Утеплення фасадів в Україні

Скільки коштує утеплення фасаду пінопластом, мінватою в Україні? Пропонуємо порівняти вартість робіт по утепленню стін квартир, фасадів багатоквартирних і приватних будинків.

Для економії грошей на опалення заміського котеджу або приватного будинку потрібно якісно його утеплити зовні. На цій сторінці ми зібрали актуальні розцінки і прайс-листи на виконання зовнішніх робіт по утепленню фасадів. Тут ви дізнаєтеся, скільки коштує утеплити фасад будинку мінеральною ватою, пінопластом, термопанелями, пінополістиролом і іншими матеріалами. Прайс-лист залежить від виду та обсягу роботи (квадратних або погонних метрів).

Пропонуємо порівняти вартість робіт по зовнішньому утепленню фасадів, стін квартир на Prostobank.ua. За допомогою нашого каталогу послуг ви знайдете низькі ціни на роботу майстрів. Для замовлення послуги клікніть на кнопку «Детальніше» або на назву послуги, після цього ви знайдете контакти майстра або ремонтної організації.

Путівники

Утеплення й облицювання фасадів будинків: порівняння матеріалів

Утеплення вашого житла зсередини і зовні корисно економією - не тільки для вашого особистого бюджету, а й у світовому масштабі, адже сьогодні більше половини всіх енергетичних ресурсів йде на опалення (порівняйте з 8%, які споживає гаряча вода і 31%, споживаними автомобілями)

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит в USD під 3% річних

3,25% – при сумі від 5000 USD

Термін – 6 або 18 місяців

Вклади від 500 USD

Агропросперіс Банк – банк, який має 100% іноземний капітал (США і Європа)

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016 №319 в державному реєстрі банків