про твої фінанси

Актуальні дешеві бізнес-ідеї в сфері послуг для населення

Prosto в епоху все більшої інтернет-прихильності громадян до дому / офісу швидко наростає ефект все більшого небажання осіб пересуватися по місту заради отримання послуг, особливо у людей без свого авто. Їм хочеться або дешевої доставки додому, або наявності дешевої точки надання послуг в кроковій доступності від під'їзду; від станції метро, через яку людина щодня їздить. Перспективні ідеї малого бізнесу, засновані на таких послугах, пропонує Prostobiz.ua


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Доставка свіжих букетів за півгодини-годину
  2. Доставка в вечірні, ранкові, нічні години
  3. Інтернет-книгарня з доставкою 20 книг для вибору з них однієї
  4. «Дуже чоловіча» дешева перукарня
  5. Пральня на колесах - для «недорогих» дачних кооперативів
  6. Прокат «багажу»

Доставка свіжих букетів за півгодини-годину

Для стартапу знадобиться поділити місто на сектори, в кожному з яких варто мати кіоск з продажу квітів і кур'єра-водія або велосипедиста (можна і кур'єра без транспорту). У найдешевшому варіанті продавець кожного кіоску сам є кур'єром-велосипедистом / водієм або кур'єром-пасажиром комунального транспорту - і при отриманні замовлення по доставці в своїй географічній зоні відповідальності закриває кіоск і виїжджає з доставкою. У більш дорогому варіанті продавець і кур'єр наймаються окремо. Також слід мати контакти постачальників і теплиць у кожному районі - для продажу максимально широкого асортименту.

Далі просто - робиться сайт, багатоканальна телефонна лінія, розвішуються оголошення. Ціна доставки в цьому випадку може виявитися дуже маленькою (5 гривень) або взагалі бути розподіленою в ціну букетів. Непогано пропонувати клієнтам привіз двох-трьох варіантів букетів на вибір.

Головний упор маркетингу повинен робитися саме на доставці протягом 15-30, максимум 60-90 хвилин - це і є головне ноу-хау в даному випадку. І використовувати його можна не тільки для квітів, але і для багатьох інших продуктів. Наприклад, Prostobiz.ua вже вказував, що власникам свійських тварин властиво забувати придбати корми для них або гігієнічний наповнювач котячого «туалету»: це виявляється ввечері або рано вранці - і тоді за доставку протягом півгодини громадяни цілком готові переплатити.

Доставка в вечірні, ранкові, нічні години

Крім доставки за півгодини високий попит спіткає і попередньо обумовлені послуги доставки чого завгодно з 19 до 23 годин, з 6 до 10 годин, нарешті, з 23 години до 6 години. Стартапер повинен мати карту цілодобових супермаркетів обраного товарного профілю і певний запас цих же товарів на власному складі (на всякий випадок і для прискорення доставки).

Адже дуже багато робітників бажали б замовити товар із роботи - при тому так, щоб отримати його вдоиа в 10-11 годин вечора - але супермаркети часто не можуть здійснити доставку в цей час. Або, скажімо, чоловік хоче подарувати дружині посудомийну машину - і мріє, щоб подарунок доставили о 8 ранку на день її народження, а не в обід і не днем ​​раніше. Звичайно, брати 20 і більше гривень за доставку в настільки особливий час - буде цілком доречним запитом з вашого боку.

Головне в цьому стартапі - не економити на масованій рекламі своїх «вечірніх» і «з-ранку-пораньшевих» послуг в інтернеті і в вигляді поліграфії в під'їздах спальних районів.

Інтернет-книгарня з доставкою 20 книг для вибору з них однієї

Хороші книги важкувато адекватно оцінити в інтернет-магазині - їх треба гортати, бачити ілюстрації (якщо книга - дитяча), прочитувати з них уривки тексту.

Тому високий попит у любителів неелектронного читання і у тих, кому необхідно зробити хороший книжковий подарунок, мала б послуга з доставки додому або в офіс, скажімо, 20 обраних клієнтом на сайті книг. У цьому випадку ціна доставки, скажімо, в 20 гривень не буде так бентежити покупця - він буде платити не стільки за доставку покупки, скільки за перенесення до себе цілого прилавка магазину: тобто для покупця це виходить плата за покупку не «кота в мішку», а кращого з декількох варіянтів.

