про твої фінанси

Де можна покататися і навчитися вейкбордингу?

Вейкбординг - це один з найбільш активно розвиваючихся видів спорту, при занятті яким активно працюють всі м'язи тіла. Катаючись по хвилях, можна отримати масу неповторних відчуттів, а одне з головних переваг цього спорту - ним займатися можуть люди різного віку і комплекції. У нашій країні вейкбординг з'явився відносно недавно, але на сьогоднішній день вже завоював серця багатьох любителів екстремального відпочинку. Prostobank.ua вибрав кращі місця для занять вейкбордингом в Україні і пропонує дізнатися про них всім любителям екстриму.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Що таке вейкбординг?
  2. Основні рекомендації
  3. Що необхідно для навчання? Поради щодо вибору школи / клубу
  4. Де можна вчитися і кататися?

Що таке вейкбординг?

Вейкбординг - це катання на дошці по хвилях. Даний екстремальний вид спорту з'явився порівняно недавно, він на сьогоднішній день має дуже багато шанувальників, кількість яких збільшується з дня на день. Це через те, що під час катання людина не тільки отримує задоволення, але також фізичне навантаження на свіжому повітрі, а додавши до цього сонце і воду, отримуємо чудове і корисне для здоров'я проведення часу, яке, само собою, не зрівняється з копанням картоплі або прополкою грядок на дачній ділянці.

Вейкбординг поєднує в собі такі елементи як акробатика, воднолижний слалом і стрибки - фактично це комбінація серфінгу, сноуборду і водних лиж. Здається, що це страшно і навчитися кататися нереально? Насправді все не так складно. Найперше, що має бути у людини, яка хоче навчитися кататися на дошці і виконувати різні трюки - це бажання. Важливо знати, що людям, які страждають на морську хворобу, вейкбордингом займатися не варто, краще підібрати інший вид спорту. Також слід враховувати, що вейкбординг - досить дороге задоволення, а значить, далеко не кожен може собі дозволити займатися ним.

Джерело фото: http://www.go-go.kiev.ua/

Основні рекомендації

Одна з найбільш значних переваг даного виду спорту полягає в тому, що ним можна займатися людям, які не мають абсолютно ніяких навичок катання, любителям, професіоналам, чоловікам і жінкам, людям будь-якого віку. Відносно навчання, можна, звичайно, вибратися, наприклад, на річку і спробувати прокататися на придбаній дошці зі своїм або взятим напрокат катером, але робити цього не варто з кількох причин.

Ви можете навчитися непогано кататися, але якщо захочете освоїти трюки, виникне проблема, яка полягає в тому, що ви неправильно вчилися з самого початку, а значить, освоїти щось складніше, ніж стояння на дошці, для вас буде складно. Саме тому професіонали рекомендують звернутися в одну зі шкіл вейкбордингу, в клуб або ж взяти кілька уроків у приватного тренера. Якщо вам сподобається, ви зможете освоїти базові навички, і ймовірно, захочеться добитися більш серйозних результатів, у чому вам також можуть надати допомогу тренери.

Навчання в спеціальних школах з професіоналами дозволяє з самого початку виробити правильну техніку, заощадити час навчання, гроші і не отримати безліч травм. Наприклад, ви вже впевнено стоїте на дошці і хочете навчитися перелітати через дві хвилі. Якщо самостійно будете займатися, доведеться тренуватися не менше 10 разів, катаючись за катером, а за допомогою інструктора освоїти такий стрибок можна всього лише за 1-2 заняття.

Що стосується безпеки, потрібно розуміти, що початок процесу навчання - це неминучі падіння, які дають можливість зрозуміти, як треба робити правильно. Крім того, що можна отримати серйозну травму при невдалому зіткненні з водою, людина може назавжди втратити інтерес до вейкбордингу. Щоб не допустити подібного, краще скористатися знаннями і досвідом тренера, який, знаючи більшість помилок, що мають місце при навчанні, зможе мінімізувати кількість невдалих спроб

Джерело фото: http://zachet.in.ua/

Що необхідно для навчання? Поради щодо вибору школи / клубу

Для катання на дошці по хвилях знадобиться: катер, що рухається зі швидкістю 30-38 кілометрів на годину, або канатна дорога, вейкборд, жилет, може бути доречним і гідрокостюм (потрібен обов'язково, якщо вода холодна). Катер для занять вейкбордингом повинен бути з баластом, завдяки якому виходять високі хвилі, які служать трамплінами та дозволяють робити найрізноманітніші трюки.

Перш ніж вибирати школу або клуб, що пропонує навчання вейкбордингу, обов'язково переконайтеся в професіоналізмі тренерів, також обговоріть з обраним інструктором індивідуальну методику занять, якщо є така необхідність, дізнайтеся про якість екіпіровки, що здається в оренду, і поцікавтеся додатковими послугами (можливість прийняти душ, наявність місця для відпочинку, парковки і ін.).

Клуби або школи - суттєвої різниці, як правило, немає, оскільки більшість і перших, і других дають можливість як навчитися вейкбордингу, так і просто покататися в своє задоволення. Сьогодні знайти підходящий заклад для навчання катанню на дошці по хвилях можна в багатьох містах нашої країни, серед яких Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Ялта, Алушта.

Джерело фото: http://sportpicture.ru/

Де можна вчитися і кататися?

Київ

У Києві одним з найпопулярніших є клуб «BreakWater», заснував який Микита Ковтун - перший чемпіон з вейкбордингу в нашій країні. Він знаходиться на Трухановому острові; у всіх гостей є можливість покататися за катером, який ідеально підходить для вейка, недорого поїсти і організувати вечірку. Ціна за 1 хвилину катання за катером становить 40-50 грн., Передбачена також система знижок.

У клуб «X-Traction» можна приходити зовсім без підготовки. Ніхто, звичайно, не буде відразу давати вам можливість покататися. Для початку ви повинні будете пройти інструктаж і спробувати себе на канатній дорозі. Вартість катання на канатній дорозі - 180-250 грн. за півгодини, а за катером - 35-40 грн. за 1 хвилину. Прокат спорядження включений у вартість.

Користується популярністю і база «Адреналін», також розташована на Трухановому острові. Тут можна і попрацювати з інструктором, і покататися. Завдяки тому, що використовуються найсучасніші катера з автоматичною баластною системою, хвилі виходять дуже сильними, що не може не бути оцінено як любителями, так і професіоналами. Тренери, що працюють на базі, в першу чергу ставлять перед собою мету - поліпшити навички людини, якій полюбився вейкбординг. Прокат спорядження і катери коштують близько 50-56 грн. за хвилину в залежності від абонементу.

Відносно навчання, вартість одного заняття з досвідченим інструктором становить 850 грн. за півгодини, що включає в себе 10 хвилин теоретичної підготовки, 10 хвилин практичних занять, 10 хвилин катання за катером, а також зйомку на фотоапарат і відеокамеру. Всю необхідну інформацію про базу «Адреналін» можна знайти на сайті https://www.adrenalinwake.club/, або зв'язатися з її представниками - зателефонувавши за номерами (063) 231-11-94.

Клуб «tryWake», що розташовується на Трухановому острові на Московському мосту, пропонує всім любителям проводити час на свіжому повітрі біля води і покататися на дошці за катером, що рухається на швидкості 32-38 км / год, і отримати ні з чим не порівнянні відчуття. Новачки ж можуть з допомогою титулованих тренерів навчитися стрибати по хвилях всього за кілька уроків. Прокат вейкборда в цьому клубі коштує від 790 грн. / день, а за одне заняття з інструктором для дорослого, що включає теоретичну частину і катання на протязі 10 хвилин, треба буде заплатити 980 грн. Якщо ж виникне бажання придбати обладнання для вейкбордингу, це можна зробити на місці, вибравши кріплення або дошку від виробників «Liquid Force» і «CWB». Контактна інформація клубу: сайт - http://trywake.com/, телефон - (067) 607-49-71.

Вейкбордий клуб «X-Park» розташований на території парку Дружби народів на березі Юр'ївської затоки р. Десенка. Тут всім бажаючим надається величезний спектр послуг та можливостей відмінно відпочити: прокат і продаж устаткування (вейкборд, шолом, гідрокостюм і ін.), катання на кільцевій і лінійній канатній дорозі, в вінч-басейнах, а також за катером. Звернувшись до досвідчених тренерів, будь-який початківець зможе за короткий час навчитися всім тонкощам катання на дошці.

Вартість послуг інструкторів становить: катання на канаті протягом години одній людині обійдеться в 250 грн., а групі до п'яти осіб - в 500 грн., якщо ви бажаєте покататися за катером на протязі години треба буде віддати 500 грн., а групі до п'яти осіб - 900 грн. На канатній дорозі в будні дні протягом 30 хвилин можна покататися за 150 грн., а у вихідні та святкові дні - за 175 грн. У зазначені ціни не включено використання трамплінів, але прокат такого обладнання як жилет і вейкборд входить у вартість. Дізнатися більш детальну інформацію про клуб можна на сайті http://xpark.kiev.ua або за телефонами (044) 229-26-17, (063) 136-25- 85.

Школа вейкбордингу «Sporteventxtrem», що розташовується на Трухановому острові на вул. Труханівська 40, дає можливість як поганятися на дошці за катером досвідченим спортсменам (ціни на прокат спорядження обумовлюються в індивідуальному порядку), так і навчитися кататися новачкам. Тривалість одного тренування - 45 хвилин, а з відеозйомкою - 80 хвилин. Ціни в даній школі залежать від кількості занять: одне заняття коштує 1190 грн., п'ять - 5450 грн., якщо ж цих тренувань здасться недостатньо, можна записатися на 10 занять (1050000 грн.) або 20 (19800 грн.). При цьому взяття напрокат катера оплачується окремо. Контактна інформація школи «Sporteventxtrem»: офіційний сайт - http://www.wake.sporteventxtrem.com, телефон - (050) 944-98-48.

Дніпро

У Дніпрі є вейк парк «360», що пропонує покататися за катером або по канатній дорозі, який в будні дні працює з 15:00, а у вихідні - з 10:00. У парку «360» створені чудові умови для активного відпочинку на свіжому повітрі. Щоб заїхати на територію парку, потрібно буде заплатити 50 грн., а вартість 5 хвилин катання становить приблизно 35 грн.

Комплекс «Sentosa Cable Park» розташовується на березі Дніпра (вул. Набережна Перемоги, 39-Б), тут можна відмінно провести час, катаючись по кільцевій (довжина траси - 800 метрів) або реверсивній (довжина - 120 метрів) канатній дорозі, і взяти напрокат все необхідне обладнання для занять вейкбордингом. Так оренда вейкборда для початківців на одну годину обійдеться в 80 грн., а на день - в 140 грн., професійний вейкборд коштує 100 грн. на годину і 180 грн. в день, прокат шолома хоч на годину, хоч на цілий день - 30 грн., а гідрокостюма - 50 грн. на годину і 100 грн. на день.

Крім того, є можливість орендувати цілий стадіон і покататися в своє задоволення з друзями або колегами (одна година коштує 2000 грн.). Новачки у вейкбордингу можуть звернутися до одного з інструкторів комплексу, за одну годину занять потрібно буде заплатити 750 грн. Уточнити всі деталі можна на сайті http://sentosacablepark.com або по телефону (068) 794-79-53.

Запоріжжя

У Запоріжжі працює вейк парк «Adrenaline Wake», куди ви можете звернутися, не вміючи кататися абсолютно. Досвідчений інструктор покаже і розповість, що і як потрібно робити, а через короткий проміжок часу ви зможете отримати ні з чим не порівнянне задоволення. За катання на протязі 10 хвилин потрібно буде заплатити 150 грн, оренда обладнання для катання - безкоштовно.

Джерело фото: http://img1.restbee.ru/

Пропонуємо ознайомитися з цінами на інші види екстрим розваг:

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики