про твої фінанси

Як заробити на коментарях в інтернеті

Інтернет сьогодні надає найрізноманітніші способи для заробітку. У тому числі - і на написанні коментарів. Можливо, це не найефективніший, але гарантовано дієвий спосіб, що забезпечує стабільний середній заробіток при невеликих часових витратах. Він підходить для новачків, які ще не мають достатнього досвіду в справі написання розгорнутих статей, але що володіють умінням грамотно викладати свої думки і мають досить широкий кругозір. Дізнайтеся, де можна заробити гроші без вкладень в Україні, залишаючи коментарі та відгуки.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Кому потрібні коментарі
  2. Пошук замовників і біржи коментаторів
  3. Скільки можна заробити на коментарі
  4. Поради з написання коментарів

Кому потрібні коментарі

Гарних коментаторів потребують багато. Наприклад, їх нерідко наймають для пожвавлення тем на форумах або привернення уваги до окремих постів в блогах - в таких випадках потрібно буде не просто писати короткі тексти, а й нерідко відповідати самому собі або іншим учасникам.

Як показує практика, один коментатор здатен залучати кілька десятків додаткових відвідувачів щодня. А чим більше відвідувачів, тим більше рекламодавців будуть зацікавлені в даному ресурсі.

До послуг коментаторів нерідко вдаються виробники різних товарів, які розраховують у такий спосіб привернути увагу до своєї продукції - яку потрібно буде називати в різних обговореннях, приводячи масу переваг і настійно рекомендувати зробити покупку. Це може бути електроніка, одяг, комп'ютерні ігри, книги і багато іншого. Нерідко це кращий спосіб розкрутити нові категорії товарів, рекламувати які звичайним способом не так ефективно.

Пошук замовників і біржи коментаторів

Пошук замовників може виявитися зовсім не простим заняттям. Для пошуку можна вивчати біржі фрілансу, сайти працевлаштування та біржі копірайтерів. Також останнім часом все більшої популярності набирають спеціалізовані ресурси, присвячені саме коментарям. Останніх з кожним роком стає все більше.

Як приклади можна привести такі сайти, як:

  • Advego - біржа копірайтерів;
  • QComment- біржа коментарів;
  • Forumok - ресурс, який спеціалізується на коментарях для соц. мереж, блогів і форумів.

Залежно від ресурсу можуть змінюватися умови пошуку замовлень, роботодавці і правила. Але в цілому ідея всюди одна і та ж - є завдання, для яких потрібні виконавці. І якщо вам вдасться добре себе зарекомендувати, то з часом у вас з'являться постійні замовники.

Скільки можна заробити на коментарі

Написання коментарів вважається заняттям середнім по прибутковості. Якщо ви отримуєте замовлення через біржі, то ваш заробіток буде становити близько 10 центів за коментар з 200-250 символів. Можна знайти і більш вигідні пропозиції, дуже багато залежить від щедрості роботодавця, складності завдання і інших подібних чинників. В середньому ж досвідчений коментатор може заробити близько 3-5 доларів на годину. На цю цифру багато в чому впливає працездатність людини.

Однак занадто захоплюватися також не слід. Справа в тому, що написання коментарів, хоча і здається простою справою, насправді стомлює не менше створення серйозної статті. А чим сильніше ви втомлюєтеся, тим нижче буде якість. Аж до того, що замовник взагалі відмовиться приймати виконану роботу.

Нерідко буває, що коментатор, в прагненні заробити якомога більше, буквально витискає з себе «останні соки». Як наслідок у нього різко падає якість, що тут же негативно позначається на кількості замовників. У цій справі куди більше підходить наступний принцип: часто, але невеликими порціями. Не забувайте робити перерви і відпочивати.

Що ж стосується троллінгу, то тут заробітки професіоналів можуть досягати куди більших сум. Так, в Мережі ходять чутки, нібито зарплати деяких тролів досягають $ 100 в день. Втім, талант «справжнього троля» мають далеко не всі. А професіонали завжди можуть непогано заробити, незалежно від роду діяльності.

Зазвичай основні доходи припадають на весну і осінь. Влітку і взимку доходи можуть значно знижуватися через зменшення кількості замовлень, і це слід враховувати, наприклад, при плануванні сімейного бюджету.

Поради з написання коментарів

Написати простий коментар не надто складно. Однак для того, щоб ваші коментарі мали ціну, необхідно ознайомитися з предметом. Хоча б на поверхневому рівні. Втім, особливо заглиблюватися також не має сенсу, все ж ви пишете саме коментар, а не керівництво користувача, граєте роль коментатора, а не консультанта.

Але обов'язково уважно перевіряйте загальну інформацію про коментований предмет. Наприклад, якщо мова йде про електронний пристрій, то уточніть його технічні характеристики, рік випуску. А якщо ви пишете про яку-небудь послугу, то постарайтеся заздалегідь дізнатися, в чому саме вона полягає. І ніякого копіпасту, за винятком хіба що цитат.

Розмір коментаря зазвичай визначається самим замовником, зазвичай це близько 200-1000 символів. Хороший коментар не повинен бути надто сухим, все ж він пишеться живою людиною. Однак занадто віддаватися емоціям також не слід. Втім, тут багато що залежить від отриманого замовлення.

При написанні коментарів не потрібна ідеальна грамотність. Більш того, коментар з незначними помилками може навіть здаватися більш природним. Однак грубих помилок допускати також не слід, читачі просто не сприйматимуть серйозно думку людини, яка не вміє грамотно писати. Якщо ж ви побоюєтеся, що можете допускати помилки, то використовуйте вбудовану перевірку правопису MS Word або браузера. Або придбайте додаток «Орфо», спеціально призначений для цих цілей.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики