про твої фінанси

Вибір, безпека, правила використання силіконових форм для випічки

Зараз у продажу можна побачити багато різнокольорових і красивих форм для випічки: зайчики і трояндочки, ведмедики і машинки. Особливо радіють таким формам діти, із задоволенням грають ними і допомагають мамі робити кекси і пироги. Про достоїнства і недоліки силіконових форм для випічки, як використовувати і чи потрібно змащувати їх розповість Bankchart.com.ua


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Плюси силіконових форм для випічки
  2. Чи безпечні силіконові форми
  3. Як вибрати силіконову форму для випічки
  4. Використання силіконових форм для випічки: як ставити в духовку і випікати

Плюси силіконових форм для випічки

Силікон - термостійкий матеріал, добре проводить тепло і витримує температуру від -60 до +260 градусів. Такі форми можна використовувати для випічки в духовці, пароварці, мікрохвильовці, заморожувати фруктовий лід в морозилці. Їх можна мити в посудомийній машині, і служити силіконові форми для випічки будуть дуже довго.

Тісто в силіконовій формі рівномірно пропікається, в результаті випічка виходить об'ємною і повітряною. Такі форми антипригарні - їх потрібно всього один раз змастити жиром або рослинним маслом, і випічка не пригорить і не пристане в формі.

Силіконові форми можуть бути різноманітних форм, з них дуже легко витягувати готовий виріб. Для того щоб дістати випічку, потрібно трохи розвести краї силіконової форми в сторони.

Для виробництва силіконових форм використовується медичний силікон, який не вступає в реакцію з іншими речовинами.

Чи безпечні силіконові форми

Абсолютно безпечного в світі нічого немає. Небезпечні і їжа, і столові прилади. Тому питання про безпеку силіконових форм варто переформулювати наступним чином: «Як їх правильно використовувати?»

Для правильного використання потрібно читати інструкцію і дивитися на маркування на формі. Інформація про безпечний температурний режим вказана на коробці або самій силіконовій формі для випічки. Іноді на формах вказується шкала не по Цельсію, а за Фаренгейтом.

На формі повинен бути значок келиха з виделкою, це означає, що форма призначена для контакту з харчовими продуктами. Ці два символи - гарантія якості. Силікони, які контактують з харчовими продуктами, перевіряють на вміст хімічних речовин, які вказані в гігієнічних нормативах.

Зазвичай на силіконових формах для випічки стоять значки, які вказують, що форму можна ставити на відкритий вогонь або електричну плиту, а також різати ножем випічку прямо в формі.

Як вибрати силіконову форму для випічки

  • Найкраще вибирати форми з товстого пружного силікону, який добре тримає форму і не деформується під тиском тесту.
  • Дешеві силіконові форми можуть бути виготовлені з неякісного матеріалу і з порушенням технологій. Навіть якщо виробник надійний, все одно не рекомендують брати форми отруйних і ультра-яскравих кольорів. Краще вибрати силіконову форму блакитного або сірого відтінків.
  • При виборі форми варто її пом'яти - якщо на згинах силікон стає яскраво-білим, то в ньому багато непотрібних домішок, і форма може від високої температури швидко прийти в непридатність.
  • Форма повинна бути однорідною, без вад і бульбашок повітря.
  • При покупці потрібно переконатися, що у продавця є нормативні документи на товар. В іншому випадку, це може виявитися будівельний або санітарний, а не медичний силікон.

Використання силіконових форм для випічки: як ставити в духовку і випікати

Перед першим використання силіконову форму для випічки варто прожарити: спочатку помити з використанням м'якого миючого засобу, висушити, змастити олією і поставити на 10 хвилин в розігріту духовку. У процесі прожарювання вигорятимуть речовини, які використовувалися при виробництві.

Мити силіконові форми можна тільки м'якими губками і щітками.

Випікати в силіконових формах потрібно при звичайній температурі, проте не забувайте стежити за випічкою - вона буде готова швидше, ніж в металевій формі. Коли форма охолоне, можна легко дістати випічку.

 

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики