про твої фінанси

Як розпочати свій бізнес в мережі інтернет

Бізнес в інтернеті: способи, ідеї і система інтернет заробітку без обману. На чому можна заробити багато грошей онлайн в інеті, як легко почати свій бізнес в мережі інтернет з нуля і заробити реальні гроші на своєму сайті або без власного сайту, сидячи вдома з мінімальними вкладеннями в Києві і інших містах України.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Спосіб перший. Контекстна реклама
 2. Спосіб другий. Банерна реклама
 3. Спосіб третій. Тизерна реклама
 4. Спосіб четвертий. продаж посилань
 5. Спосіб п'ятий. Розміщення статей
 6. Пожертвування як один із способів заробітку на сайті
 7. Таблиця 1 . Способи заробітку на сайті та виведення зароблених грошей
 8. Таблиця 2 . Правила прийому сайтів в системи заробітку на сайтах
 9. Як знайти прямого рекламодавця на сайт
 10. Способи заробітку в інтернеті без власного сайту:

Природно, в одній статті дуже складно розповісти про всі можливі способи заробітку в Інтернеті, тим більше, що багато чого залежить від самого проекту, його тематики і функціональності. Ми розповімо про досить універсальні способи монетизації, які підійдуть багатьом власникам сайтів і блогів.

Спосіб перший. Контекстна реклама

У статті «Скільки можна заробити на блозі за допомогою Google Adsense» можна детально почитати про те, як почати заробляти за допомогою контекстної реклами Google. Аналогічними системами контекстної реклами є також Рекламна система Яндекса (РМЯ);

Всі системи працюють за одним і тим же принципом - гроші нараховуються за фактичні кліки на рекламні оголошення, які власник сайту (далі - веб-майстер) розміщує у себе на сайті. Розмір заробітку залежить від відвідуваності сайту і розташування рекламних блоків. Вимоги всіх перерахованих вище систем до сайтів вказані нижче, в Таблиці № 2.

Спосіб другий. Банерна реклама

Для великих інтернет-сайтів банерна реклама є практично основним джерелом доходу. Продажі здійснюються або безпосередньо рекламодавцям, або через рекламні агентства. Оплата, як правило, здійснюється по безготівковому розрахунку за фактичні покази банерів. Щоб привернути увагу рекламних агентств, які погодяться продавати на вашому сайті банерну рекламу, необхідно мати середньодобову відвідуваність від 1000 - 2000 відвідувачів в день і, швидше за все, бути суб'єктом підприємницької діяльності або юридичною особою з відкритим рахунком в банку.

Природно, для власників невеликих сайтів або блогів робота з агентствами не є можливою, однак, на щастя, є способи заробляти на банерах і без допомоги сторонніх організацій.

В першу чергу, організувати баннеропокази можна за допомогою тієї самої системи Google Adsense. Під час налаштування рекламного блоку в системі потрібно вибрати «Показувати тільки графічні оголошення», що автоматично призведе до показу банерів на вашому сайті. Правда, на жаль, в більшості випадків, оплата проводиться не за покази банерів, а за фактичні кліки по ним, тому заробіток багато в чому залежить від КЕП самого банера. Я рекомендую використовувати в налаштуваннях відображення рекламних блоків спільний показ «графічних і текстових оголошень».

Оплату безпосередньо за покази банерів здійснює біржа банерної реклами Rotaban. Біржа платить 85% від вартості рекламної кампанії, яка буде проходити на вашому сайті. Щоб стати учасником біржі необхідно зареєструватися, додати свій сайт або блог в систему і розмістити код банерів на сайті. Якщо рекламодавця зацікавив ваш сайт, і він вибрав його для проведення рекламної кампанії, то автоматично на вашому сайті почнеться крутитися банерна реклама, а ви будете заробляти на показах реклами. Вимоги всіх перерахованих вище систем до сайтів вказані нижче, в Таблиці № 2.

Спосіб третій. Тизерна реклама

Дуже непоганим джерелом заробітку, особливо для розважальних сайтів, може стати тизерна реклама - невеликі графічні зображення, суміщені з текстом.

Така реклама містить більше інформації, ніж графічний банер або текстове оголошення, взяті окремо. Природно, тизерна реклама добре привертає увагу відвідувачів і, відповідно, може мати хороші показники монетизації трафіку

Принцип роботи в кожній системі однаковий: після реєстрації в системі потрібно додати сайт і згенерувати коди рекламних блоків. Після того, як сайт пройде модерацію, можна розміщувати тизерну блоки. Рекомендую постійно експериментувати з розміщенням блоків, щоб знайти самі клікабельні місця. Вимоги всіх перерахованих вище систем до сайтів вказані нижче, в Таблиці № 2.

Найбільш популярними в рунеті «загальними» тизерними мережами вважаються:

Спосіб четвертий. продаж посилань

З ростом популярності пошукових систем активно росте і розвивається такий напрямок як пошукова оптимізація, тобто комплекс заходів, спрямованих на поліпшення позицій конкретного сайту у видачі пошукових систем. Невід'ємною частиною пошукового просування є покупка посилань з інших сайтів на свій сайт. Посилання можна купувати, зв'язуючись з кожним конкретним сайтом в індивідуальному порядку, а можна скористатися послугами бірж посилань, які почали активно з'являтися останнім часом.

Будучи хорошим помічником для оптимізаторів, біржі є одночасно відмінним способом заробітку для власників сайтів. Багато веб-майстрів заробляють непогані гроші, саме продаючи посилання зі своїх сайтів.

Заробіток на біржах посилань залежить від таких показників сайту, добре знайомих людям, які цікавляться темою:

 • ТІЦ і PR сайту;
 • кількість сторінок в індексі Яндекса і Гугла;
 • наявність сайту в DMOZ і Яндекс каталозі;
 • кількість зовнішніх посилань зі сторінок сайту;
 • тематика сайту.

Чим краще ці показники у вашого сайту, тим більше можна на ньому заробити.

Посилання можна продавати «назавжди», тобто посилання повинне розміщуватися на весь час функціонування сайту, або на певний час - з оплатою за фактичний період розміщення.

До недавнього часу другий спосіб продажу посилань був дуже популярний серед власників сайтів. Здійснювався він, як правило, через біржу посилань Sape в автоматичному режимі. Для цього потрібно зареєструватися в системі, пройти модерацію і встановити спеціальний код на сторінках свого сайту. Згодом на сайті почнуть з'являтися посилання на інші сайти, а на вашому рахунку в системі накопичуватися гроші.

Однак, з урахуванням того, що пошукові системи (особливо Яндекс) оголосили справжню війну таким купівельним автоматичним посиланням, на ринку з'явилися біржі, які пропонують купувати «вічні посилання», які встановлюються власниками сайтів в ручному режимі з максимальною природністю для пошукових систем.

Серед вебмайстрів сьогодні найбільшу популярність здобули такі біржі «вічних посилань»:

 • GoGetlinks - вартість посилання залежить від рівня ТІЦ сайту. Можна розміщувати контекстні посилання, замітки або посилання-картинки. Мінімальна вартість одного посилання від 2 доларів. Можна самостійно відправляти до 200 пропозицій щодо розміщення посилань на місяць.
 • Rotapost - біржа посилань виключно для блогерів. Вартість посилань встановлюється в рублях. Мінімальна вартість від 25 рублів. Можна відправляти пропозиції рекламодавцям самостійно. Вимоги всіх перерахованих вище систем до сайтів можна дізнатися з Таблиці № 2 нижче.

Спосіб п'ятий. Розміщення статей

Ще одним способом заробітку на сайті може бути платне розміщення статей, в яких максимально природно розставлені посилання на інші сайти. Лідером на ринку розміщення платних статей сьогодні є біржа статей Miralinks. Щоб стати учасником системи, потрібно зареєструватися та надіслати на модерацію сайт, на якому будуть розміщуватися статті. Вартість розміщення залежить від рівня ТІЦ сайту, тому бажано додавати сайти, які мають ТІЦ = 30 і вище. Вимоги системи до сайтів дивіться нижче в Таблиці 2.

Пожертвування як один із способів заробітку на сайті

Жоден проект не може довго існувати на голому ентузіазмі, необхідно оплачувати, як мінімум, хостинг і домен. І збір пожертвувань може стати одним з варіянтів, щоб окупити витрати власника. Залежно від наповнення сайту і його аудиторії можна збирати суми, достатні для погашення всіх витрат. Подібним займаються і великі проекти-«Вікіпедія», Mozilla Foundation. Також пожертвування нерідко збирають блогери, які пишуть цікаві пости. Це може бути цікаво для сайтів, які займаються благодійністю, захистом тварин, навколишнього середовища і т.д. А досить авторитетні в своєму середовищі особистості просять іноді фінансової підтримки для реалізації своїх бажань або ідей.

На території колишнього СРСР саме поняття «пожертвування» нерідко викликає негативні емоції, викликаючи асоціації з жебраками на вулиці. Власнику ресурсу установка такої кнопки може здаватися чимось принизливим. На Заході подібних комплексів не існує, деякі популярні ресурси існують виключно за рахунок пожертвувань і не розміщують на своїх сторінках ніякої реклами. Як приклад можна привести все ту ж «Вікіпедію».

Пожертви можна отримувати трьома основними способами:
 • за допомогою відправки користувачами SMS-повідомлень;
 • за допомогою будь-якої з платіжних систем;
 • використовуючи один із спеціалізованих проектів.

Розглянемо кожен з цих способів докладніше.

SMS -повідомлення

Такий метод просто ідеальний для ресурсів, тематика яких має на увазі аудиторію, досить далеку від світу сучасних технологій. Мобільні телефони сьогодні є майже у всіх (на відміну від акаунтів в платіжних системах), а відправка SMS не займає багато часу і не вимагає спеціальних знань. Оскільки від користувача не потрібно здійснення складних дій, знижується ймовірність того, що він передумає переводити гроші, почавши цю процедуру. При цьому йому не потрібно зайвий раз «світити» свою банківську карту.

Недолік такого методу полягає в тому, що від 50% до 70% від суми перерахування утримуються операторами мобільного зв'язку. У деяких випадках це може зупинити меценатів, які просто не бажають «годувати посередника».

Говорячи про SMS-пожертвування, в першу чергу потрібно згадати про послугу «смс: донейт» від провайдера послуг мобільних платежів SmsCoin. Головне достоїнство тут полягає в широкому покритті країн, перевести гроші вам зможе користувач не тільки з України або Росії, але навіть з Еквадору.

Коли користувач натисне на кнопку пожертвування, йому буде запропоновано вибрати країну, оператора і список тарифів. Після того, як вибір зроблений, виводиться інструкція для відправки SMS - номер і текст повідомлення.

За аналогічним принципом працює сервіс «SMS  скарбничка», розроблений компанією Movable. Підтримка країн тут значно менше, але в цей список входить Україна, Росія і деякі країни Європи і Азії.

Число подібних SMS-біллінгів, які можна використовувати для пожертвувань, сьогодні вже досить велике. При бажанні неважко знайти і інші, наприклад, сервіс  SMS donate  системи SMS-Subscribe.com. Однак саме два перерахованих вище є сьогодні найбільш популярними.

Платіжні системи

В принципі, для збору пожертвувань можна просто вказати на сторінці номер рахунку будь-якої з популярних платіжних систем (на кшталт  Google Checkout, WebMoney, QIWI  Гаманець  і т.д.), з проханням переводити на нього гроші. Деякі з цих систем пропонують спеціальні кнопки, які дозволять автоматизувати частину процесу.

«Сконструювати» кнопку для прийому пожертвувань можна прямо на сайті системи. Вам буде запропоновано вибрати її загальні характеристики, на зразок розмірів, дизайну, валюти, призначення і т. п. Подібні кнопки дозволяють встановити  PayPal  і  «Яндекс.Деньги» .

Деякий час назад «Яндекс.Деньги» просували спеціальний сервіс для збору пожертвувань «Дай рубль». На сайті розміщувалася кнопка, натиснувши на яку користувач міг перевести 1, 3 або 5 рублів за один раз. Однак особливою популярністю цей проект так і не користується.

Недолік використання платіжних систем полягає в тому, що для внесення пожертвувань необхідно мати відповідний рахунок. Здійснити переказ можна з платіжного терміналу на вулиці, але така процедура вимагає занадто багато рухів тіла та й відсотки занадто високі. У випадку з PayPal перекази можна здійснювати, не маючи аккаунта в системі - використовуючи для цього банківську карту. Але далеко не всі бажають вказувати в Мережі подібні дані.

Платіжні системи мають територіальні обмеження. Наприклад, популярність сервісу «Яндекс.Деньги» за межами Росії, м'яко кажучи, не надто висока. А PayPal, хоча і є найпопулярнішою системою в світі, але українські користувачі можуть лише поповнювати рахунок і оплачувати покупки. Втім, нещодавно представники системи офіційно заявили, що працюють над подальшим розширенням спектра послуг, що надаються в Україні.

Важко передбачити, яка саме платіжна система буде найбільш зручна для вашої аудиторії. Цілком ймовірно, що доведеться реєструватися відразу на декількох, вказуючи потім на сайті 2-3 гаманця.

Спеціалізовані сервіси

Досить зручна методика, оскільки дозволяє приймати пожертвування в будь-якому зручному для користувача вигляді. Не виникає особливих проблем і з подальшим виведенням грошей, за що творці системи вимагають цілком розумні відсотки (зазвичай 5-10%). Сьогодні існує вже чимало подібних прикладів. Розглянемо докладніше кілька досить поширених російськомовних сервісів.

Одними з найбільш популярних рішень є розроблені платіжною системою PaySto сервіс  donateMe, призначений для індивідуального використання, і сервіс  fundingTo, створений для організацій, які потребують, наприклад, в якійсь сумі для запуску нового цікавого проекту.

Ці сервіси універсальні і надають можливість приймати різні види платежів. Це можуть бути банківські карти і перекази, грошові перекази (в тому числі і на територію України), а також електронні гроші. При цьому не має ніякого значення валюта, в якій було зроблено пожертву. Немає ніяких обмежень на кількість переказів і одержувані суми (але вони повинні бути не менше 1-го рубля).

Для здійснення пожертви меценат переходить за вказаним на ресурсі посиланням до форми платежу. Там необхідно вказати розмір внесеної суми і спосіб оплати. Сервіс при цьому забирає собі 7,5%. При бажанні можна створити персональну сторінку пожертвувань з короткою адресою на  donateme.net  або  funding.to.

За схожим принципом працює і сервіс  toodoo.Donate,   створений компанією ROBOXchange. Накопичені кошти можуть переводитися в електронні гроші або використовуватися для поповнення балансу в операторів мобільного зв'язку (в Росії). Методика здійснення пожертвування така ж - натиснувши на спеціальну кнопку, меценат переходить на спеціальну сторінку, де вибирає суму і спосіб оплати. Розмір комісії коливається в залежності від обраної валюти і не може бути менше 5%.

Мало чим відрізняється від двох перерахованих вище і сервіс  «ВКопілке»  компанії «Дорадо». Працює він за такими ж принципами, дозволяючи приймати перекази від різних платіжних систем.

Що ж стосується Заходу, то там існує чимало різноманітних систем, створених для індивідуальних потреб, з метою підтримки некомерційних організацій і для проведення благодійних акцій. Деякі з них працюють вже більше десятиліття. Можна навести такі приклади, як  Crowdrise,  Jumo  або  Causes . Але для російськомовних користувачів вони представляють мало інтересу.

А наостанок слід згадати і про стартап  Chirpify  - торгову платформу для Twitter, яка дозволяє купувати, продавати, а також здійснювати пожертвування за допомогою цієї популярної соціальної мережі. За допомогою цього сервісу аккаунт Twitter прив'язується до аккаунту PayPal. Для того щоб перевести гроші, фоловерів досить відповісти на ваш твіт, що містить прохання про пожертвування або пропозицію покупки, словом «buy». Після чого з їх гаманців PayPal буде списана зазначена в повідомленні сума. Розмір комісії коливається від 2 до 4%, виплачує її сторона що отримує гроші.

Деякі особливості збору пожертвувань

Простота реалізації не означає простоту збору грошей. Щоб змусити відвідувачів розщедритися, необхідно надати їм унікальний і досить цікавий контент, створення якого вимагає сил і часу. Може спрацювати і якась оригінальна ідея, але її потрібно ще придумати.

Ресурсам, які існують за рахунок пожертвувань, вкрай не рекомендується використовувати також і інші способи заробітку. Відвідувачі можуть взагалі припинити жертвувати, якщо побачать, що гроші надходять і з інших джерел. Одночасно з цим не рекомендується «завалювати» сторінку вимогами пожертвувань - це точно буде виглядати як жебрацтво.

Найбільша кількість переказів спостерігається тільки в перші кілька місяців після установки кнопки, після чого вони практично припиняються. Тобто постійні відвідувачі вже внесли свої пожертви і не поспішають робити це повторно, а число новачків збільшується не завжди так швидко, як того хотілося б. У деяких випадках виходом із ситуації є ненав'язливе (але досить помітне) нагадування про підтримку ресурсу.

Як отримувати зароблені гроші

Практично всі описані вище системи дозволяють виводити гроші через систему Вебмані (див. Таблицю №1). Винятком є ​​система Google Adsense, яка надсилає іменні чеки звичайною поштою. Більше дізнатися про механізм отримання грошей через Вебмані, а також про те, як перевести в готівку чек Google в Україні, можна в наступних статтях:

Сподіваємося, що з перерахованих способів заробітку на сайті або блозі, ви зможете вибрати для себе найбільш підходящі варіанти монетизації.

Таблиця 1 . Способи заробітку на сайті та виведення зароблених грошей

Google Adsense

Формат заробітку

Контекстна та банерна реклама

Мінімальна сума для виведення з системи

100 доларів або 70 євро

Періодичність виплати

1 раз на місяць

Механізм виведення грошей з системи

Іменний чек поштою

Рекламна мережа Яндекса

Формат заробітку

контекстна реклама

Мінімальна сума для виведення з системи

Немає обмежень

Періодичність виплати

1 раз на місяць

Механізм виведення грошей з системи

Безготівковий розрахунок, Яндекс Гроші, Вебмані, Приват 24

Формат заробітку

контекстна реклама

Мінімальна сума для виведення з системи

1200 рублів

Періодичність виплати

За запитом, після досягнення мінімальної суми

Механізм виведення грошей з системи

Вебмані

Rotaban

Формат заробітку

Банерна і контекстна реклама

Мінімальна сума для виведення з системи

100 рублів

Періодичність виплати

2 рази на місяць

Механізм виведення грошей з системи

Вебмані

AdLabs MediaNet

Формат заробітку

Тизерна реклама

Мінімальна сума для виведення з системи

260 рублів

Періодичність виплати

2 рази на місяць

Механізм виведення грошей з системи

Вебмані

BodyClick

Формат заробітку

Тизерна, контекстна і банерна реклама

Мінімальна сума для виведення з системи

100 рублів

періодичність виплати

1 раз в тиждень (четвер)

Механізм виведення грошей з системи

вебмані

тизер нет

Формат заробітку

Тизерна реклама

Мінімальна сума для виведення з системи

100 рублів

Періодичність виплати

1 раз в тиждень (четвер)

Механізм виведення грошей з системи

вебмані

GoGetlinks

Формат заробітку

продаж посилань

Мінімальна сума для виведення з системи

Будь-яка сума після 3-х місяців роботи з біржею

Періодичність виплати

Понеділок середа п'ятниця

Механізм виведення грошей з системи

вебмані

Sape

Формат заробітку

продаж посилань

Мінімальна сума для виведення з системи

Немає обмежень

Періодичність виплати

За запитом, перша виплата здійснюється з затримкою в 7 днів, наступні - протягом доби

Механізм виведення грошей з системи

вебмані

Rotapost

Формат заробітку

Продаж посилань і розміщення статей

Мінімальна сума для виведення з системи

100 рублів

Періодичність виплати

2 рази на місяць

Механізм виведення грошей з системи

вебмані

Miralinks

Формат заробітку

Розміщення статей

Мінімальна сума для виведення з системи

Будь-яка сума після 3-х місяців роботи з біржею

Періодичність виплати

У будь-який час, за запитом

Механізм виведення грошей з системи

вебмані

Таблиця 2 . Правила прийому сайтів в системи заробітку на сайтах

Системи

Витяги з правил прийому сайтів в системи

Google Adsense

 • Сайти, на яких виконується показ оголошень Google, повинні бути простими в навігації. Сайти не повинні змінювати призначені для користувача настройки, перенаправляти користувачів на небажані сайти, запускати завантаження файлів, а також містити спливаючі вікна, що утрудняють навігацію.

Рекламна мережа Яндекса

 • щоденна аудиторія більше 300 чоловік не менше місяця;
 • сайт розташовується на платному хостингу або на безкоштовному хостингу narod.ru.
 • до моменту подачі заявки сайт працює не менше 1 місяця

Rotaban

 • Сайт повинен бути російськомовним
 • Сайт не повинен порушувати чинне законодавство РФ.
 • Сайт повинен бути повністю працездатним, з унікальним контентом.
 • У сайту повинна бути відвідуваність не менше 50 осіб в день. З меншою відвідуваністю веб-сайт не буде видно в каталозі.
 • Не приймаються сайти з "дорослим" контентом
 • Не приймаються сайти на сервісах: narod.ru, wordpress.com, livejournal.com, liveinternet.ru

AdLabs MediaNet

 • Сайти російською та українською мовою з відвідуваністю більше 100 чоловік в день за статистикою за останній місяць перед датою подачі заявки на участь в системі.
 • Розташовані на платному хостингу .
 • Беруть участь хоча б в одній суспільній системі статистики (Rambler Top100, Liveinternet, Top.Mail.ru і ін.), або готові надати дані про свою відвідуваність за внутрішніми статистичними системам.

BodyClick

 • Приймаються тільки російськомовні сайти.
 • На сайті має бути мінімум 50 хостів на добу.
 • НЕ приймаються сайти на безкоштовному хостингу.
 • НЕ приймаються сайти про заробіток в мережі, всілякі накручування і штучні відвідування.
 • НЕ приймаються сайти з вірусами.
 • НЕ приймаються сайти без статистики і відвідуваності.

GoGetlinks

 • Майданчик має бути присутній в індексі Яндекса. В індексі повинна бути присутня достатня частка сторінок сайту, але не менше 80-100 сторінок.
 • Сайт повинен мати ТІЦ від 10.
 • Сайти-сателіти, зроблені тільки з метою заробітку на посиланнях, мають дуже мало шансів потрапити в систему. Це пов'язано з високими ризиками випадання окремих сторінок або всього сайту з індексу.
 • Сайти, які в значній мірі складаються з неунікального контенту (наприклад, законів будь-якої країни, офіційних технічних регламентів і тд), не беруть участі в Gogetlinks. Це, як і в попередньому випадку, пов'язане з високими ризиками випадання окремих сторінок або всього сайту з індексу.
 • Кількість посилань на внутрішніх сторінках сайту, поставлених через системи автопродажу посилань (sape і тд), не повинно перевищувати 3 посилання на сторінку, а на головній сторінці - 5 посилань.
 • Присутність сайту в каталогах Яндекса і DMOZ - дуже великий плюс.
 • В Gogetlinks не беруть участь сайти, що суперечать законам Росії, а також нормам суспільної моралі (порно, зломи сайтів і тд).
 • Сайт не повинен розташовуватися на безкоштовному домені третього рівня.
 • Сайти, вік яких менше шести місяців, мають невисокі шанси потрапити в систему.
 • Сайт не повинен являти собою колективний блог з більш ніж 3 авторами або надавати користувачам можливість вільної реєстрації блогів.
 • Сайти, що представляють собою форуми, які не беруть участь в системі.
 • У систему приймаються тільки ті сайти, розміщення оглядів на яких відбувається власниками сайту, або іншими особами з дозволу і відома власників сайту. При цьому в другому випадку власник сайту повинен знати і схвалити факт того, що огляди розміщуються назавжди. Порушення цього пункту правил може призвести до виключення сайту з системи і блокування аккаунта в будь-який момент.
 • Сайт не повинен містити поп-ап і клік-андер.

Sape

 • Зміст і тематика сайту відповідає вимогам чинного законодавства.
 • Зміст і тематика сайту не дискримінує людей за статтю, національністю, віросповіданням, соціальним статусом і майновим рівнем.
 • Сайт проіндексований пошуковою системою «Яндекс».
 • Сайт не повинен бути автоматично згенерованим і призначеним виключно для пошукових роботів і продажу посилань, а так само його наповнення не повинно складатися зі згенерованого або спарсеного контенту, РСЗ новин і т.п.
 • Сайт не повинен бути «дзеркалом» іншого сайту і його PR не повинен бути «склеєний».
 • Сайт не повинен знаходитися «під фільтром» Яндекса.

Rotapost

 • Сайт повинен бути російськомовним
 • Сайт не повинен порушувати чинне законодавство РФ.
 • Сайт повинен бути повністю працездатним, з унікальним контентом.
 • У сайту повинна бути відвідуваність не менше 50 осіб в день. З меншою відвідуваність веб-сайт не буде видно каталозі.
 • Не приймають сайти з "дорослим" контентом
 • Не приймають сайти на сервісах: narod.ru, wordpress.com, livejournal.com, liveinternet.ru

Miralinks

В систему не приймаються сайти:

 • Що розміщують продажні посилання
 • Сайти без аудиторії і що володіють слабкими характеристиками з точки зору пошукових систем
 • Сайти що порушують закони РФ, України, а також норми мережевого етикету

Як знайти прямого рекламодавця на сайт

Перш за все, оцінимо переваги роботи з прямим рекламодавцем. Про більший дохід ми вже згадали: він пов'язаний не тільки з відсутністю комісії, але і з тим, що на біржах ціни регулюються попитом - пропозицією, там завжди більше майданчиків, ніж рекламодавців, а значить, і тарифи нижче. Додамо сюди вашу повну незалежність від умов біржі і можливість вибирати з набагато більшого числа цікавих вам фірм.

Управління рекламою також цілком виявиться в ваших руках - безпосередньо з рекламодавцем обмовляється будь-яке цікаве для нього місце на сайті, тоді як в партнерці веб-майстру відразу потрібно задати певний набір можливостей розміщення. Ви зможете вплинути і на оперативність виплат, адже  мережі і біржі  часто грішать затримками платежів. І нарешті, наявність на вашому сайті / блозі реклами солідних компаній додасть їм авторитет. Однак, захопившись цими перспективами, пам'ятайте, що процес пошуку прямих рекламодавців трудомісткий і постійний, так і вимоги до якості майданчиків у них високі.

Що пропонувати

Прямого рекламодавця цікавить сайт «для людей», з унікальним смисловим контентом, досить розкручений і відвідуваний (досвідчені веб-майстри радять починати шукати пряму рекламу з позначки в тисячу унікальних відвідувачів щодня). Важлива і тематична спрямованість ресурсу (особливо це стосується блогів) - «про все потроху» не дасть рекламодавцю потрібної йому цільової аудиторії. До речі, від теми залежить і ціна - за розміщення комерційних оголошень на сайті бізнес-тематики можна взяти більше, ніж на сторінці про онлайн-ігри. А якщо це, наприклад, сторінка фан-клубу, то її є сенс продавати як рекламний майданчик тільки в разі наявності великого і стабільного співтовариства.

Рекламодавець не зацікавиться сайтом з поганеньким дизайном, особливо якщо в ньому не передбачено рекламні місця. Продумайте відразу, де у вас будуть банери (якщо, звичайно, ви не плануєте розміщувати тільки текстові посилання). Можна навіть поставити на них горезвісне «Тут може бути ваша реклама» або тимчасово розмістити власні банери, заодно перевіривши, наскільки помітно і «клікабельно» це місце для ваших читачів.

Як мінімум, варто пропонувати вертикальний  банер  120х600 пікселів, горизонтальний банер 486х60, місце під банер  topline  (вгорі сторінки), можливість рекламного посилання в меню, розміщення рекламної статті на видному місці. Бувалі власники майданчиків не радять захоплюватися «спливаючими» форматами типу  pop-up  і  rich-media, якщо у вас дійсно солідний ресурс з постійною аудиторією, а не просто сторінка для посилань, - лояльних відвідувачів нав'язлива реклама відлякає.

Цікава опція для рекламодавців - вступна сторінка, що з'являється або при прямому заході на сайт, або при переході на внутрішні сторінки. Є нюанси: варто передбачити, щоб перед головною сторінкою реклама не з'являлася при повторних заходах протягом, наприклад, години, і щоб при переходах користувач міг її відключити. Мінус такого рішення полягає в тому, що не можна допустити індексацію цієї рекламної сторінки пошуковими системами - адже тоді вони вважатимуть її головною і знизиться вага інших сторінок власне з контентом. Тобто для пошукових систем потрібно прописувати  коректний редирект  з цієї сторінки на головну. Також велика небезпека, що прямо зі вступної сторінки користувач піде до рекламодавця або, не зрозумівши, де він, закриє ваш сайт назовсім.

Ще один важливий технічний момент - наявність на сайті програмного забезпечення, що дозволяє показувати оголошення і відслідковувати статистику за ним. Новачкам веб-майстри рекомендують загальнодоступний  WPAds,  OpenAds  вважається рішенням складніше. Добре б «обладнати» майданчик внутрішньою системою управління інтернет-рекламою, яка дозволила б рекламодавцю таргетувати, міняти банера, відстежувати ефект. Як приклад можна привести систему  AdRiver.

Якщо ви вирішили системно продавати рекламні місця, потурбуйтесь про наявність сторінки «Реклама на сайті» з повним описом особливостей і переваг ресурсу, місць, цін, можливостей, статистики відвідуваності сайту і його аудиторії (для отримання таких даних проведіть опитування серед своїх користувачів про їх вік / стать / рід занять та ін., проаналізуйте трафік на предмет географії та тематики). Також ви можете підготувати медіа-кит (аналогічну за тематикою презентацію Power Point, обов'язково з скріншотами), типовий лист рекламодавцям з пропозицією співпраці і коротким описом всього вищевказаного. Що стосується цін на рекламу, то їх можна визначити, виходячи з вашого заробітку в  Google AdSense  або партнерці, а також вивчивши рекламні пропозиції аналогічних вашому блогів / сайтів.

Кому пропонувати

Розсилати пропозиції ви будете не «на село дідусеві», а потенційним рекламодавцям. Де їх шукати? Це можуть бути люди / компанії, що посилаються на своїх сайтах на ваш майданчик. Якщо їм близький ваш контент, ймовірно, цікава і ваша аудиторія. Варто проаналізувати і коментаторів в блозі - можливо, серед них є представники бізнесів, готових у вас рекламуватися.

Змалювавши профіль потенційного партнера (малий, середній, великий бізнес, галузь), перегляньте онлайн і друковані каталоги подібних компаній. Також вивчіть пошукові видачі за запитами за вашими ключовими словам і визначте, які компанії дають контекстну рекламу по цій тематиці через  Google AdWords,  Яндекс,  Бегун . Крім того, проаналізуйте конкуруючі з вами сайти і сайти по суміжних питаннях - всі, хто рекламується у них, можуть розміститися і у вас. У «суміжників» можна навіть просити контакти або рекомендації - прямого конфлікту інтересів немає, є шанс, що допоможуть, якщо чимось зацікавити у відповідь.

До речі, рекламодавці і самі можуть шукати майданчики, вивчаючи каталоги блогів або орієнтуючись на результати пошуку. Таким чином, ваше завдання - вивести свій сайт / блог в топи каталогів і пошукових видач.

Як пропонувати

Коли коло потенційних рекламодавців окреслено (добре, якщо ще і визначені конкретні контактні особи), настає момент комунікації. Дуже важливо вести її грамотно. У першому листі варто згадати наступне: хто ви, чому звертаєтеся в дану компанію і що пропонуєте, які переваги вашого майданчику (трафік, передплатники, теми, аудиторія) і варіянти співпраці (місце, формат, кількість, ціна реклами).

Для початку ви можете запропонувати потенційному рекламодавцеві знижку або пробне безкоштовне розміщення, розміщення на випробувальний термін, протягом якого він зможе побачити і оцінити вигоди від реклами на майданчику. Демонстрація ваших можливостей може бути і більш вишуканою. Наприклад, на своєму сайті спортивної тематики напишіть статтю (не рекламну, а щось на зразок споживчого выдгуку) про те, як купували кросівки в якомусь магазині і як цей процес припав вам до душі. А потім зверніться в той самий магазин, продемонструйте, що стаття читабельна, викликає інтерес, і запропонуйте розмістити в ній посилання або банер.

Будьте максимально гнучкі в переговорах про ціни і рекламні місця. Перші клієнти дуже важливі для портфоліо - до наступних рекламодавців ви прийдете, вже озброєні досвідом та історіями успішного співробітництва. А якщо вам відмовляють, цікавтеся, чому. Цілком можливо, що виправлені недоліки пізніше переконають рекламодавця працювати з вами.

І на завершення. Як би не хотілося віддати все біржі / партнерці / рекламному агентству і тільки прибутки рахувати, пам'ятайте, що бізнес - це, перш за все, контакти і комунікація. Чим вигідно відрізняється робота з рекламодавцем безпосередньо.

Способи заробітку в інтернеті без власного сайту:

Існує досить реальних і легальних, а головне перевірених способів заробітку в мережі без використання власного сайту.

 1. Серфінг по сайтам
 2. Реферальний заробіток
 3. Копірайтинг
 4. Партнерський заробіток
 5. Арбітраж трафіку
 6. Продаж речей на інтернет-аукціонах
 7. Заробіток на коментарях і відгуках
 1. Інтернет-серфінгє досить простим, але в той же час і найменш оплачуваним способом заробітку. Все що від вас вимагається - це заходити на сайти, переглядати сторінки і заробляти гроші. Як це робити, я детально описав у статті «Як заробити на інтернет-серфінгу»
 2. Великий  реферальний заробіток -мрія будь-якого веб-майстра. Отримувати пасивний дохід і нічого не робити - що може бути краще? Але, на жаль, нічого просто так не буває, і для того щоб заробити хороші гроші на рефералах, потрібно добре попрацювати. Як це вийшло у мене, я детально описав у статті «Реферальний заробіток - чи вигідно це». Зазначу тільки той факт, що для залучення рефералів не обов'язково мати свій власний сайт. Реферальні посилання можна розміщувати на форумах, в соціальних мережах, робити розсилку по е-мейл.
 3. Хороший спосіб заробляти в інтернеті -  стати копірайтером. Правда, для цього потрібно навчитися писати або переписувати тексти різних тематик. Щоб отримати перші замовлення, досить зареєструватися на декількох біржах для копірайтерів і встановити ціни на свої послуги. Ось кілька корисних статей, які допоможуть вам розібратися, як працюють провідні біржі копірайтерів: «Біржа Адвего: посібник для початківців», «Огляд систем копірайтингу TextSale.ru, eTXT.ru, NeoText.ru»
 4. Партнерський маркетингостаннім часом став досить популярним джерелом заробітку не тільки для веб-майстрів, а й для інтернет-користувачів. Суть такого заробітку досить проста, ви залучаєте відвідувачів на сайт компанії, а вона платить вам відсоток від проданих товарів чи послуг. Рекламувати товари можна без відкриття сайту, наприклад, через форуми, соцмережі, дошки оголошень і т.д. Більш докладно про партнерські програми можна дізнатися в моїй статті «Як заробити на партнерських програмах українських інтернет-магазинів».
 5. Якщо у вас є певний стартовий капітал або вільні гроші, то можна зайнятися ще одним способом заробітку -  арбітражем трафіку. Якщо говорити просто, то це покупка трафіку в одному місці і продаж його в іншому. Головна мета - продати трафік дорожче, ніж він був куплений. Щоб займатися даним видом заробітку, не обов'язково мати сайт, але потрібно добре розбиратися в сучасних веб-інструментах по залученню трафіку, таких як  тизерна,  контекстна або  банерна реклама, а також ефективно монетизувати цей трафік за рахунок партнерських програм, про які я говорив раніше. Більше про арбітраж трафіку можна прочитати в цій статті «Арбітраж трафіку - легкий спосіб заробити або швидкий спосіб втратити?».
 6. Онлайн-аукціони і безкоштовні сервіси оголошеньтакож можуть стати хорошим інструментом отримання додаткового доходу. Упевнений, що практично у кожного з нас є речі, якими ми не користуємося, але викинути їх нам шкода. Продайте їх на інтернет-аукціоні або розмістіть оголошення про продаж на сайті безкоштовних оголошень. Це дійсно просто. 
 7. Непоганий дохід можна отримати, залишаючи  коментарі або відгукина інших сайтах. Наберіть в пошуковику «заробіток на коментарях і відгуках» і ви зможете познайомитися з декількома сайтами (наприклад, http://zatexta.com/), які надають таку можливість. Реєструйтеся, вивчайте правила системи і починайте працювати. Заробіток на коментарях належить до середньоприбуткових в інтернеті. Середня вартість одного повідомлення довжиною 200 знаків для новачка становить 3 рубля або 10 центів. На написання такого коментаря йде 2-3 хвилини. Таким чином, за одну годину можна заробити до 2 $. Як правило, гроші за відгуки виплачуються на електронні гаманці Webmoney або Яндекс Гроші.
Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики