Кладка цегли в Україні

Скільки коштує цегляна кладка за штуку в Україні? Пропонуємо порівняти вартість послуг кладки стовпів, колон, стін з цегли.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштують роботи по кладці чорнової, облицювальної, силікатної цегли під розшивку?

До уваги відвідувачів сайту пропонується перелік внутрішніх і зовнішніх робіт, пов'язаних з цегляною кладкою. На цій сторінці ми зібрали актуальні розцінки і прайс-листи на виконання таких робіт: кладка облицювальної цегли, установка цегли під розшивку, кладка в півтора або в одну цеглину і т.д. Вартість робіт залежить від виду та обсягу роботи (квадратних метрів, кубометрів або штук).

На Prostobank.ua ви можете порівняти вартість кладки цегли і знайти низькі ціни за роботу майстрів по кладці стін, колон, стовпів, димоходу з цегли. Для замовлення послуги клікніть на кнопку «Детальніше» або на назву послуги, після цього ви знайдете контакти майстра або ремонтної організації.

Путівники

Кладка цегли: яких видів буває, як виконується, скільки коштує

Щоб звести з цегли бортик пісочниці, огорожу саду або жаровню на дачі зовсім не обов'язково вдаватися до допомоги будівельників. Все це можна зробити власноруч. А що для цього необхідно знати і мати, розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код