про твої фінанси

Комунальні платежі

Комунальні платежі в Україні: як оплатити комунальні послуги через Інтернет без комісії

Короткий зміст і посилання по темі

  1. Переваги оплати рахунків через Інтернет
  2. Як оплатити комунальні послуги через Інтернет за допомогою банківської карти
  3. Тарифи банків на проведення комунальних платежів за допомогою Інтернет-банкінгу за станом на травень-2019
  4. Які заходи безпеки використовують сайти онлайн платежів?
Відео по темі

Loading...

Переваги оплати рахунків через Інтернет

Практично у кожної дорослої людини виникає необхідність поповнити рахунок мобільного телефону, оплачувати різні послуги (комунальні послуги, Інтернет тощо) Всі ці платежі доставляють нам клопоти і незручності (витрачаємо дорогоцінний час в пошуках банку, терміналу самообслуговування, стоїмо в черзі до кас ). Це спонукало мене до пошуків альтернативних варіантів їх оплати. Як же сплатити за комунальні послуги, інтернет через інтернет?

В Інтернеті ми знайшли сайти, за допомогою яких в онлайн режимі можна оплачувати мобільний телефон, рахунки за квартиру, міський телефон, Інтернет, кабельне ТБ і т.д. У багатьох розвинених країнах оплата послуг через Інтернет давно є лідером серед інших видів оплати. В Україні такий спосіб з'явився недавно, але багато хто вже оцінили його незаперечні плюси:

  • Зручність (можна оплатити будь-які послуги, не виходячи з дому чи офісу)
  • Економія (оплата деяких послуг проводиться без комісій)
  • Простота у використанні
  • Швидкість
  • Можливість оплачувати в будь-який час (автоматизований сервіс, що дозволяє приймати платежі 24 години на добу, незалежно від вихідних або святкових днів).

Як оплатити комунальні послуги через Інтернет за допомогою банківської карти

Оплату комунальних та інших послуг через Інтернет можна здійснювати за допомогою банківських карт або електронних гаманців. Розглянемо, як оплачувати картою в інтернеті.

Список деяких сайтів з онлайн оплатою за комунальні послуги (газ, світло, воду), мобільний зв'язок, телебачення та Інтернет за допомогою пластикової картки.

Сайт

Комісія

https://prydbay.com/

Інтернет, ТБ, мобільний зв'язок, Skype / IP-телефонія , преміум акаунти , оплата ігор, телегруп, поповнення Webmoney

Комісія залежить від способу оплати і постачальника послуг

  

https://cardshop.com.ua

Інтернет, ТБ, мобільний зв'язок, телефонія , онлайн ігри, ключі та інше

Без комісії, крім мобільного оператора Київстар (комісія залежить від суми)

portmone.com.ua

Інтернет, ТБ, мобільний зв'язок, телефонія , ігри, комунальні послуги, оплата покупок в інтернет-магазинах, покупка квитка в театр, транспорт, кіно, театр, оформити страховий поліс, оформлення підписок на періодичні видання

Тарифний пакет "Місяць" -19.9 грн. щомісяця; Якщо кількість платіжок від однієї компанії від 3 до 4 - абонплата дорівнює 39,8 грн. Включає в себе платежі за комуналку, інтернет, телебачення, телефонію та охорону.

Оплата мобільного зв'язку - 2%, мінімум 2 грн.

Оплата комунальних за довільними реквізитами - 1,5%, мін.3 грн.

https://www.plategka.com

Інтернет, ТБ, мобільний зв'язок, телефонія, комунальні послуги, бронювання готелів, покупка квитків, оплата онлайн ігор, лотереї, реклами, хостинг, домени, КПК і програмне обладнання

0-3% від суми платежу (залежить від реквізитів одержувача)

https://easypay.ua

Інтернет, ТБ, мобільний зв'язок, телефонія, комунальні послуги, поповнення Webmoney, поповнення рахунку в банку і страхових компаніях, оплата штрафів ДАІ та ігор.

Без комісії. Доставка паперової платіжки поштою - 5 грн

https://www.ipay.ua/

Інтернет, ТВ, мобільний зв'язок, телефонія, комунальні послуги, поповнення Webmoney, поповнення рахунку в банку і страхових компаніях

0-4% від суми платежу (залежить від реквізитів одержувача і МПС банківської карти).

Варто зазначити, що комісія при оплаті залежить від способу оплати і постачальника послуг.

Для оплати послуг необхідно тільки вибрати відповідний сервіс, ввести свої реквізити (номер карти та інше), суму до оплати, вашу електронну адресу (в залежності від сайту) і вибрати зручний для вас спосіб оплати.

При оплаті реєструватися на сайті не обов'язково, але, зареєстрованим користувачам деякі сайти надають знижку (різну для кожного сервісу), а також доступ в особистий кабінет, де можете переглядати їхню історію платежів і квитанції про оплату.

Тарифи банків на проведення комунальних платежів за допомогою Інтернет-банкінгу за станом на травень-2019

Тарифи на проведення комунальних платежів за допомогою Інтернет-банкінгу, з фіксованою комісією

Банк

Комісія за один платіж (за стандартними платежами), грн

ПриватБанк

від 1 до 3 грн. (Комісія може відрізнятися від стандартної і залежить від умов договору з отримувачем, для пенсіонерів (власників карти "Для виплат") перекази до 2 тис. грн. в місяць безкоштовно)

Райффайзен Банк Аваль

без комісії (акція по 30.06.2019 р)

Правекс-банк

без комісії для власників пакету "Фамільний", для інших клієнтів банку комісія - 5 грн.

Альфа Банк

без комісїї

ОТП Банк

від 0 до 1 грн.

ПУМБ

без комісїї

ПРОКРЕДИТ БАНК

без комісїї

УкрСиббанк

1 грн

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК

3 грн.

Південний

без комісії, мобільний зв'язок-2 грн., інтернет, телебачення, телефонія, дистрибуція, охорона, домофони- 3 грн., дитячі садки- 3% min 7 грн.

ТАСКОМБАНК

за один платіж: до 10 тис. - 5 грн. понад 10 тис. -0,5%

Укргазбанк

без комісії

Тарифи на проведення комунальних платежів за допомогою Інтернет-банкінгу, з плаваючою комісією

Банк

Комісія за один платіж за стандартними реквізитами,% від суми

Ощадбанк

без комісії, якщо немає в стандартних платежах, комісія 0,5% min 3 грн. max 500 грн.

Кредобанк

за один платіж до 10 000 грн - безкоштовно; більше 10 000 грн - 0,2% (min. 1 грн. - max. 300 грн.).

Банк Кредит Дніпро

без комісії на користь компаній-партнерів, інакше 0,25% мін. 3 грн.

Універсалбанк

0,75% min. 10 грн. max. 1000 грн.

На ринку комунальних платежів зараз найбільш поширені два варіанти - комісія береться або з платника, або з постачальника послуги. За замовчуванням своєрідним правилом «хорошого тону» є другий варіант, коли комунальне підприємство бере на себе всі витрати за РКО, надаючи своїм клієнтам можливість проводити розрахунки, не витрачаючи свої гроші.

Розмір даної комісії визначається індивідуально з кожним підприємством, при цьому, як правило, форма власності не грає принципової ролі.

Сама основна перевага оплати рахунків ЖКГ за допомогою Інтернет-банкінга- це економія часу і сил. Адже, щоб оплатити послуги, не потрібно відвідувати відділення, стояти в черзі до каси. Провести оплату ви зможете вдома або по дорозі на роботу, або просто сидячи в кафе, головне - мати доступ до інтернету, оплатити можна в будь-який день, включаючи вихідний в будь-який час доби.

Крім цього, в інтернет-банкінгу можна здійснити будь-який платіж або переказ грошей по Україні - поповнити рахунок мамі або оплатити навчання, купити туристичну путівку і т.д. Крім цього можна задати розклад платежів: по даті та сумі. Щоб зробити потрібний платіж регулярним, необхідно вказати дату і періодичність проведення платежу, яку ви завжди зможете переглянути в своєму фінансовому календарі. За допомогою інтернет-банкінгу ви легко правильно підрахуєте суму до оплати за актуальними тарифами. Можна налаштувати регулярний платіж за календарем і платіж буде виконуватися сам з повідомленням на смс або електронну пошту.

Ще однією перевагою інтернет-банкінгу є фізична і фінансова безпека завдяки тому, що вам не потрібно знімати готівку і нести її в касу, а самі системи онлайн-платежів використовують сучасні та надійні засоби безпеки: захищене з'єднання, віртуальна клавіатура, одноразовий пароль та інші.

Які заходи безпеки використовують сайти онлайн платежів?

Всі сайти, які пропонують послуги онлайн-платежів, проходять стандарти інформаційної безпеки PCI DSS - Payment Card Industry Data Security Standard-набір встановлених стандартів безпеки, що регламентує порядок зберігання і обробки даних для компаній, що працюють з секретними даними платіжних карт. Стандарт PCI DSS містить 12 вимог з безпеки щодо зберігання, обробки, передачі та управління даними власників платіжних карт і вимагає щорічного підтвердження статусу відповідності. Даний стандарт був спільно розроблений міжнародними платіжними системами для гарантування того, що будь-яка організація, яка має справу з інформацією по платіжних картах, забезпечує захист конфіденційних даних її клієнтів від шахрайства.

Завжди потрібно перевіряти наявність інформації і даних на сайті, за допомогою якого ви хочете здійснити платіж, про сертифікат на проходження стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) (ким виданий, номер сертифіката тощо) та інших сертифікатів, стандартів і методів захисту. На даний момент, на переглянутих сайтах можна побачити таку інформацію про заходи безпеки платежу:

Сайт

Заходи безпеки платежу (сертифікати, системи безпеки)

prydbay.com

сертифікат GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode, співпрацюють з Українським Процесинговим Центром. Сервіс проведення платежів забезпечується з використанням сучасного й безпечного механізму авторизації платіжних карт - 3D Secure. Реквізити платіжних карт вводяться на сайті процесингового центру в захищеному режимі

cardshop.com.ua

даних на сайті немає

portmone.com.ua

міжнародний сертифікат Payment Card Industry Data Security Standard ( PCI DSS ), №499938160100203, виданий німецькою компанією SRC (Security Research and Consulting GmbH). SRC - незалежна аудиторська компанія, яка проводить сертифікацію на відповідність усім вимогам безпеки. Для обміну інформацією з користувачами застосовує промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії ( довжина ключа до 128 біт ). Сертифікат завірений міжнародним сертифікаційним агентством Thawte Consulting

plategka.com

сертифікат Payment Card Industry Data Security Standard v.1.2 ( PCI DSS ), №: PDIN200912 / 01

easypay.ua

міжнародний сертифікат Payment Card Industry Data Security Standard ( PCI DSS ). Сайт підтримує послугу Verified by Visa (підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки) і MasterCard SecureCode (персональний SecureCode, який буде діяти для всіх платежів в інтернеті)

На закінчення хочеться відзначити, що можливості деяких сайтів онлайн-платежів не обмежені тільки оплатою комунальних та інших регулярних послуг. Наприклад, з їх допомогою також можна забронювати готель, купити квитки (авіаквиток, квиток на автобус, поїзд, кінотеатр), поповнити Webmoney, оплатити хостинг, домени, штраф ДАІ і т.д.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber TelegramГорячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН

Корисні статті з даної тематики© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com