Утеплення фасадів в Україні

Скільки коштує утеплення фасаду пінопластом, мінватою в Україні? Пропонуємо порівняти вартість робіт по утепленню стін квартир, фасадів багатоквартирних і приватних будинків.

Для економії грошей на опалення заміського котеджу або приватного будинку потрібно якісно його утеплити зовні. На цій сторінці ми зібрали актуальні розцінки і прайс-листи на виконання зовнішніх робіт по утепленню фасадів. Тут ви дізнаєтеся, скільки коштує утеплити фасад будинку мінеральною ватою, пінопластом, термопанелями, пінополістиролом і іншими матеріалами. Прайс-лист залежить від виду та обсягу роботи (квадратних або погонних метрів).

Пропонуємо порівняти вартість робіт по зовнішньому утепленню фасадів, стін квартир на Prostobank.ua. За допомогою нашого каталогу послуг ви знайдете низькі ціни на роботу майстрів. Для замовлення послуги клікніть на кнопку «Детальніше» або на назву послуги, після цього ви знайдете контакти майстра або ремонтної організації.

Путівники

Утеплення й облицювання фасадів будинків: порівняння матеріалів

Утеплення вашого житла зсередини і зовні корисно економією - не тільки для вашого особистого бюджету, а й у світовому масштабі, адже сьогодні більше половини всіх енергетичних ресурсів йде на опалення (порівняйте з 8%, які споживає гаряча вода і 31%, споживаними автомобілями)

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016