросте. Як заощадити електроенергію в своїх оселях, щоб сімейний бюджет не тріщав по швах

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

АКЦИЯ!!! Скидки и подарки за кредит! До 15 000 грн. бесплатно

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!