про твої фінанси

Бізнес для студентів і школярів: п'ять актуальних ідей

Prosto маса вільної енергії дівчат і юнаків, які навчаються в школах і ВНЗ, йде, не приносячи їм прибутку (а, скоріше, дуже навпаки). Ідеї бізнес-стартапів і проектів для студентів і школярів, прямо пов'язаних з процесом навчання і які розповідають, як почати свій малий бізнес і якою справою можна зайнятися, пропонує Bankchart.com.ua


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Дизайн і продаж одягу та аксесуарів з фірмовим лейблом школи / університету (з використанням існуючих компаній, які виробляють брендовані речі)
 2. Бізнес на виготовленні якісних шпаргалок
 3. Написання рефератів, курсових і дипломів - бізнес-стартап для посидючих
 4. Налагодження та обслуговування сучасних гаджетів - бізнес тільки для просунутих
 5. Портал для школярів і студентів
 6. Інші бізнес-ідеї для студентів і школярів

Дизайн і продаж одягу та аксесуарів з фірмовим лейблом школи / університету (з використанням існуючих компаній, які виробляють брендовані речі)

Перш ніж почати такого роду бізнес, потрібно домовитися про це з директором (якщо мова йде про школу), деканом (або ректором університету, якщо масштаби вашого підприємництва не обмежаться одним факультетом).

Для початку варто закупити класичні білі сорочки вільного крою (підійдуть і дівчатам і хлопцям), футболки або теніски (для занять спортом), краватки. Не варто забувати і про значки, які користуються найбільшим попитом - цей товар повинен залучити не тільки новоявлених студентів, а й випускників, які захочуть купити собі або своїм знайомим що-небудь на пам'ять.

Емблему школи, факультету та інституту можна знайти на сайтах або в друкованому вигляді у кого-небудь з адміністрації. Виготовити макет для нанесення емблеми на майку і значок не складе великих труднощів - якщо звернутися до компаній, що давно займаються такого роду процесами. 

Виготовлення пробної партії значків по готовому макету (50 штук) обійдеться в 1000 гривень (макет + гравірування), такої ж за кількістю пробної партії футболок з їх заготовками - в 3000 гривень. Можна домовитися про знижку при подальшому замовленні і оперативному дозаказі значків. Зазвичай, виготовлення займає 3-5 днів.

Футболок варто виготовити штук 5-15 з різним дизайном і якістю нанесення. Слід також підготувати кілька додаткових варіянтів дизайнів майок і значків, які можна розмістити в асортименті інтернет-магазину.

Після отримання товару приступаємо до продажу . Відразу ж варто відзначати, який товар користується найбільшою популярністю. Ціни на товар ставимо на 20-100% вище собівартості. Тобто, наприклад, вартість значка буде починатися від 40-50 гривень, а майки - від 200 гривень. Як свідчить практика, за досить короткий термін можна буде продати 50-100 майок і 100-300 значків (заробивши при цьому до 8 тисяч гривень), за умови, що у вашій школі або на вашому факультеті навчаються 1000 осіб. Нові партії товару слід виробляти (замовляти виготовлення) тільки після продажу майже всієї попередньої партії.

Займатися продажем університетської / шкільної атрибутики в фойє будівлі слід не тільки на початку навчального року, а й в День ВНЗ, факультету, професійні та календарні свята.

Перевагою даного бізнесу є мінімізація ризику, так як в гіршому випадку ви залишитеся з десятком-другим непроданих майок і значків, які можна буде носити самому або використовувати як власний подарунковий фонд.

Бізнес на виготовленні якісних шпаргалок

Збірники зі шпаргалками і всілякими підказками до задач і вправ - одна з головних складових продажів книгарень. При цьому готові шпаргалки, які також можна знайти у відкритому інтернет-доступі, не відрізняються високою якістю і достовірністю інформації. До того ж, багато викладачів вже знають їх напам'ять. Таким чином, студенти і школярі, які використовують готову інформацію, ризикують не тільки отримати погану оцінку, але не атестацію за семестр.

Але ж є маса учнів, можливо і ви, в тому числі, які індивідуально складають шпаргалки, використовуючи при цьому програмну літературу. У зв'язку з цим, досить цікавий бізнес можна побудувати на продажу «якісних» шпаргалок з різних предметів в різні періоди навчання. Якщо ви самі не були відмінником під час навчання в університеті, знайдіть таких - заплатіть їм невелику суму за користування їх конспектами та іншими навчальними матеріалами.

Компонуйте готові відповіді в електронному вигляді так, щоб їх текст був не крупніше 8 кегля, і щоб якомога більше відповідей, розділених на квадрати, можна було розмістити на аркуші А4.

Оскільки програми навчальних курсів з року в рік не піддаються серйозним змінам - оновлювати вміст шпаргалок доведеться не частіше, ніж раз в два-три роки. Що стосується вартості готового продукту - почніть з мінімальних цін, що не більше 5 гривень за одну сторінку. З огляду на, що для здачі одного заліку / іспиту знадобляться шпаргалки обсягом не менше 30-40 сторінок, - ви можете виручити 200 гривень. А курсів в семестрі налічується близько 6-9, тому прибуток зростає до 2000 гривень.

Нюанс: продавати шпаргалки варто вже в роздрукованому вигляді, так ймовірність того, що вони швидко поширяться між учнями буде меншою.

Написання рефератів, курсових і дипломів - бізнес-стартап для посидючих

Ось приблизні ринкові розцінки, які можна використовувати, в процесі ціноутворення робіт:

 • вартість магістерської роботи - від 5 до 25 гривень за сторінку (мінімальна - 1500 гривень);
 • вартість бакалаврської роботи - від 4 до 22 гривень за сторінку (мінімальна - 500 гривень);
 • вартість курсової - від 5 до 20 гривень за сторінку (мінімальна - 100 гривень)
 • вартість реферату - від 5 до 20 гривень за сторінку (мінімальна - 60 гривень).

Але кожна робота оцінюється індивідуально (залежно від предмета, вимог до розрахункового матеріалу, графічної інтерпретації результатів і т.д.), тому ціни вказані орієнтовні.

Найбільш поширеним терміном виконання робіт є термін від 5 до 7 днів (реферат). Якщо роботу необхідно виконати терміново - клієнт додатково оплачує 20% від початкової вартості послуги.

Якщо ваш сервіс виявиться затребуваним, - надалі можна буде відкрити свій офіс, зареєструвавшись як ПП (так ви будете викликати більшу довіру у клієнтів). Крім офісу, також можна буде створити свій сайт. При цьому бажано співпрацювати з усіма електронними бібліотеками і не тільки, адже у вас буде вже набагато більше роботи і не тільки в одній сфері.

Налагодження та обслуговування сучасних гаджетів - бізнес тільки для просунутих

Серед необхідних особистісних якостей підприємця: посидючість, любов до сучасних гаджетів, а також комунікабельність. Початковий капітал мінімальний: комп'ютер, підключений до інтернету, де можна знайти інструкції до будь-якої техники, а також невелика, добре освітлена особиста кімната.

Новачкам-користувачам очевидно потрібна технічна допомога в тому, щоб розібратися в функціоналі смартфонів, планшетів, налаштування всіх наявних в них опцій / можливостей, а також встановленні додаткових програм.

Тому, основою сервісу , який ви будете надавати клієнтам, стануть:

 • наклеювання на екран гаджета захисної плівки. Зазвичай в мобільних салонах вартість цієї послуги від 50 гривень (для планшетів - ціна вища в зв'язку з великим розміром екрану);
 • первісна настройка, яка включає інструктаж користувача про всі можливості його гаджета. У процесі бесіди з клієнтом ви повинні з'ясувати, яким чином налаштувати ту чи іншу функцію так, щоб це було зручно для нього особисто;
 • «просунуті» користувачі завжди хочуть якось удосконалити свій пристрій, додати / замінити наявні програми та ігри в ньому;
 • допомога в реєстрації аккаунта користувача в інтернет-магазинах, щоб згодом клієнт міг сам качати собі необхідний контент.

Що стосується вартості послуг, вони можуть починатися від 30 - 80 гривень за установку однієї програми (якщо вона є у відкритому інтернет-доступі). Якщо мова йде про платні додатки, - до вартості послуги додавайте ціну самого додатка.

Портал для школярів і студентів

У наш час кожен ВНЗ, а іноді і школа, мають свою інтернет-сторінку. Але, на жаль, її інформативність мінімальна і, найчастіше, не є привабливою для учнів. Інформаційна наповнюваність інтернет-сторінки побудована за уніфікованим принципом: історія установи, випускники, викладачі кілька фотографій і т.д. Чому б не наповнити інтернет-ресурс не тільки фактами адміністративного характеру, а й новинами з життя студентів, їх захопленнями, пропозиціями від роботодавців, нарешті, навчальними матеріалами, просканованими курсами лекцій ваших же викладачів і так далі?

Крім того, для розкрутки є сенс оплатити послуги професійних SEO-менеджерів, які приведуть на портал громадян що шукають ту чи іншу інформацію загальної властивості.

Сформувавши стабільно широке коло відвідувачів (кількість унікальних IP-адрес), ви можете запропонувати розміщення комерційної реклами на платній основі - хоча б через системи типу Google Adsense або Begun. Про те, як заробити за допомогою Google Adsence, читайте тут , інші способи заробітку за допомогою свого сайту - вивчайте тут .

Інші бізнес-ідеї для студентів і школярів

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

ZeCredit

0% на 1-й кредит онлайн

96% погоджених кредитів

Перший кредит - до 5 000 ₴

Maксимальна Сума - до 12 000 ₴

Вік - 18 до 65

Доступність по всій Україні

Франклин Финанс (Franklin Finance)

Кредит під заставу авто "в ходу"

ГРОШІ ПІД ЗАСТАВУ АВТО

Отримай від 2000 $ за 60 хвилин і продовжуй їздити на авто

Авто залишається у вас

99% позитивних рішень

Рішення за 60 хвилин

3% в місяць

З будь-кредитною історією

Корисні статті з даної тематики