Можна також доставляти і більше число книг за більшу плату. Нарешті, можна через форму на сайт брати з клієнтів зобов'язання купити бодай 1 книгу з доставлених (юридично воно, звичайно, несерйозне, але більшість покупців сперечатися не будуть, а погодяться із зобов'язанням). Очевидно, для стартапу необхідний водій - краще, з фургоном; добрі зв'язки з книжковими складами, що обслуговують провідні книжкові інтернет-магазини вашого міста, а також власний склад з кількома тисячами книг найвищого попиту.

«Дуже чоловіча» дешева перукарня

Півстоліття і більш назад цирульні для чоловіків у всьому світі відрізнялися чоловічою строгістю оформлення і дешевизною послуг - пов'язаних з тим, що чоловічі перукарі мали не настільки високий рівень професіоналізму, який потрібно для модельної обробки довгого волосся.

Потім жіночі відділи перукарень (як сфера більш професійних послуг) підпорядкували собі чоловічі відділи. І в оформленні та цінах останніх, на жаль, сталася унісексова революція: чоловічі відділи (якщо вони взагалі виділені) стали теж насичені гламурно-рамними дзеркалами, вигнутими умивальниками і глянцевими журналами на столиках, що в кращому випадку пропагують образ мачо. Мінімальні ціни «чоловічих» послуг в таких салонах (саме слово «салон" - вже з фемінної категорії!) Повсюдно досягли тих же 8-10 доларів, з яких «стартують» жіночі стрижки.

Безумовно, зробити бізнес-успішну перемогу над цією фемінізацією найпростіше за допомогою простого дискаунтера - і це недавно зробила київська стартап-мережа, відома як «Будь-яка стрижка - 30 гривень» (тобто 3,5 долара або 120 рублів) з лаконічним оформленням. До слова, і ця ніша навіть в Києві далеко ще не заповнена, не кажучи про регіони - придивіться до цієї кіоскової моделі уважніше.

Однак не менш вигідним, ніж простий дискаунтер, буде створення мережі спеціальних чоловічих перукарень, оформлення яких було б заточене під загальночоловічі цінності - скажімо, екстрим-туристські, мореплавські / авіаційні, наукові; з доречним ступенем можна давати алюзії на військові і робітничі символи і образи. Наймати персонал краще теж чоловічий - і, як і століття тому, не обов'язково з великим досвідом і високою кваліфікацією.

Залишилося додати, що попит на мережу таких закладів буде вельми високим - але бізнес-ефективною стане лише модель одночасного старту 20-30, а краще півсотні таких кіосків по всьому місту: необхідно створити імідж нового повсюдного віяння: спочатку кожному потенційному відвідувачеві «чоловічі перукарні» попадаються регулярно по всьому місту, потім він в одну з них йде.

Пральня на колесах - для «недорогих» дачних кооперативів

Здається, все зрозуміло з заголовка розділу. Авто-мініфургон, бензиновий генератор, десяток пральних машин в фургоні. Приїжджаєте влітку - і за 5-10-15 доларів пере по 4-5 кілограмів білизни від кожного дачевласника.

Прокат «багажу»

Йдеться про закупівлю значної маси одягу і аксесуарів різних розмірів, кольорів і стилів, які здаються цілими наборами під найм особам, приїжджають (а можна, і місцевим громадянам). Для клієнтів це зручно як в плані зменшення турбот про багаж - так і в плані можливості недорого орендувати якусь жахливу скуню, повна покупка якої недоцільна.

Зрозуміло, цей бізнес потребує дуже серйозного продумування безпеки прокатника від крадіжок взятих в найм комплектів - при цьому варіант з утриманням заставних сум категорично не годиться. Можливо, на перших порах варто обмежити контингент отримувачів «багажу» громадянами країн з верховенством права - і укладати з ними про оренду цих товарів серйозні договори, придатні для можливого міжнародного судового позову і стягнення.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!

Корисні статті з даної тематики