про твої фінанси

Три дієти для попелюшки чи Короткий курс середземноморської, антивікової і кетогенної дієт

Згідно зі статистикою 80% дівчат до досягнення повноліття вже встигають посидіти на дієті. І цьому є просте пояснення. Дієта - найпопулярніший і, в якійсь мірі, найпростіший спосіб швидко скинути зайві кілограми і побачити бажані цифри на вагах. Які дієти нині популярні, що таке кето дієта, скільки коштують послуги дієтолога та інше, з'ясовував Bankchart.com.ua


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Що таке дієта?
  2. Основні види дієт для схуднення
  3. Потрібно схуднути до літа? Допоможе кето дієта
  4. Антивікова дієта або боротьба за вічну молодість
  5. Підготуватися до моря допоможе середземноморська дієта
  6. Хто такий дієтолог і скільки коштують його послуги?

Що таке дієта?

Якщо вірити, визначенню з Вікіпедії, то дієта - це сукупність тих чи інших правил щодо вживання їжі. Може різнитися в залежності від часу і регулярності прийому їжі, а також від хімічного складу, фізичних властивостей і способу її обробки.

Головною ознакою, що об'єднує всі дієти, є заборона. Заборона на вживання тих чи інших продуктів, заборона на вживання їжі в той чи інший час і т.д.

Використовуються дієти, як правило, в двох випадках: в лікувальних цілях і щоб схуднути. І другі, як показує практика, є більш популярними. І саме про них ми поговоримо в наступному пункті нашої статті.

Основні види дієт для схуднення

Якщо говорити про види дієт для схуднення, то на практиці виділяють наступні:

Монодієти. Для монодієт характерно вживання лише одного виду продукту протягом усього періоду схуднення, наприклад, гречки, кефіру, яблук, капусти тощо.

Низькокалорійні. Принцип даних дієт простий - харчуватися низькокалорійними продуктами. А кількість споживаних кілокалорій в день має становити від 800 до 1500 одиниць.

По групі крові. Підбір продуктів здійснюється на підставі вашої групи крові. Наприклад, у володарів I групи на столі повинні переважати м'ясні продукти, а у власників II - фрукти, овочі та крупи.

Інтервальне голодування. У даній методиці схуднення головний акцент встановлено не на їжі, а на режимі харчування. Їсти можна все, але тільки в певний час.

Лужні дієти. Засновані на зниженні кислотності в організмі. Під час таких дієт необхідно відмовитися від молочки, яєць, зернових і м'яса.

Потрібно схуднути до літа? Допоможе кето дієта

Однією з найбільш популярних дієт сучасності є дієта кето. Її принцип полягає в тому, щоб запустити процес кетоз - процес розщеплення в тілі жиру. Запустити такий процес можна, значно скоротивши кількість споживаних вуглеводів (до 20 грамів в день). Тому меню кето дієти не повинно містити в собі продукти з високим рівнем вуглеводів. Основу харчування повинні складати продукти з великим вмістом жирів (яйця, сири, масла, м'ясо).

В силу своїх особливостей, дієту кето не слід використовувати протягом тривалого часу. А деяким вона і зовсім протипоказана, наприклад, людям з цукровим діабетом 1 типу, людям з нирковою або печінковою недостатністю, людям з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, вагітним і годуючим жінкам.

Антивікова дієта або боротьба за вічну молодість

Будь-яка жінка незалежно від віку хоче виглядати молодо і красиво. Але, на жаль, вік таки вносить свої корективи, і виглядати на 20 років в 40-50 вже не вийде. А ось виглядати молодше за свої роки - цілком реально. Головне - правильно харчуватися.

В рамках антивікової дієти необхідно робити акцент на лужних продуктах і намагатися виключати кислотні, так як такі вбивають колаген, а значить - старять шкіру. Меню повинно бути багато на фрукти, овочі, горіхи, а також на продукти багаті білками (м'ясо птиці, яйця, риба). А ось споживання молочки, червоного м'яса, кави, алкоголю і цукровмісних продуктів слід максимально скоротити.

ВАЖЛИВО! Не рекомендується повністю виключати з раціону кислотні продукти. Бажано дотримуватися принципу 80/20: 80% лужних продуктів і 20% кислотних.

Підготуватися до моря допоможе середземноморська дієта

Відсутність жорстких обмежень і чітких приписів щодо калорійності і вмісту поживних речовин робить середземноморську дієту однією з найбільш затребуваних серед тих, хто не особливо хоче ускладнювати своє харчування і в чомусь себе обмежувати.

Основою дієти є вживання рослинної їжі. Споживання червоного м'яса допускається не більше кількох разів на місяць. А джерелами білка повинні бути риба і домашня птиця.

Хто такий дієтолог і скільки коштують його послуги?

Якщо ви помітили, що дієта не приносять вам результату, або ж просто не хочеться себе в чомусь обмежувати, вам слід звернутися за допомогою до дієтолога. Дієтолог - це фахівець в області харчування, який здатний підібрати або розробити для вас індивідуальний здоровий план харчування по зниженню ваги. Такий план на відміну від дієт не виключає ті чи інші групи продуктів і, в свою чергу, включає весь необхідний для нормальної життєдіяльності організму раціон.

Вартість послуг дієтолога залежить від його досвіду і кваліфікації. Первинна консультація фахівця в області дієтології обійдеться вам від 350 грн. А ось розробка індивідуального раціону харчування - в рази дорожче.

З актуальними цінами на консультації дієтологів можна ознайомитися за наступним посиланням.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики