про твої фінанси

Покрівля даху: як і чим виконується, скільки коштує

Покрівельні роботи - досить трудомісткий і складний процес, від якого залежить, наскільки тепло і сухо буде в будинку. Про те, з яких етапів вони складаються, як вибрати компанію для виконання покрівельних робіт, скільки це коштує, а також про те, які матеріали можуть бути використані для покрівлі дахів, розповідає Bankchart.com.ua


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Основні етапи покрівельних робіт
 2. Основні види покрівлі

  2.1. Листовий покрівельний матеріал

  2.2. М'яка покрівля

  2.3. Штучні покрівельні матеріали

 3. Вибір виконавця покрівельних робіт
 4. Розцінки на покрівельні роботи

Основні етапи покрівельних робіт

Звертаючись до організації, яка надає покрівельні послуги, не хочеться бути в повному невіданні, чим і як вона буде займатися на вашому будівельному об'єкті. Тому ми вирішили позначити основні етапи роботи покрівельної організації:

 1. Виїзд замірника на об'єкт і виконання вимірів
 2. Складання кошторису з деталізацією всіх видів пропонованих робіт і матеріалів
 3. Складання і підписання договору
 4. Доставка і прийом покрівельних і інших матеріалів
 5. Монтаж несучої конструкції
 6. Монтаж водовідвідної системи
 7. Монтаж мансардних вікон і балконів (якщо передбачено проектом)
 8. Біологічний і вогневий захист
 9. Пароізоляція та утеплення
 10. Гідроізоляційні роботи
 11. Монтаж покрівельного покриття
 12. Оздоблення фронтонів і карнизів

Основні види покрівлі

Питання про те, які будуть використані покрівельні матеріали, вирішується, як правило, ще на стадії проекту споруди. При цьому враховуються всі фактори, починаючи від дизайнерського рішення будинку і закінчуючи силою вітру і кількістю опадів в регіоні.

На сьогоднішній день на ринку представлений величезний вибір покриттів, які мають як свої переваги, так і свої недоліки. Розглянемо деякі з них.

Листовий покрівельний матеріал

Металочерепиця. В силу невисокої ціни користується особливою популярністю серед споживачів. Її основа - це холоднокатаний лист з декількома шарами захисного покриття. Має невелику вагу, тому облаштування покрівлі з металочерепиці під силу навіть одній людині. Монтується за допомогою саморізів. Головний недолік - погана шумоізоляція.

Профнастил. Покрівля з профнастилу є дешевшим аналогом покрівлі з металочерепиці. Його часто можна побачити на дахах господарських споруд, магазинів та автомийок. Як і металочерепиця має низький рівень шумоізоляції.

Фальцева покрівля. Міцна, легка і приваблива. Здійснюється з рулонного металу, який стелиться на всю довжину ската. Є відмінним варіантом для покриття складних дахів. Виконується професіоналами за допомогою спеціальних інструментів. Вимагає додаткової звуко- і теплоізоляції.

М'яка покрівля

Гнучка черепиця. Просочений бітумом гнучкий покрівельний матеріал зі скловолокна з нульовим водопоглинанням (в силу чого, виключає корозію і гниття). Дуже зручний у використанні, тому застосовується для покрівель будь-якої складності, форми і конфігурації. Для захисту від впливу ультрафіолетових променів і від механічного впливу опадів, а також для додання міцності і естетичного вигляду присипаний кам'яною крихтою.

Рулонна покрівля. Хороший варіант для покриття плоских дахів. Відрізняється невисокою вартістю. Кріпиться за допомогою розігрітої бітумної основи.

Мембранна покрівля. Як і вищезгадана рулонна покрівля, мембранна також підходить для плоских дахів. Володіє відмінними гідроізоляційними характеристиками, а технологія її установки дозволяє отримати безшовний дах, термін служби якого може складати до 50 років. Але в силу дорожнечі матеріалів, вона поки що не особливо популярна на вітчизняному ринку.

Штучні покрівельні матеріали

Керамічна черепиця. Досить дорогий, важкий і складний в монтажі покрівельний матеріал, виготовлений з обпаленої глини, який прекрасно підходить для дахів з нахилом скатів не менше 22 градусів. Його головні переваги: ​​естетичність, практичність і довговічність.

Піщано-цементна черепиця. Є аналогом керамічної. Але на відміну від неї не піддається випалу і обходиться дешевше.

Сланцева покрівля. Складається зі сланцю (оброблена гірська порода) і має найвищий термін служби з усіх відомих покрівельних покриттів (винятком може бути хіба що мідна покрівля). Відрізняється масивністю, міцністю, хорошою звукоізоляцією і дорожнечею.

Вибір виконавця покрівельних робіт

Монтаж покрівлі - один з найважливіших етапів в будівництві житлового будинку. Від його якості залежить надійність захисту споруди від несприятливих атмосферних явищ і те, наскільки комфортно і безпечно в ньому буде жити людям. Тому потрібно з усією серйозністю поставитися до вибору організації, яка буде займатися облаштуванням даху і виконувати покрівельні роботи.

До числа покрівельних компаній, яким слід довіряти, можна віднести компанії, які:

 • мають свої бригади працівників, і вони ведуть об'єкти від початку до кінця;
 • надають гарантії на роботи і матеріали;
 • мають портфоліо робіт;
 • в процесі роботи використовують виключно спецінструмент (наприклад, для різання металу використовуються віброножиці, а не болгарка).

Розцінки на покрівельні роботи

Дізнатися ціни на покрівельні роботи в різних населених пунктах України можна за наступним посиланням.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики