про твої фінанси

Відкриваємо шлюбне агентство

Сьогодні ми розповімо про те, як створити своє шлюбне (весільне) агентство, яке буде допомагати українським дівчатам шукати свою долю серед закордонних наречених. Дізнайтеся більше про реалізацію ідеї шлюбного бізнесу.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Статус і місце
 2. База женихів
 3. База наречених
 4. Таблиця шансів
 5. Реклама
 6. Послуги
 7. Оплата
 8. Персонал
 9. Перспектива
 10. Витрати на старті

Сьогодні міжнародні свахи (особливо в провінціях) відзначають помітне пожвавлення серед бажаючих втекти від кризи, вийшовши заміж за респектабельного іноземця.

Статус і місце

Ліцензію на ведення шлюбного бізнесу у нас поки не вимагають (правда, останнім часом все частіше виникають розмови про ліцензування цього бізнесу і створення Асоціації шлюбних агентств). Тому досить буде оформити СПД, ПП або ФОП (фізична особа-підприємець, нова назва ПП) зі сплатою єдиного податку. Також потрібно буде створити свій сайт. Є навіть розробники, які спеціалізуються на весільній темі. Їх легко можна розшукати, ввівши в пошуковій системі слова «розробка, дизайн сайту для шлюбного агентства в Києві, в Україні» або за оголошеннями в рекламних виданнях на кшталт Aviso в рубриці «Інформаційні технології».

Вирішивши зайнятися шлюбним бізнесом в Києві, майте на увазі, що конкуренція тут досить висока: тільки в столиці подібних агентств існує близько 40, а в районі Майдану Незалежності ви знайдете 6 таких центрів з надання шлюбних послуг. А фахівці радять розміщувати свій офіс для більшої ефективності саме в центрі міста, та ще й з фасадним входом.

Квартира для офісу може бути невеликою, але затишно обставленою і з необхідним набором оргтехніки: комп'ютер з доступом до інтернету і електронною поштою (краще відразу встановити безлімітний пакет), принтер (добре б надрукувати фото дівчат і створити каталог), сканер (на перших порах доведеться обходитися без послуг фотографа), ксерокс, телефон і факс.

Порада в тему

Можна пройти семінар, на якому обіцяють навчити премудростям організації шлюбного бізнесу. Зокрема, пропонують зразки типових господарських договорів, типовий статут агентства, детальний бізнес-план і керівництво по відкриттю свого агентства. Паралельно можна ознайомитися з практичним посібником шлюбного дилера, тонкощами англійської для шлюбного агентства і ін. Не безкоштовно, зрозуміло. 

База женихів

Завдання №1 при відкритті шлюбного агентства - знайти надійних закордонних партнерів (шлюбні агентства), які нададуть вам базу іноземних наречених. Це можна зробити, ввівши в пошукову систему запит «шукаю партнера по шлюбному бізнесу» або «заміж за іноземця». Після переговорів вони повинні вислати вам зразок договору. Доходи, як правило, розподіляються за схемою «50 на 50» від оплати за послуги від наречених. Зарубіжні шлюбні агентства можуть і самі вийти на вас, відреагувавши на появу вашого сайту в інтернеті або на ваші рекламні оголошення.

Можна пошукати наречених по сайтам і самостійно, для чого вам обов'язково потрібно мати сайт на англійській мові, в якому ви повинні розмістити фото наречених і попередню про них інформацію. Але в цьому випадку гарантій «якості» претендентів ніхто вам не дасть. Доменне ім'я повинне бути міжнародним (com, net).

Поради в тему

- Можна пошукати на сайтах колишніх товаришів по навчанню (краще товаришок по навчанню) по школі або інституту (раптом хтось із них проживає закордоном) і попросити допомогти вам знайти зарубіжних наречених, переглядаючи відповідні оголошення в місцевих газетах і пересилаючи потрібні контакти в Київ. Правда, в цьому випадку своїх друзів за кордоном доведеться брати в партнери і оплачувати їхні послуги або ділити прибуток.

 • Тамара Докукіна, директор шлюбного агентства «Bridge of Love» (в шлюбному бізнесі 17 років): «Дуже важливо не втрачати зв'язок з дівчатами, яким вдалося влаштувати своє особисте життя за кордоном через ваше агентство. Якщо вам вдасться зберегти з ними дружні стосунки, вони зможуть допомогти і з базою клієнтів, і з перекладами. Причому нерідко вони погоджуються це робити «на громадських засадах». Є сенс налагоджувати зв'язки саме з американськими нареченими: за статистикою більше 50% населення там - холостяки. І за прогнозами їх число буде рости. На другому місці - чоловіки Японії. Самий благодатний сезон наречених - це різдвяні свята і січень: там на все в цей період знижки. Мертвий сезон - лютий, березень. Літо - теж не найкращий час: іноземці всі як один вміють рахувати гроші, а влітку авіаквитки вже дуже дорогі.

База наречених

Для того щоб почати працювати, вам необхідно у вашій базі мати не тільки кілька десятків іноземних чоловіків, а й кілька сотень українських дівчат. Ваше головне багатство, звичайно, «спортсменки, красуні і комсомолки». При всій удаваній легкості, підібрати красунь з серйозними намірами, а не таких, хто роками кочують з одного шлюбного сайту на інший, не просто. А таких для початку роботи потрібно не менше 70-100 осіб. Це повинен бути дійсно ексклюзив. Тут також важливо, будучи взагалі хорошим психологом, вміти відмовляти (маються на увазі в першу чергу дівчата) або чесно говорити їм про їхні шанси, щоб не давати їм помилкових надій. Втім, на будь-який товар знаходиться свій покупець, а іноземний наречений часом буває дуже непередбачуваним.

Порада в тему

- Можливо, в роботі вам допоможе так звана шкала шансів, яку можна запропонувати заповнити клієнтці і разом з нею підрахувати бали. Щоб потім менше до вас було претензій.

Таблиця шансів

Дані

бали

вік

18-20

25

21-30

30

31-35

20

36-40

5

41-45

-10

Фігура (різниця: зріст мінус вага)

11 і більше

25

6-10

15

0-5

0

-5 ...

0 -15

-6 і більше

-30

Обличчя

красиве

15

симпатичне

10

звичайне

5

негарне

-50

волосся

дуже довгі

20

довгі

15

середні

0

короткі

-20

Діти до 18 років

немає дітей

10

1 дитина

0

2 і більше

-20

Логіка проста: більше балів - більше шансів. Залишилося допомогти клієнтці правильно від руки заповнити анкету. І не забудьте про фотографії!

- Наталя Котляренко, директор Kiev Encounter marriage agency (в бізнесі з 1996 р.): «Обов'язково вимагайте при реєстрації паспорт клієнтки, зустрічайтеся по можливості з родичами і фіксуйте позначку про сімейний стан. Так, чимало жінок ведуть розмову про заміжжя за кордоном, будучи офіційно в шлюбі. Коли це випливає на поверхню, іноземні наречені дуже негативно реагують на подібний обман і іноді взагалі припиняють співпрацю.

Особисто і коректно контролюйте переписку нареченого і нареченої. Заздалегідь попереджаючи про це клієнтів. Як тільки листування виходить з-під контролю, керівник агентства має всі підстави зняти з себе відповідальність за подальший розвиток подій (адже трапляються ситуації нерідко з кримінальним відтінком). Ваше правило - постійний обмін як з вітчизняними, так і з закордонними агентствами «чорними списками» аферистів і підозрілих осіб».

Реклама

На початковому етапі, коли ви будете зайняті створенням своєї особистої бази українських красунь, розкліюйте свої оголошення неподалік від інститутів і гуртожитків: студентки - це ваша цільова аудиторія.

Є сенс інформацію про себе розміщувати в шлюбних розділах міських газет і журналів, а також - на відповідних сайтах в інтернеті. Це як раз та справа, яку ви повинні доручити компанії, яка займається просуванням вашого сайту. Підтримувати його «на плаву» слід шляхом розсилок рекламної інформації у всілякі мережеві каталоги і списки.

Для реклами вам підійдуть також журнали про дозвілля, додатки до центральних газет. Тільки даючи оголошення, підкресліть, щоб воно знаходилося якомога далі від розділу про інтимні послуги.

Можна замовити друк своїх яскравих буклетиков із зображенням щасливих наречених або обручок в друкарні. Це може обійтися вам в суму від 1000 грн. за 5 тис. примірників, зате вистачити їх повинно надовго. На вході в свою контору можна виставити рекламний стенд. Але зате повз нього навряд чи пройде зацікавлена ​​дівчина на виданні, або самотній француз,  що прогулюється по Хрещатику.

Порада в тему

Тамара Докукіна: «Можна розмістити рекламу свого агентства в інформаційних виданнях, до яких найчастіше звертаються наші іноземні гості. Ми, наприклад, свого часу розмістилися на подарунковому екземплярі карти Києва на англійській мові, і, не пошкодували про це».

Послуги

Які послуги ви будете надавати? Надавати потенційним нареченим доступ до бази даних наречених, електронної версії та друкованого чоловічого шлюбного каталогу, розміщувати їх анкету на сайті агентства в інтернеті, а також в базах даних партнерських агентств, давати можливість користуватися електронною поштою, надсилати, писати і перекладати листи, надавати допомогу перекладача, фотографа, юриста.

Ваш обов'язок також забезпечувати наречених потрібними контактами, приймати, розміщувати та супроводжувати їх в разі візиту, організовувати їх зустрічі з потенційними нареченими (домовлятися з ресторанами, кафе, офісними приміщеннями і т.п.), організовувати шлюбні тури (мається на увазі не з першого дня вашої роботи), а також шукати дівчат за спецзамовленням західних шлюбних агентств.

Ще одним милим обов'язком стане для вас вручення презентів місцевим дівчатам на замовлення іноземних залицяльників.

Порада в тему

На покупці та доставці подарунків (тариф за 1 доставку - $ 10-15) цілком можна заощадити: наприклад, зуміти купити шикарний букет не за 150 $, а всього за 20. І на фото, яким потім обов'язково потрібно буде відзвітувати перед іноземцем, він буде виглядати нітрохи не гірше. Доставити подарунок не на таксі (таку форму, як правило, передбачають і оплачують закордонні «прихильники»), а на метро.

Оплата

Вам потрібно знати, що шлюбні агентства діляться на платні і клубні. Платні за всі свої послуги стягують винагороду з співвітчизниць, встановлюючи початкову суму від 10 до 50$ і розміщуючи їх фото в західних інтернет-каталогах або на власному сайті шлюбного агентства. При цьому плата може бути одноразовою, абонентською і безстроковою - до тих пір, поки чоловік або жінка не зустрінуть свою долю. Безстроковий тариф варіюється від 200 і до 1000 $. Річна абонентська плата рідко піднімається вище 300 $.

Клубні агентства платні тільки для чоловіків. Анкети, розміщення даних в каталогах для жінок безкоштовні. Абонентська плата для чоловіків варіюється від 10 до 35 $ в місяць. Без цього він не зможе навіть лист написати своїй обраниці. За телефончик вподобаної дівчини йому доведеться викласти ще як мінімум 10-50 $. Збирають оплату з іноземних наречених за допомогою системи процесингу: для входу з головної на внутрішню інтернет-сторінку агентства, де розміщена більш детальна інформація про вподобану дівчину, чоловік вносить гроші зі своєї кредитної картки.

Спочатку ваш основний заробіток буде складатися з складання і перекладів жіночих листів нареченим. Коштує ця послуга від 5 $ до 5 євро.

За кожне успішне знайомство нареченого-іноземця і нареченої-українки іноземне агентство платить до 50% свого гонорару, а це від 1000 $ і вище. Іноді справа заходить приємно далеко, і або наречений збирається в гості до нареченої, або дівчині оформляють т.зв. «Візу нареченої». Справа ця копітка, може зажадати півроку, і тому не виключений варіант її оформлення за дорученням юристом. Коштує така віза до 30000 $ і оплачує її та послуги фахівця (до 300 $) наречений. Ви, як той, хто надає йому заробіток, отримуєте від 10%. Якщо ви візьметеся просто за легалізацію документів в Україні, можете сміливо вимагати за це 50 $. Зустріч нареченого в аеропорту оцінюється в 50 $ або євро. Але якщо у вас немає свого транспорту і ви не володієте мовою, з цієї суми доведеться відняти оплату таксі і перекладача. Залишається всього нічого. Реєстрація в агентстві новоприбулого нареченого і організація його зустрічі з нареченою обійдеться йому в 100 $.

Порада в тему

- Володимир Сетенко, керівник агентства “Формула любові", м.Хмельницький (працює з 2001 року), радить при первісному маркетинговому дослідженні визначитися з цінами в своєму регіоні. Він вважає, що низькі, як і високі ціни зменшують потік клієнток. У першому випадку можуть запідозрити, що у вас неважливо йдуть справи, та й інші агентства на депмінг можуть неадекватно відреагувати, в другому - будуть шукати більш дешеві і правильно розрекламовані послуги. На перших порах є сенс встановити середні ціни і потім поступово їх підвищувати.

 • Можна також заробляти близько 10% на оренді квартир, домовившись з господинею на більш лояльну ціну. Середня вартість проживання в пристойних апартаментах сьогодні обходиться в 45-50 $ на добу. Правда, за словами Тамари Докукін, необхідно завжди мати якийсь грошовий запас, наприклад, на той випадок, коли квартира для нареченого знята з передоплатою на тиждень, а він їде в невідомому напрямку, заплативши за 2 доби.

Персонал

Звичайно, на перших порах ви будете економити на всьому, виконуючи обов'язки і директора, і бухгалтера і консультанта, і рекламного агента. А ось для обслуговування техніки, краще найняти хорошого фахівця, комп'ютерника або просунутого користувача (сайт потрібно буде постійно оновлювати, розкручувати, «освіжати» на ньому інформацію). Дуже важливо вирішити питання з перекладачем. Чудово, якщо ви досконало володієте іноземною (як правило, досить англійської). Але з часом може з'явитися потреба в перекладачі з японської, італійської, німецької, мексиканського ...

Для створення професійних і якісних портфоліо ваших клієнток просто необхідний хороший фотомайстер. Часто дуже актуальні виявляються і юристи, які орієнтуються в сфері міжнародного права. Як правило, всі вони погоджуються співпрацювати на договірних умовах і за свої послуги просять: перекладач - 5 $ за лист і 20 $ за годину синхронного перекладу, фотограф - від 50 у.о. за портфоліо і 5 $ за фото, юрист - від 50 у.о. за консультацію і супровід. У свою чергу всі ці люди діляться з вами відсотками - до 10% від виручки кожен.

Перспектива

Коли робота налагодиться, вашою основною статтею доходу стане організація шлюбних турів. Як правило, іноземний наречений здатний викласти за нього 2-3 тис. $ або євро. Цей безперечний прибуток партнери «там і тут» зазвичай ділять навпіл. Плюс до всього деякі вдячні наречені хочуть віддячити агентів додатково. Зазвичай це сума «на кишеню» від 100 $ і вище, трапляються також подарункові турпоїздки в якусь екзотичну країну. Крім своїх доходів від основної діяльності, агентство може отримувати прибуток від проведення платних семінарів на тему «Як вийти заміж за іноземця», організації серед своїх клієнток реклами косметичних фірм, салонів краси, отримання доходу від партнерських відносин з туристичними фірмами (іноземні наречені нерідко не обмежуються прогулянками вулицями Києва,та з задоволенням везуть своїх обраниць до Криму або на Кариби). Втім, скористайтеся висловлюванням Альберта Енштейна: «Фантазія важливіше знань», і придумайте що-небудь ще.

Витрати на старті

Виходимо з того, що вам доведеться укомплектувати ваше робоче місце необхідною офісною технікою, ви досконало володієте розмовною англійською, і у вас є надійні зв'язки за кордоном, а спочатку ви будете справлятися з усіма організаційними питаннями самі. Припустимо, що парочка «ноутбуків» у вас є, а ось факс, сканер, принтер вам знадобиться як не крути.

 • Реєстрація 
 • Єдиний податок 
 • Оренда приміщення 
 • Меблювання 
 • Реклама 
 • Створення сайту 
 • Купівля міжнародного доменного імені (com, net, org) 
 • Сканер-принтер (два в одному) 
 • Факс 

Щомісячні витрати

 • Єдиний податок 
 • Хостинг і підтримка сайту 
 • Мобільний і міжнародний зв'язок 
 • Оплата інтернету 
 • Орендна плата 
 • Техобслуговування комп'ютерної та іншої офісної техніки 
 • Компослуги 
 • Реклама

Дохід

Як мінімум півроку ви будете тільки входити на ринок, і на доходи від турів розраховувати не варто. Але наречені приїжджати будуть, хоча б по одному в тиждень. Розглянемо варіант агентства, коли за все платять наречені. Звичайно, далеко не всі вони будуть щедрими, а скоріше - ощадливими. Так що рахувати будемо по-скромному. Епістолярним жанром з перекладами будемо займатися від імені в середньому 50 дівчат в місяць (причому логічно відразу брати передоплату за 10 листів вперед). У розрахунках виходимо з того, що «продавати» нам вдасться приблизно стільки ж дівочих адрес.

 • Продаж адрес 
 • Переклади 
 • Подарунковий сервіс 
 • Зустріч і супровід наречених 
 • Легалізація документів 
Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Корисні статті з даної тематики