про твої фінанси

Показники світла: як і коли правильно передати?

Існують різні способи подачі показників електроенергії - внесення даних через інтернет, по телефону, в центрах обслуговування клієнтів. Деякі способи абсолютно безкоштовні і вимагають мінімум часу і зусиль. У нашому огляді ми розглянемо правила подачі показників побутовими клієнтами в великих українських містах. Prostobank.ua розповість, як можна зняти і передати показники світла в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Херсоні, Запоріжжі


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Як передати показники світла в Києві (Київобленерго, ДТЕК Київські електромережі)?
 2. Як подати показники лічильників електроенергії в Одесі (Одесаобленерго)?
 3. Як передати показники світла у Львові (Львівобленерго)?
 4. Як подати показники лічильників електроенергії в Херсоні (Херсонобленерго)?
 5. Як передати показники світла в Запоріжжі (Запоріжжяобленерго)?
 6. Як подати показники лічильників електроенергії в Харкові (Харківобленерго)?
 7. Як передати показники світла в Дніпрі і Кривому Розі (ДТЕК Дніпровські електромережі)?

Як передати показники світла в Києві (Київобленерго, ДТЕК Київські електромережі)?

Розрахунковим періодом для визначення розміру оплати за спожиту електричну енергію є календарний місяць. Жителі Києва і Київської області зобов'язані подавати показники лічильника не пізніше 1 числа кожного місяця. Показники, передані на будь-яке інше число, крім 1-го, будуть підставою для розрахунку споживання електроенергії в період з дня, в який подано дані до 1 числа, за середньодобовим споживанням.

З 1 січня 2019 року киянам необхідно приєднатися до Публічного договору на поставку електроенергії постачальником універсальних послуг - Київські енергетичні послуги, а також окремо - до договору про надання послуг з розподілу електроенергії ДТЕК Київські електромережі. Якщо клієнт просто сплатить рахунок і / або продовжить споживати електроенергію - це буде вважатися його згодою з умовами публічного договору і автоматично приєднає його до послуг двох компаній - постачальника електроенергії і розподільної компанії. Це не вплине на способи подачі показників світла.

Подати показники лічильників можна такими способами:

 1. Зателефонувавши в колл-центр по телефону (044) 202-15-88 або 15-88 (ДТЕК Київські електромережі) або (044) 459-07-40 (Київобленерго). Для передачі інформації потрібно вибрати цифру 2 в головному меню, ввести номер особового рахунку та поточні показники лічильника. Цей спосіб підійде людям, у яких є стаціонарний телефон вдома або на роботі.
 2. Відправивши смс на номер (067) 239-7-238. Такий спосіб найбільш підійде громадянам, у яких немає інтернету або стаціонарного телефону. Формат повідомлення залежить від типу лічильника:
  1. Для звичайного лічильника: [Особовий рахунок] [пробіл] [показник]
  2. Для двухзонного (двотарифного) лічильника: [Особовий рахунок] [пробіл] [Ніч] [пробіл] [День]
  3. Для трьохзонного лічильника: [Особовий рахунок] [пробіл] [Пік] [пробіл] [напівпік] [пробіл] [Ніч].
 3. Використавши дистанційний сервіс Viber-бот. При першому використанні бота для підключення послуги:
  1. Відкрийте Viber на комп'ютері, планшеті або смартфоні.
  2. Відкрийте меню Viber, розділ QR-код.
  3. Наведіть камеру пристрою на наведений QR - код. 
  4. Приєднайтесь до «Сервіс передачі показників ЗАТ «Київобленерго».
  5. Для запуску бота напишіть будь-яке перше повідомлення.
 1. Використавши дистанційний сервіс TELEGRAM-бот. При першому використанні бота для підключення послуги
  1. Відкрийте додаток Тelegram на комп'ютері, планшеті або смартфоні.
  2. Відкрийте в меню вкладку «Контакти».
  3. Натисніть «пошук» і введіть @kyivoblenergobot.
  4. Для запуску бота натисніть «Старт».
 2. Написавши повідомлення в онлайн чат на сторінці FB.
 3. Подавши показники через особистий кабінет офіційного сайту ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ або Київобленерго. Для реєстрації необхідно вказати номер особового рахунку, суму останнього платежу. Якщо платежів ще не було, потрібно написати номер лічильника. За допомогою особистого кабінету можна не тільки подавати показники, а й оплачувати рахунки, проводити звірки.
 4. Використавши мобільний додаток "ДТЕК Київські Електромережі" по електроенергії для IOS і Android-пристроїв.
 5. Відвідавши центр обслуговування ДТЕК Київські електромережі. Перейшовши за посиланням, можна подивитися адреси центрів, прокласти маршрут від вашого будинку до найближчого центру обслуговування, подивитися завантаженість центрів протягом місяця.

Як подати показники лічильників електроенергії в Одесі (Одесаобленерго)?

Жителі Одеси зобов'язані передавати показники лічильників електроенергії станом на 1 число місяця, наступного за звітним. Способи подачі даних:

 1. По телефону Колл-центру 705 90 90 (для споживачів міста Одеси), 705 25 00 (телефон інформаційно-консультаційного центру).
 2. За допомогою мобільного додатка LINE OF LIGHT. Для передачі показників необхідно завантажити і встановити додаток, зареєструвати свої дані (номер особового рахунку).
 3. Надсилання електронного повідомлення на пошту с[email protected], вказавши номер особового рахунку та поточний показник лічильника.
 4. За допомогою особистого кабінету АТ «Одесаобленерго». Для реєстрації необхідно створити логін (не більше 30 символів), вказати електронну пошту, вибрати особу «Фізична».

Як передати показники світла у Львові (Львівобленерго)?

Подати показники лічильників електроенергії у Львові і області потрібно з 27 по 3 число місяця, наступного за звітним. Зробити це можна такими способами:

 1. Для подачі показників необхідно відправити електронний лист на адресу [email protected] У тексті повідомлення потрібно вказати [Код] [пробіл] [показник]. Десятизначний код абонента, можна дізнатися в квитанції. Якщо у вас двозонний або трьохзонний лічильник, тоді формат повідомлення буде наступним: [Код] [пробіл] [Показник_день] [пробіл] [Показник_ніч] і [Код] [пробіл] [Показник_напівпік] [пробіл] [Показник_ніч] [пробіл] [Показник_пік ] відповідно.
 2. За допомогою персонального кабінету на сайті Львівобленерго. Для авторизації слід ввести десятизначний код, після цього - натисніть кнопку «Детальніше». В результаті цих дій ви перейдете на сторінку «Загальна інформація про споживача», де знайдете першу закладку «Внести показник».
 3. Подати показник лічильника можна на сайті loe.lviv.ua. Для цього потрібно клікнути банер вгорі стартової сторінки сайту, ввести 10-значний код або особовий рахунок, вибрати пункт «Подати показники лічильника».
 4. Через колл-центр 0-800-50-15-68 (цілодобово і безкоштовно) або по телефону (032) 290-75-68. Після з'єднання потрібно натиснути 1, ввести свій десятизначний код, після перевірки введеного коду натисніть 1, введіть свій показник лічильника та натисніть #. Після перевірки правильності введеного показника натисніть 1. Власникам двох-або тризонних лічильників необхідно дочекатися з'єднання з оператором і повідомити йому особовий рахунок, або 10-значний код, або адресу та показники лічильника.
 5. Подати показник на номер 295-85-13 (працює цілодобово, відповідно до тарифів операторів). Використовуючи підказки голосового меню, потрібно ввести 10-значний код і показник.
 6. Відправка SMS-повідомлення на номер 5068 у форматі Код] [пробіл] [показник]. Для двухзонного лічильника формат повідомлення буде наступний: [Код] [пробіл] [Показник_день] [пробіл] [Показник_ніч]; для трьохзонного: [Код] [пробіл] [Показник_напівпік] [пробіл] [Показник_ніч] [пробіл] [Показник_пік]. Вартість відправки повідомлення становить 1 грн. для абонентів Київстар, Лайфселл, МТС Україна (Водафон)
 7. Відвідати центр обслуговування клієнтів «Львівобленерго» для подачі показників. Адреса центру: Львів, вул. Шевченко, 1. Графік роботи: Пн-Чт: 8: 00-17: 00, Пт: 8: 00-16: 00
 8. Зателефонувати в районні відділення електропостачання в районах Львова і області. Перелік контактів тут: http://loe.lviv.ua/ua/pokaz_REM

Як подати показники лічильників електроенергії в Херсоні (Херсонобленерго)?

 1. Подача показників на сайті АТ «Херсонобленерго» без реєстрації. Для того щоб передати показники потрібно ввести особовий рахунок або номер договору, вибрати РЕМ, ввести код перевірки. Після цих дій можна вносити показники.
 2. Подати показники в автоматичному режимі цілодобово по телефону (0552) 316-316 або зателефонувавши до кол-центру (0552) 48-06-20, 0-800-500-629. Номери телефонів, за якими можна передати показники лічильників жителям районів Херсонської області, знаходяться тут.
 3. Відвідавши центр по обслуговуванню споживачів (Херсон, вул. Пестеля, 5, вул. Перекопська, 178) або райони енергозбуту і електричних мереж.

Як передати показники світла в Запоріжжі (Запоріжжяобленерго)?

 1. Внести показники на сайті Запоріжжяобленерго. Для подачі показників необхідно вибрати підрозділ РЕМ, тип лічильника (1, 2 або 3-зонний), вказати номер особового лічильника, адресу, електронну пошту, дату зняття показників, показник (показники) лічильника.
 2. Подати показники в особистому кабінеті. Для реєстрації необхідно вказати ім'я та прізвище, адресу електронної пошти та пароль.
 3. Зателефонувавши в колл-центр ПАТ «Запоріжжяобленерго» по телефону 0800-504-502. Колл-центр працює цілодобово, без вихідних. У нічний час (з 20:00 до 08:00) - в режимі самообслуговування.

Як подати показники лічильників електроенергії в Харкові (Харківобленерго)?

 1. В особистому кабінеті за посиланням. Якщо у вас немає свого аккаунта, необхідно пройти реєстрацію. Для цього потрібно вказати адресу електронної пошти, пароль, прізвище, контрольне запитання і відповідь. Перед подачею показників необхідно додати свій рахунок: налаштування особистого кабінету, додати особовий рахунок і заповнити поля Район, Особовий рахунок, Дата договору. В особистому кабінеті можна не тільки вносити показники лічильника, але і стежити за історією споживання електроенергії, історією платежів, сформувати рахунок для оплати.
 2. Передати показники можна по телефону або Viber. Для подачі даних лічильника через Viber в тексті потрібно вказати наступну інформацію:
  1. ПІБ або номер особового рахунку;
  2. повна адреса;
  3. дата зняття показників;
  4. фото засобів обліку, на якому повинні бути чітко відображені показники електролічильника, його номер і тип (оригінальний файл без зміни EXIF - інформації).

У разі відсутності дати зняття показів засобу обліку, покази будуть враховані датою отримання повідомлення.

Номери телефонів та Viber для передачі даних:

 • Холодногірське РОЕ (Новобаварський, Холодногорский р-ни) - Viber: (050) 425-88-61, стаціонарний: 739-57-78
 • Центральне РОЕ (Київський р-н) - (050) 425-88-62, стаціонарний: 739-71-48
 • Салтівське РОЕ (Московський р-н) - Viber: (050) 425-88-59, стаціонарний: 739-71-93
 • Південне РОЕ (Слобожанський, Основ'янський р-ни) - Viber: (050) 425-88-63, стаціонарний: 739-71-99
 • Північне РОЕ (Шевченківський р-н) - Viber: (050) 425-88-60, стаціонарний: 739-71-95
 • Східне РОЕ (Немишлянська, Індустріальний р-ни) - Viber: (050) 425-88-57, стаціонарні: 739-56-55, 739-57-43

Номери стаціонарних телефонів і Viber різні для районів Харківської області можна подивитися тут.

Як передати показники світла в Дніпрі і Кривому Розі (ДТЕК Дніпровські електромережі)?

 1. За допомогою особистого кабінету на сайті Дніпровські електромережі. Для реєстрації в кабінеті необхідно вибрати підрозділ постачальника (РЕЗ), вказати номер особового рахунку та суму останнього платежу (якщо платежів ще не було, необхідно написати номер лічильника).
 2. По телефону колл-центру 0-800-500-444. Для подачі показників необхідно вибрати мову спілкування (1 українська, 2 - російська) і дочекатися з'єднання з оператором. Пункт голосового меню 8 під назвою «Подати показники» повідомляє про подання даних через сайт Дніпровські електромережі. Тому єдиний варіант подачі показників у телефонному режимі - повідомити дані оператору.
 3. Відвідавши центри обслуговування клієнтів. Адреси центрів тут.

 

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Корисні статті з даної тематики