про твої фінанси

Актуальні дешеві бізнес-ідеї в сфері послуг для населення

Prosto в епоху все більшої інтернет-прихильності громадян до дому / офісу швидко наростає ефект все більшого небажання осіб пересуватися по місту заради отримання послуг, особливо у людей без свого авто. Їм хочеться або дешевої доставки додому, або наявності дешевої точки надання послуг в кроковій доступності від під'їзду; від станції метро, через яку людина щодня їздить. Перспективні ідеї малого бізнесу, засновані на таких послугах, пропонує Prostobiz.ua


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Доставка свіжих букетів за півгодини-годину
  2. Доставка в вечірні, ранкові, нічні години
  3. Інтернет-книгарня з доставкою 20 книг для вибору з них однієї
  4. «Дуже чоловіча» дешева перукарня
  5. Пральня на колесах - для «недорогих» дачних кооперативів
  6. Прокат «багажу»

Доставка свіжих букетів за півгодини-годину

Для стартапу знадобиться поділити місто на сектори, в кожному з яких варто мати кіоск з продажу квітів і кур'єра-водія або велосипедиста (можна і кур'єра без транспорту). У найдешевшому варіанті продавець кожного кіоску сам є кур'єром-велосипедистом / водієм або кур'єром-пасажиром комунального транспорту - і при отриманні замовлення по доставці в своїй географічній зоні відповідальності закриває кіоск і виїжджає з доставкою. У більш дорогому варіанті продавець і кур'єр наймаються окремо. Також слід мати контакти постачальників і теплиць у кожному районі - для продажу максимально широкого асортименту.

Далі просто - робиться сайт, багатоканальна телефонна лінія, розвішуються оголошення. Ціна доставки в цьому випадку може виявитися дуже маленькою (5 гривень) або взагалі бути розподіленою в ціну букетів. Непогано пропонувати клієнтам привіз двох-трьох варіантів букетів на вибір.

Головний упор маркетингу повинен робитися саме на доставці протягом 15-30, максимум 60-90 хвилин - це і є головне ноу-хау в даному випадку. І використовувати його можна не тільки для квітів, але і для багатьох інших продуктів. Наприклад, Prostobiz.ua вже вказував, що власникам свійських тварин властиво забувати придбати корми для них або гігієнічний наповнювач котячого «туалету»: це виявляється ввечері або рано вранці - і тоді за доставку протягом півгодини громадяни цілком готові переплатити.

Доставка в вечірні, ранкові, нічні години

Крім доставки за півгодини високий попит спіткає і попередньо обумовлені послуги доставки чого завгодно з 19 до 23 годин, з 6 до 10 годин, нарешті, з 23 години до 6 години. Стартапер повинен мати карту цілодобових супермаркетів обраного товарного профілю і певний запас цих же товарів на власному складі (на всякий випадок і для прискорення доставки).

Адже дуже багато робітників бажали б замовити товар із роботи - при тому так, щоб отримати його вдоиа в 10-11 годин вечора - але супермаркети часто не можуть здійснити доставку в цей час. Або, скажімо, чоловік хоче подарувати дружині посудомийну машину - і мріє, щоб подарунок доставили о 8 ранку на день її народження, а не в обід і не днем ​​раніше. Звичайно, брати 20 і більше гривень за доставку в настільки особливий час - буде цілком доречним запитом з вашого боку.

Головне в цьому стартапі - не економити на масованій рекламі своїх «вечірніх» і «з-ранку-пораньшевих» послуг в інтернеті і в вигляді поліграфії в під'їздах спальних районів.

Інтернет-книгарня з доставкою 20 книг для вибору з них однієї

Хороші книги важкувато адекватно оцінити в інтернет-магазині - їх треба гортати, бачити ілюстрації (якщо книга - дитяча), прочитувати з них уривки тексту.

Тому високий попит у любителів неелектронного читання і у тих, кому необхідно зробити хороший книжковий подарунок, мала б послуга з доставки додому або в офіс, скажімо, 20 обраних клієнтом на сайті книг. У цьому випадку ціна доставки, скажімо, в 20 гривень не буде так бентежити покупця - він буде платити не стільки за доставку покупки, скільки за перенесення до себе цілого прилавка магазину: тобто для покупця це виходить плата за покупку не «кота в мішку», а кращого з декількох варіянтів.

Можна також доставляти і більше число книг за більшу плату. Нарешті, можна через форму на сайт брати з клієнтів зобов'язання купити бодай 1 книгу з доставлених (юридично воно, звичайно, несерйозне, але більшість покупців сперечатися не будуть, а погодяться із зобов'язанням). Очевидно, для стартапу необхідний водій - краще, з фургоном; добрі зв'язки з книжковими складами, що обслуговують провідні книжкові інтернет-магазини вашого міста, а також власний склад з кількома тисячами книг найвищого попиту.

«Дуже чоловіча» дешева перукарня

Півстоліття і більш назад цирульні для чоловіків у всьому світі відрізнялися чоловічою строгістю оформлення і дешевизною послуг - пов'язаних з тим, що чоловічі перукарі мали не настільки високий рівень професіоналізму, який потрібно для модельної обробки довгого волосся.

Потім жіночі відділи перукарень (як сфера більш професійних послуг) підпорядкували собі чоловічі відділи. І в оформленні та цінах останніх, на жаль, сталася унісексова революція: чоловічі відділи (якщо вони взагалі виділені) стали теж насичені гламурно-рамними дзеркалами, вигнутими умивальниками і глянцевими журналами на столиках, що в кращому випадку пропагують образ мачо. Мінімальні ціни «чоловічих» послуг в таких салонах (саме слово «салон" - вже з фемінної категорії!) Повсюдно досягли тих же 8-10 доларів, з яких «стартують» жіночі стрижки.

Безумовно, зробити бізнес-успішну перемогу над цією фемінізацією найпростіше за допомогою простого дискаунтера - і це недавно зробила київська стартап-мережа, відома як «Будь-яка стрижка - 30 гривень» (тобто 3,5 долара або 120 рублів) з лаконічним оформленням. До слова, і ця ніша навіть в Києві далеко ще не заповнена, не кажучи про регіони - придивіться до цієї кіоскової моделі уважніше.

Однак не менш вигідним, ніж простий дискаунтер, буде створення мережі спеціальних чоловічих перукарень, оформлення яких було б заточене під загальночоловічі цінності - скажімо, екстрим-туристські, мореплавські / авіаційні, наукові; з доречним ступенем можна давати алюзії на військові і робітничі символи і образи. Наймати персонал краще теж чоловічий - і, як і століття тому, не обов'язково з великим досвідом і високою кваліфікацією.

Залишилося додати, що попит на мережу таких закладів буде вельми високим - але бізнес-ефективною стане лише модель одночасного старту 20-30, а краще півсотні таких кіосків по всьому місту: необхідно створити імідж нового повсюдного віяння: спочатку кожному потенційному відвідувачеві «чоловічі перукарні» попадаються регулярно по всьому місту, потім він в одну з них йде.

Пральня на колесах - для «недорогих» дачних кооперативів

Здається, все зрозуміло з заголовка розділу. Авто-мініфургон, бензиновий генератор, десяток пральних машин в фургоні. Приїжджаєте влітку - і за 5-10-15 доларів пере по 4-5 кілограмів білизни від кожного дачевласника.

Прокат «багажу»

Йдеться про закупівлю значної маси одягу і аксесуарів різних розмірів, кольорів і стилів, які здаються цілими наборами під найм особам, приїжджають (а можна, і місцевим громадянам). Для клієнтів це зручно як в плані зменшення турбот про багаж - так і в плані можливості недорого орендувати якусь жахливу скуню, повна покупка якої недоцільна.

Зрозуміло, цей бізнес потребує дуже серйозного продумування безпеки прокатника від крадіжок взятих в найм комплектів - при цьому варіант з утриманням заставних сум категорично не годиться. Можливо, на перших порах варто обмежити контингент отримувачів «багажу» громадянами країн з верховенством права - і укладати з ними про оренду цих товарів серйозні договори, придатні для можливого міжнародного судового позову і стягнення.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики