про твої фінанси

Кращі бізнес-ідеї з виробництва товарів для дому

Prosto винахідники не дрімають - і невпинно пропонують сотні ідей іронічного удосконалення дизайну звичних побутових товарів або ж розробляють нові креативні пристосування для повсякденного домашнього та офісного використання. Черговою порцією винаходів в сфері дизайну та «юзабіліті» дрібних домашніх предметів ділиться з виробниками і засновниками бізнес-стартапів Prostobiz.ua


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Плічка з «головами»
 2. Тримач для ножиць у вигляді звіра (ручки ножиць - його вуха)
 3. Ваза з гнутого металевого прута з пластиковою посудиною
 4. Тканинний кармашковий органайзер для дрібниць у вигляді сукні або футболки
 5. Тримач-органайзер для численних хусток, шарфів
 6. Вішалки з відкидними гачками
 7. Підставка для ручок з обідком що «містично висить»
 8. Глобус для записів
 9. Кімнатне відро для сміття у вигляді жерстяної банки для напоїв
 10. Кріплення на дроти, що дозволяють їх підписати
 11. Підставка під одну зубну щітку
 12. Декоративна затирка для швів кахля у вигляді олівця
 13. Підставка під пульти і телефони
 14. Ножі, ліхтарі, бритви в формі й розмірі платіжної картки
 15. Брюки та спідниці з опуклими кишенями на 20-30 карток
 16. Світлодіоди в усе що можна: сережки, тапочки, інструменти
 17. Клавіатури та мишки з українськими (чи іншими) народними орнаментами
 18. Полка-колонки
 19. Одяг зі змінним оформленням
 20. Газонобомбочкі (процес сідбомбінга) і конфетті з насіння
 21. Листівка харчовими фарбами на лаваші
 22. Обробна дошка 2.0
 23. Точилка для морквини
 24. Наклейки на унітаз
 25. Тверда сітчаста форма для прання ліфчиків
 26. Інші бізнес-ідеї з виробництва

Плічка з «головами»

Вішак «плечики», відома в деяких регіонах як «тремпель», дуже забавно виглядає, якщо на ній висить одяг, а над верхнім кутом трикутника нависає стилізована маска-голова, маска-особа (морда).

Відповідно великим попитом будуть користуватися гачки для прихожей або для офісу, призначені для вішання на них плічок, і прикрашені вищеописаним чином. Декор ( «голова») може бути фанерним з фарбуванням - і тоді весь девайс можна виробляти на дому, попередньо закупивши (або замовивши) відповідні гачки. Але можна робити це і з пластика, металу, штучного хутра і будь-яких інших матеріалів.

Зараз на ринку є кілька наступних варіантів такого дизайну гачків для плічок (але як ви розумієте, продовжувати цей ряд можна нескінченно).

Тримач для ножиць у вигляді звіра (ручки ножиць - його вуха)

З канцелярських настільних дрібниць перспективною дизайн-ідеєю є використання схожості ручок ножиць з вухами зайця, білки, будь-якого іншого звіра.

До слова, на цій фотографії «морквина» містить магніт, який і утримує зелені скріпки в вигляді «морквяного бадилля». На ринку також зустрічаються схожі за своєю ідеєю магнітні скрепкодержателі - на них купа скріпок покликана зображати «гніздо», посеред якого знаходиться міні-фігурка звіра чи птаха. І це теж перспективна задумка.

Ваза з гнутого металевого прута з пластиковою посудиною

Базова дизайн-ідея очевидна з малюнка. Її можна розвинути і вдосконалити - зокрема, виготовляти з витончено вигнутого товстого блискучого прута підставки для інших, найрізноманітніших домашніх судин і предметів

Тканинний кармашковий органайзер для дрібниць у вигляді сукні або футболки

Вся ідея очевидна з фотографій. Знову ж таки, ці креативні предмети цілком можливо виробляти на дому:

Тримач-органайзер для численних хусток, шарфів

Щось на кшталт вдосконалених дуже довгих плічок, витончено оформлених, наприклад, у вигляді стилізованої сукні - що містять товсті прорізи або отвори для протягування шарфів і хусток.

Вішалки з відкидними гачками

Гачки, що красиво піднімаються і «зникають» при непотрібності для вішання одягу знайшли б хороший попит для дому. А ще більше - для офісів і навіть для інтер'єру транспорту (на місці дизайнерів інтер'єрів залізничних вагонів, я б кріпив в останніх саме такі гачки).

Взагалі, витончено ховати при непотрібності дрібні елементи побуту - це величезний винахідницький пласт, втілення якого незмінно знаходять масований попит у покупців.

Підставка для ручок з обідком що «містично висить»

Чудова лукава ідея: підставка для ручок у вигляді двох ободів - один у дна, другий через десять сантиметрів, при тому кріпиться другий на ніжці, що точно імітує  олівець (ручку, фломастер).

Серед маси ручок така ніжка втрачається, стає непомітною - і створюється враження, що верхній ободок висить в повітрі. Попит на цей тонкий, але цілком утилітарний гумор у школярів, студентів буде дуже високий.

Глобус для записів

Папірці з записками собі або домочадцям і навіть дошки для подібних записів що стираються мають кілька ефемерний вигляд - який підсвідомо асоціюється з якоюсь зайвою, зовнішньою, а то і неприємною добавкою до усталеного інтер'єру і побуту.

А ось глобус для маркерних записів що стирається виглядає мило - має звичну форму, шанобливо сприймається підсвідомістю - і в цілому вселяє довіру. Тому й купуватися він буде вельми активно.

Кімнатне відро для сміття у вигляді жерстяної банки для напоїв

Вся ідея очевидна з фото - на якому, повірте, зображений саме смітник:

 

Кріплення на дроти, що дозволяють їх підписати

І нарешті - ідея на 5 центів (ціна виготовлення в Китаї одного такого кріплення при високій масовості замовлення по ваших кресленнях). Продавати ж кожне таке пристосування розповсюджувачам можна і за 50 центів - особливо якщо кріплення зроблені у вигляді стилізованих фігурок.

Зрозуміло, такі штуки доречно випускати упаковками по 5 або 10 штук, не менш - що по-своєму зручно для виробника.

 

Підставка під одну зубну щітку

Ринок завалений холдерами для зубних щіток, розрахованих чомусь виключно на 3-6 щіток - навіть холдери на 2 щітки потрібно ще довго шукати. Тим часом, добрий мільярд громадян і мільйони одномісних готельних номерів потребують кріплення для однієї-єдиної щітки - без провисаючих без діла (і як би «з натяком») зайвих отворів або судин під ще кілька щіток.

Більш того, і стакан під зубну пасту, прикріплений до такого холдеру, все більше втрачає сенс і підлягає скасуванню - багато пасти, креми зараз виготовляються не з вузьким ковпачком, а з кришкою сантиметрів в п'ять. Такий широкий тюбик що ледь вміщається в стакан, і неестетично в ньому виглядає (особливо вкупі з бритвами і іншими причандалами). І неспроста - настільки широка кришка робиться для того, щоб пасту або крем саме на кришку і ставити (на поличці або краї умивальника). Воно і функціональніше - під дією сили тяжіння паста повільно сповзає «до виходу», до кришки - а не навпаки, як відбувається при поставлених тюбика в стакан ковпачком догори.

А тому - виготовляйте красиві кріплення для однієї щітки або однієї бритви, і буде вам прибуток! Крім психології, тут є і вигідний технічний аспект - настінне кріплення на одну щітку набагато легше, ніж на три-чотири зі склянкою в додачу - а тому може кріпитися на присоску чи на липкому шарі. А це дуже оцінять і орендарі квартир що орендуються, які не мають можливості пробити стіни ванни, та й взагалі всі господарі.

Залишилося додати, що дизайн міні-кріплення повинен бути яскравим і мати кілька схожих варіантів - коли сім'я самотньої людини в тій же квартирі збільшиться, у неї повинна бути можливість купити і другий ваш девайс для зубної щітки в тому ж стилі, що і перший.

Декоративна затирка для швів кахля у вигляді олівця

У наш час мастику-затірку для швів кахля виробники сприймають як ремонтно-будівельну суміш - у відповідному форматі і випускають. Але давно пора перетворити цю просту у виготовленні алебастрову суміш (різних кольорів) в звичайну повсякденну побутову хімію - адже затирка на цих стиках регулярно вимивається водою і покривається грибком. Для зручності використання слід продавати затірку в в'язкому вигляді в спеціальному тюбику-олівці, що дозволяє зі зручністю наносити тонкі рівні лінії.

Підставка під пульти і телефони

Тут і пояснювати нічого - тренд очевидний, попит на недорогі витончені підставки під безліч пультів і телефонів забезпечений з боку практично КОЖНОГО домогосподарства, але ніша на ринку практично порожня (девайси за невиправдані десятки доларів - не беруться до уваги).

Підкреслимо, що мова йде не про спеціальні «підставках під айфон», яких, як раз, в профільних магазинах вже безліч. Бо на відміну від вищезгаданих зубних щіток, тут треба вивести якраз багатоприборну підставку (настільну або настінну) - мінімум під шість, а можна і під вісім пультів і телефонів.

Додаткові нюанси для виробників: дно осередків для пультів має бути оксамитовим або пухирчатим - для захисту від ковзання і неестетичного діагонального нахилу дуже вузьких і коротких пультів і телефонів в завеликому для них осередку. Цілком перспективно випустити таку підставку в форматі «конструктора» - з можливістю переставляти стінки між осередками і змінювати рівень глибини їх дна, роблячи осередки точно відповідними ширині і довжині того чи іншого пульта або телефону.

Нарешті, з зовнішньої фасадної площини підставки повинна бути можливість підписати осередок або вставити міні-листок з таким підписом. Тобто написати назву приладу- «тата» кожного пульта або ж марки (оператора, власника-домочадця) кожного телефону - щоб прискорити пошуки потрібного пульта або мобільного серед двох зовні схожих примірників.

 

Ножі, ліхтарі, бритви в формі й розмірі платіжної картки

У кожного жителя мегаполісу є вже 20-30 платіжних, дисконтних карт, ідентифікаційних карт доступу. Всі вони мають стандартний розмір: прямокутник товщиною 0,76 міліметра зі сторонами 8,56 х 5,398 сантиметрів, з закругленими кутами радіусом заокруглення 0,318 см. Найчастіше громадяни їх носять цілими пачками.

А тому краще з простих у виробництві ноу-хау, які здобули популярність в 2013 році, складається у випуску розкладних побутових-мандрівних дрібниць, що мають в складеному вигляді точно ті ж карткові розміри (хіба що товщина може бути втричі-вчетверо більше).

Отже, розкладними «кредитками» за формою можуть бути дзеркала, бритви (цілком стандартних ріжучих якостей), ножі, терки для сиру і навіть слабкострумові ліхтарики на батарейці-таблетці. Список можна продовжувати нескінченно. Матеріалів на товар йде на півдолара-долар, ціна стартує з трьох-чотирьох юнітів тієї ж валюти.

Брюки та спідниці з опуклими кишенями на 20-30 карток

Наявність і перенесення громадянами 20-30 і більше карт 8,5 х 5,4 см викликає і друге актуальне ноу-хау (навіть дві ідеї відразу).

По-перше, джинси, брюки та спідниці до сих пір не мали передніх верхніх кишень на замках-блискавках або кнопках. Кишені там відрізнялися відкритим доступом. І якщо повісити на вішалку штани з масою важких карток в кишені - а при цьому стегнова частина одягу перевертається вниз - то картки (а часом і гроші, ключі, мобільник) негайно розлітаються по підлозі.

Прийшла необхідність випускати джинси, брюки, спідниці з стегновими кишенями, що закриваються передніми - на блискавках або парі кнопок. А то і на подвійний захист: блискавка плюс накладка на гудзику.

По-друге, кишені спідниць, якщо вони взагалі є, часто були занадто дрібні, «символічні», що викликає побоювання за збереження карток. Або ж штани передбачають настільки щільне облягання стегон, що більше однієї картки в них вставити не можна фізично - або з естетичних причин (контури карт в кишені виділяються яскраво і всім помітно).

Тому кишеня для карт повинна не тільки закривається, але і бути опуклою назовні (з красивою подачею цієї барсеточної опуклості), щоб легко зберігати в ньому пачку, скажімо, з 25 пластикових карт або візиток. Звичайно, таких, що закриваються опуклих кишень буде дві, з обох стегнових сторін.

Світлодіоди в усе що можна: сережки, тапочки, інструменти

LED-світлодіод (прозорий або кольоровий), маленька батарейка- «таблетка» - і все це вмонтовано в недорогу сережку з прозорого скла. Увага на дискотеках до носительки такої прикраси така, що всі інші негайно побіжать купувати прикрасу, навіть якщо вона коштує 80 гривень за пару (при собівартості чи не вчетверо нижче).

Аналогічно можна робити браслети, намиста, гудзики зі світлодіодами.

Аналогічні світлодіоди на батарейках має сенс (як перспективну бізнес-ідею) закріпити і спереду домашніх тапочок - для тих, хто вночі робить невеликі переходи від ліжка по квартирі в темряві, не бажаючи натрапити на гучний кульок, взуття, домашню тварину, залишені дітьми іграшки. Лампочка може бути на ручному кнопочному включенні - а якщо не шкода батарейку, тапочки можна залишати зі слабким світінням на всю ніч, тоді легше знайдуться вони самі.

Нарешті, дуже масовий попит знайдуть прості сталеві гайкові ключі, викрутки, плоскогубці та інші інструменти, якщо до них примонтувати світлодіоди (по напрямку роботи інструменту) і паз для міні-батарейок. Схожа ідея - тільки з лазерним променем - реалізована для ножиць, а також ідея з світлодіодом для косметичного пінцету - стали хітами продажів 2013 року:

Клавіатури та мишки з українськими (чи іншими) народними орнаментами

Попит на сувеніри в народному стилі величезний і в іноземців, і у самих жителів країни, що планують обдарувати іноземців або схильних до особливо теплого патріотизму. Однак раніше у цій ніші були недоліки: добра половина «народних» сувенірів вже дуже несучасна. Після 2014 року це почали виправляти.

Почати можна так: виготовляєте міцні наклейки з потужним клейовим шаром - прикрашені українським (російським, білоруським, молдавським, татарським, кавказьким, будь-яким) народним орнаментом. Попередньо купуєте клавіатури, мишки, флешки, колонки, інші гаджети - в ідеалі, домовляючись з виробником про те, що ви їх продізайнуєте і перебрендуєте. Наклейки, зрозуміло, повинні враховувати розміри закуплених вами девайсів.

Наклеюєте, виходите на сувенірний ринок - і робите на ньому переворот. Вал продажів буде колосальним. Згодом, заробивши достатній капітал, ви домовитеся з виробниками гаджетів про їх первіснне покриття вашими орнаментами. А ще згодом, ви вийдете на ринки сусідніх країн з їх орнаментами.

Полка-колонки

А ось і варіант, як приховати елемент побуту - точніше з'єднати два різнорідних елемента в одному. Датська винахідницька студія KreaFunk подумала: чому колонки комп'ютера стоять окремо, якщо вони можуть служити підставкою, полицею? Для цього колонки повинні бути плоскими, як книга, повинні кріпитися до стіни тонким торцем, а джерело звуку, природно, буде звернене вниз.

Це геніально, є гідним усілякого розвитку, удосконалення - і запуску у виробництво для заробляння першого мільйона.

Одяг зі змінним оформленням

На футболках, сорочках, блузах, кофтах монтуються численні кнопки (кнопкові «бази»). Разом з виробом продається набір з 3-10 плотнотканевих фрагментів з малюнками, що мають з внутрішньої сторони теж кнопки (кнопкові «кришки»).

В результаті будь-які тканини з малюнками можна пристібати до одягу. А можна регулярно відстібати і міняти - навіть в межах однієї вечірки, буквально раз на годину, нікуди не ховаючись і не переодягаючись.

Крім того, відзначимо, що таким чином можна легко утеплювати і зменшувати утеплення одного і того ж одягу (адже «малюнок» може бути великим фігурним виробом з вовни, хутра або щільним виробом що покриває всю спину і пристібається до кнопок спереду-праворуч і спереду-зліва).

Тканинні малюнки на кнопках можна продавати і окремо: з дуже масовим вибором тем і стилів. І це дасть постійний вал покупок з боку тих, хто раніше придбав одяг «з кнопками».


Увага: варто продавати з одягом і красиві пластмасові або металеві «кнопкові заглушки» по числу кнопок - для тих, хто пристебнув малюнок, що не покриває всі кнопки, або ж вирішив взагалі походити без малюнка. Окремо можна продавати заглушки не стандартної круглої форми - а у вигляді різноманітних фігур, прикрас.

Крім того, на кнопках можна зробити прикраси для босоніжок - носової частини або ремінців.

Наостанок зазначимо, що жіночі топіки теж добре обладнати кнопками в нижній частині і продавати в комплекті з ними красиву тканину того ж кольору і фасону що пристібатися. Ця тканина дозволить подовжити виріб в нижню сторону до рівня стегон (після заходу сонця або в місцях з явно нетопіковим дрес-кодом).

Таку тканину для топіка-трансформера теж можна продавати не одну, а комплектами по три-п'ять штук різного виду. Це дозволить панночкам частково змінювати вбрання кожен день - при цьому з мінімальним ваговим навантаженням валізи. До речі, знаменита ось уже півстоліття фраза радянської кінокомедії «брюки перетворюються ...» ставилася як раз до подібної ідеї збільшувати й зменшувати одяг-трансформер.

Газонобомбочкі (процес сідбомбінга) і конфетті з насіння

Seed bombs або flower bombs - давній винахід, потужна епідемія популярності якого почалася лише восени 2013 року; виробники при цьому - різні. Йдеться про насіння грунтово-відновлювальних рослин (так званих сидератів) і красивих польових квітів з травами (так звана суміш «мавританський газон»), запакованих в грунто-глинисті кульки.

Справа в тому, що в мегаполісі копати під багатоповерхівкою не завжди зручно - та й багато людей в місті не мають ні інструментів, ні фізичних даних для такої роботи, ні поваги до забруднення грунтом рук, ніг, штанів, взуття. А так хочеться поліпшити газончики - і під своїм під'їздом, і по дорозі від нього до своєї стоянки, до зупинки найближчого автобуса!

Але ж прості газонні насіння треба закапувати або присипати - інакше їх цілком з'їдять птиці або комахи, пересушить сонце, згноять калюжі. Та й взагалі в твердому, прибитому колесами і ногами грунті молодий паросток не вкорениться. Ось для того і придуманий сідбомбінг. Купуєте сотню бомб, засипаєте ними газон в мегаполісі поливаєте їх або чекаєте дощу. Насіння проростає, сильне коріння потім вже пробивають і твердий грунт під ними, глиняні бомбочки тим часом розпадаються, розсипаються. І мавританський газон готовий «без лопати» і без забруднення рук-ніг у сажателя.

Продажі бомб стали багатомільйонними щомісяця. Але ж витратні матеріали тут стоять до 1 цента за кульку (ціна ж його продажу - в десятки разів вище).

Крім того, голландська компанія niko-niko робить хороші гроші на конфетті для хлопавок, зроблених з квіткового насіння, впроваджених в папір, що щвидко разлагається (останнє - щось на зразок хліба-лаваша: не тільки швидко гниє, але ще і стає добривом для того самого насіння ). Тому на дачі або в лісі ви можете смикнути хоч сотню таких хлопавок з «throw-grow-confetti» - без побоювань, що після цього вам доведеться вибирати кожну круглу бумаженцію з густої трави або миритися з квітчастим сміттям.

Навпаки, після цього нудне місце дачі або лісу може через пару місяців перетворитися в веселий живий природний квітник - або ж, принаймні, насіння складуть хороший сніданок місцевим птахам і іншій живності. Та й дітям цікавіше висаджувати «мавританський газон» шляхом ляскоту, ніж способом просто сіяння.

Листівка харчовими фарбами на лаваші

І ще раз про лаваші. Вся ідея вдалого стартапа вже написана рядком вище. Хіба що залишилося вказати, що така валентинка, як на фото (або аналогічна листівка на будь яке інше свято: 8 березня, 23 лютого, Новий Рік) вельми екологічно корисна - зменшує витрачання лісів планети на листівкову ефемерну макулатуру.

Також макулатурою є пакети для гамбургерів-чизбургеров і інших хот-догів. З тонкого сухого лаваша повинні бути і вони - довела бразильська мережа фастфудів Bob's.

Обробна дошка 2.0

Виявилося, що кухонна пластикова дошка може мати крім ручки два бічних сегмента. Вони будуть зазвичай розкладені в форматі «дошка». Але вони ж будуть мати властивість закрепляемості підніматися (вертикально), утворюючи тим самим формат «совок». Тобто господиня ріже овочі, потім піднімає бортики - і з легкістю несе нарізане куди потрібно, не побоюючись його висипання з усіх боків.

Ще один перспективний складаний варіант - дошка, що збирається в міні-друшляк для промивання нарізаного.

Дошка-скринька з висувним відсіком зручна тим, що в відсік може скидатися очищена або перша порція овочів при нарізці; там же можна зберігати ножі.

Нарешті, доречно зробити девайс - міні-столик 20х10 сантиметрів на чотирьох невисоких (пару сантиметрів) міцних ніжках, права половина якого є неглибоким друшляком, а ліва - нарізною дошкою. Помістили пару яблук в друшляк, помили, тут же на тому ж пристосуванні нарізали. Ідею підказало нам наступне фото (але на ньому ви побачите лише жалюгідну подобу нашого витонченого рішення):

Точилка для морквини

Геніальна ідея: збільшуєте в десять-двадцять разів олівцеву точилку - і отримуєте девайс для декоративної нарізки моркви. Матеріали найпростіші, схема виготовлення відома «всьому Китаю» (тільки пропорційно збільшити залишилося). В результаті маржа собівартість / ціна - величезна.

Наклейки на унітаз

Prostobiz.ua кілька років тому повідомляв про підприємців, що добре заробляють на виготовленні повнокольорових наклейок на зовнішні панелі корпусу ноутбука. Але їм і не снилася ідея, на якій заробила ось уже мільйон доларів американська дизайнер Селеста Массуло. А виробляє вона «toilet tattoos» - наклейки на кришку унітазу і його ж бачок.

Відразу відзначимо, що такі наклейки можуть бути як прості, які можно швидко замінити (оракал) - так і вінілові, що миються не один рік без стирання малюнка. Також ніхто не заважає робити наклейки і на ободок сидіння унітазу.

Розвиваючи пікантну тему, запропонуємо ще одну ідею - наклейки для унітазу робити з використанням LED-елементів або світлодіодів. Така «включена» наклейка дозволить пізно вночі не включати яскраве світло  що б'є по очах в даному приміщенні.

Тверда сітчаста форма для прання ліфчиків

Вся принадність пристосування - створеного для несмінанія чаш ліфчика при пранні - очевидна з малюнка.

Інші бізнес-ідеї з виробництва

 • Бізнес-ідеї з виробництва екіпіровки для спортивного туризму
 • Бізнес-ідеї з виробництва товарів і надання послуг для інвалідів
 • Кращі бізнес-ідеї з виробництва товарів для кухні
 • Екологічні товари: кращі виробничі ідеї "зеленого бізнесу"
 • Міні-агробізнес: оригінальні виробничі ідеї в сфері городництва
 • Нові бізнес-ідеї з виробництва та реалізації продовольчих товарів
 • Виробництво і продаж спецій: числа і нюанси бізнесу
 • Виробництво кормів для кішок і собак: числа і нюанси бізнесу
 • Виробництво нових елементів міського благоустрою: перспективні бізнес-ідеї
 • П'ять ідей виробництва на дому: технології домашнього бізнесу без вкладень
 • Перспективні бізнес-ідеї з виробництва товарів для мандрівників
 • П'ять перспективних бізнес-ідей в індустрії спортивних розваг: прокат, виробництво, заходи
 • П'ять перспективних бізнес-ідей в харчовому виробництві та громадському харчуванні
 • Перспективні бізнес-ідеї з виробництва деталей інтер'єру і домашньо-побутових дрібниць
 • Сім перспективних бізнес-ідей з виробництва матеріалів для творчості
Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики