про твої фінанси

Робота з Google AdSense: реєстрація і заробіток

Для того щоб почати заробляти з AdSense, необхідно провести підготовчу роботу. Bankchart.com.ua розповість як дізнатися вимоги до учасників AdSense, виконати їх і правильно зареєструватися.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Що таке AdSense і для чого він потрібен?
 2. Чому Google AdSense  може відмовити в реєстрації?
 3. Так що ж потрібно зробити, щоб ваш сайт пройшов реєстрацію в AdSense?
 4. Що робити, якщо вашому сайту відмовлено в реєстрації?
 5. Як увійти в систему
 6. Що робити з оголошеннями
 7. Як отримати зароблене (як вивести гроші)
 8. Переведення в готівку чеків Google Adsense за допомогою сервісу Epayservices
 9. Як заробити на блозі з Google Adsense

Що таке AdSense і для чого він потрібен?

Google AdSense є одним з найстаріших рекламних майданчиків, які працюють за схемою «оплата за клік» (Pay Per Click, PPC). Фактично кожен користувач Google Blogspot автоматично ставав користувачем AdSense.

У Google AdSense тисячі задоволених клієнтів, тому що він завжди платить вчасно.

Ще однією причиною вибору Google AdSense є можливість великого заробітку, якщо ви будете правильно з ним працювати. Існує безліч блогерів, які заробляють собі на життя своїми площадками і AdSense.

Так як Google AdSense є флагманом в інтернет-рекламі і інші майданчики копіюють його нововведення, AdSense ввів жорсткі умови реєстрації. За кожну помилку вашому сайту буде відмовлено в реєстрації.

Нижче наведені можливі причини відмови.

Чому Google AdSense  може відмовити в реєстрації?

 1. Недостатньо контенту або неприйнятний контент на сайті, недостатньо тексту для аналізу.  Google приділяє багато уваги змісту сайту до його реєстрації в AdSense. Якщо в тексті багато помилок, сайт не пройде реєстрацію. Крім відсутності граматичних помилок, контент повинен бути унікальним і мати цінність для відвідувачів вашого сайту.
 2. Поганий дизайн сайту.  Що б ви зробили, якби потрапили на сайт з яскраво-жовтим фоном, білим текстом і безліччю кнопок, хаотично розкиданих по всьому сайту? Ви напевно негайно покинете його. Сайти з поганим дизайном погано сприймаються відвідувачами і не проходять реєстрацію в AdSense.
 3. Відсутність сторінки з описом політики конфіденційності, опису сайту ( «Про нас») і контактних даних.  Ці сторінки повинні бути присутніми на вашому сайті до того, як ви почнете процес реєстрації.
 4. Сайт не задовольняє принципам  Google .  Відсутність унікального смислового контенту, пошукового трафіку, погане юзабіліті сайту. Також відмовляють в реєстрації сайтам, що привертають контент з нелегальних джерел, сайтам з надмірною кількістю ключових слів або з неякісним кодом.

Так що ж потрібно зробити, щоб ваш сайт пройшов реєстрацію в AdSense?

Політика конфіденційності

Однією з частих помилок, яку здійснює кожен блогер, є відсутність сторінки з описом політики конфіденційності. Хоча є люди, які вважають, що така сторінка для блогу не потрібна, вони помиляються.

Перша річ, яку потрібно зробити перед подачею заявки на реєстрацію в AdSense, це створення такої сторінки. Немає політики конфіденційності - немає реєстрації. Чому це так важливо? Тому що політика конфіденційності означає, що ви не інтернет-шахрай, і дає відвідувачам відчуття довіри до вашого сайту. Інші параметри будуть перевірені тільки в тому випадку, якщо на вашому сайті є така сторінка.

Політика конфіденційності насправді розповідає відвідувачам, що вони отримають на вашому сайті, що вони можуть робити, а що робити не слід. Так що немає нічого поганого в наявності такої сторінки. Ви можете написати текст самостійно або знайти в Інтернеті генератори політики конфіденційності (юрист вам не знадобиться).

Сторінка «Про нас»

Як і сторінка політики конфіденційності, сторінка «Про нас» потрібна для проходження реєстрації. Вона описує автора або команду авторів сайту і сам сайт. Сторінка «Про нас» не тільки допоможе вам налагодити відносини з відвідувачами, а й збільшить їхню довіру до вас.

Сторінка «Зв'язатися з нами»

З тим, що у кожної людини є своя думка, не посперечаєшся. Те, що подобається одним відвідувачам вашого сайту, може дратувати інших. Тим більше необхідно дати їм можливість висловитися, і поділитися з вами своїм ставленням до сайту.

На сторінці контактів розмістіть адресу своєї електронної пошти і посилання на сторінки в соціальних мережах. Це покаже Google AdSense, що ви думаєте про відвідувачів і готові до діалогу з ними, а не тільки про гроші.

Ваші ім'я та електронна пошта

Коли ви відправляєте запит на реєстрацію, не забудьте розмістити своє ім'я та адресу електронної пошти на видному місці, наприклад, на сторінці «Про нас» або «Контакти». Це буде підтвердженням того, що особа, що відправляє запит на реєстрацію, і автор сайту - одне і те ж обличчя.

Перевірка віку

Цю помилку часто здійснюють молоді веб-майстри, які не досягли 18 років: вони пишуть невірний вік, щоб пройти реєстрацію, але їм відмовляють. Google AdSense для тих, хто старше 18 років.

Мінімальна кількість публікацій

З цього приводу немає чіткої відповіді. Були випадки, коли сайтам з півтисячею публікацій було відмовлено в реєстрації, в той час як сайти з 40-50 публікаціями успішно зареєструвалися і заробляли гроші.

Імовірно, на сайті має бути більше 50 унікальних публікацій, кожна з яких обсягом понад 500 слів.

Дизайн

Як було згадано вище, дизайн сайту дуже важливий. Він повинен бути професійним. За важливістю дизайн йде відразу після контенту і являє ваші досвід, навички і професіоналізм. Так що будьте обережні з дизайном, так як будь-яка помилка може коштувати реєстрації. Одним з варіянтів розв'язання проблеми є покупка професійного дизайну для сайту.

Тип контенту

Будьте обережні з типом контенту що публікується. Google AdSense не реєструє сайти порнографічного характеру, присвячені наркотикам і нелегальним предметам.

Також зменшують шанси на реєстрацію сайту публікації, коротше 200 слів.

Створення цінності

Google любить сайти, що створюють цінний для своїх відвідувачів контент. Будьте щирі з відвідувачами вашого сайту і не намагайтеся нав'язливо продати їм що-небудь.

Не треба скаржитися, що у вас не виходить заробляти гроші на сайті, і не кажіть, що ви створили сайт виключно з метою заробітку.

Доменне ім'я верхнього рівня

Ті дні, коли Google AdSense реєстрував сайти на Blogspot.com і WordPress.com канули в Лету. Сьогодні у вашого сайту має бути унікальне доменне ім'я верхнього рівня, бажано .com.

Також важливий вік сайту - старше 6 місяців.

Інші рекламні майданчики

Якщо у вас на сайті відображається реклама інших майданчиків, прийшла пора відмовитися від неї. Хоча Google AdSense дозволяє розміщувати рекламні оголошення інших майданчиків, краще прибрати їх з сайту перед подачею заявки на реєстрацію, і не повертати до отримання позитивного рішення.

Платний трафік

Google ненавидить сайти, які купують трафік, і карає їх, не даючи реєструватися. Ви можете залучати трафік з пошукових систем або іншим способом, але якщо ви хочете заробляти з Google AdSense, платний трафік не допоможе. Також AdSense не приймає сайти з трафіком з нелегальних джерел.

Що робити, якщо вашому сайту відмовлено в реєстрації?

Якщо ви зробили все, що описано в статті, але ваш сайт не реєструють в Google AdSense, не впадайте у відчай! Існують інші рекламні майданчики, а також інші способи заробітку без Google AdSense:  партнерські програми,  продаж свого товару  і т.д.

Як увійти в систему

Стандартна процедура подачі заявки проста. Для початку вас попросять вибрати обліковий запис Google. Будьте уважні, тому що змінити цей параметр в подальшому ви не зможете.

Потім слід подати інформацію про свій сайт - дати його URL та робочу мову, підтвердити, що ви не будете самі склікувати розміщені на ньому оголошення, не будете розміщувати рекламу на порноресурсах, каталогах оголошень і сайтах з контентом, захищеним авторським правом.

Потім слід дуже акуратно заповнити дані про себе для оформлення платіжних процедур. Ваше місце розташування і статус фізичної / юридичної особи впливають на способи проплат та оподаткування. Зазначене вами ім’я має збігатися з ім’ям, на яке оформлено банківський рахунок. Також на цій сторінці доведеться відповісти, звідки ви дізналися про Google Adsense.

Що робити з оголошеннями

Після завершення процедури реєстрації веб-майстер може повноцінно працювати зі своїм акаунтом, регулювати рекламну кампанію, управляти оголошеннями і платежами. На вкладці «Домашня сторінка» в інтерфейсі відображено короткий звіт про всі елементи роботи з обліковим записом, в тому числі інструменти управління платежами. Вкладка «Мої оголошення» дозволяє управляти рекламним ресурсом, створювати і змінювати рекламні блоки і канали (URL-канали для відстеження певних ділянок сайту і призначені для користувача канали з більш гнучким вибором критеріїв), підключатися до опцій по типу «AdSense для пошуку». «Дозвіл і блокування оголошень» - сторінка блокування окремих оголошень або їх видавців в цілому за певними параметрами. А в «Звітах про ефективність» розміщена вся статистика про роботу з Google AdSense (звіти про покази, кліки, прибуток, за періодами, каналам, типам оголошення, ставками). На кожній сторінці є довідка і форма зворотного зв'язку з можливістю задати питання адміністратору.

Для створення оголошення в своєму акаунті у вкладці «Мої оголошення» виберіть тип оголошення, натисніть «+ Нове», визначте його особливості (розмір, стиль), збережіть та отримайте код, який необхідно вставити в вихідний HTML-код тієї сторінки сайту, де плануєте показувати оголошення. Для «чайників» Google пропонує докладний  посібник  з цього питання.

Google AdSense  радить не маніпулювати сприйняттям користувачів, розміщуючи оголошення, - не пов'язувати рекламу з привабливими, але такими що не мають до неї відношення картинками, не підганяти дизайн сайту під дизайн оголошень, не озаглавлювати їх фразами на кшталт «Корисні посилання», щоб не витісняти ними основний зміст сайту, не розміщувати оголошення в електронних розсилках, програмному забезпеченні і сторінках, захищених паролем, і т.д. Також заборонено змінювати код оголошення, розміщувати його спливаючим вікном.

Як отримати зароблене (як вивести гроші)

Отже, оголошення налаштовані і працюють. Прибуток від них ви почнете отримувати «на руки», коли сума належних вам виплат досягне певної порогової позначки. Після переходу цього рубікону система надішле вам PIN-код (на звичайну пошту протягом 2-4 тижнів), який, разом з інформацією про сплачувані вами податки і обрану форму платежу, ви повинні будете ввести в свій обліковий запис (розділ «Параметри облікового запису»- вкладка «Налаштування платежу») для підтвердження заявки на виплати. Форма платежу вказується в тому ж розділі. Якщо ви відправите підтвердження до 15 числа, то будете включені в платіжний цикл місяця. Якщо, наприклад, в січні сума досягла порогу, то після підтвердження до 15 лютого протягом березня ви отримаєте виплати.

Виведення грошей.  Google AdSense може переводити гроші електронним платежем, чеками, переказом Western Union або Rapida. В Україні доступна оплата на банківський рахунок (по свифт переказу), оплата чеками, які приходять поштою і виплати через систему Rapida.

При реєстрації в системі Rapida ви зможете або отримувати гроші в поштовому відділенні РФ (це вихід лише для людей, що проживають в РФ), або налаштувати їх переказ на банківський рахунок або в електронний гаманець через http://adsense.rapida.ru/.

На «Домашній сторінці» в «Налаштуваннях облікового запису» необхідно вибрати «Змінити метод платежу» - «Налаштувати Rapida» - ввести своє ім'я та адресу кирилицею. Якщо ви хочете отримувати платежі на рахунок або в електронний гаманець, слід перш за все зареєструватися в Rapida, а потім вказати виданий нею ідентифікатор в налаштуваннях платежу в Google AdSense. Виплати здійснюються в доларах.

На банківський рахунок або в електронний гаманець переказ прийде протягом 5 банківських днів з моменту відправки. Однак якщо банківський рахунок або дані про гаманець вказані невірно, кошти в акаунт Google AdSense не повертаються, а залишаються в акаунті Rapida Online і можуть бути лише переслані поштовим переказом.

Переведення в готівку чеків Google Adsense за допомогою сервісу Epayservices

Що таке  E payservices

Epayservices  - американська платіжна система, яка пропонує послуги переведення в готівку чеків (в тому числі  Adsense), прийом платежів (Wire Transfer, ACH, Direct Deposit), зарплатні проекти для бізнесу та інші супутні послуги.

На просторах СНД компанія працює за законами США і штату Каліфорнія. Зареєстрована в податковій РФ як дочірня компанія, яка не веде господарську діяльність на території РФ і не отримує доходів на території РФ (важливий момент для тих, хто боїться податкових органів), відповідно, не підкоряється законам РФ, зокрема передачі будь-якої інформації про клієнтів. Мають офіс-представництво в Санкт-Петербурзі і пункт прийому та обробки кореспонденції в Києві (за межами СНД: офіси в Белізі, штатах Вашингтон і Каліфорнія (головний)).

Відносно  переведення в готівку чеків, компанія приймає чеки в американських доларах і євро. Чеки в канадських доларах і фунтах стерлінгів конвертуються в долари США за курсом обслуговуючого банку на день депонування чеків. Чеки можуть бути виписані на ваше ім'я, або на ім'я компанії. Виплата відшкодування по чеках здійснюється в доларах США та євро шляхом зарахування на ваш рахунок в платіжній системі.

Online.ePayService: реєстрація і створення рахунку

Для того щоб створити обліковий запис, необхідно пройти нескладний шлях, однак, системі необхідно досить багато ваших особистих даних. Як запевняють співробітники компанії, дані необхідні тільки в певних випадках для складання рапорту в FinCEN (фінансовий моніторинг США) для перевірки транзакції на предмет спонсорування тероризму, купівлі-продажу наркотиків, спаму, онлайн гемблингу (виключно виграші в онлайн казино) та інших заборонених видів діяльності в США.

Щоб управління рахунком було максимально безпечним, вам необхідно буде пройти SMS верифікацію. Для цього потрібен мобільний телефон, який підтримує GSM стандарт і зможе прийняти смс-повідомлення з кодом. Код потрібно використовувати для підтвердження проведених операцій (але вартість SMS ви не сплачуєте). Під час реєстрації будьте уважні при введенні номера мобільного, так як він стане вашим ключем до Online.ePayService.

Перш ніж натиснути «Продовжити», не забудьте уважно прочитати угоду користувача. У даній статті ми хочемо звернути вашу увагу на основні пункти.

На сайті для вашої зручності розміщена перекладна російська версія угоди, однак, в разі будь-яких розбіжностей, звертатися будуть до англійської версії, яку вважають єдиновірною.

Якщо вам менше 18 років, рахунок створити ви не зможете.

Ви можете мати всього один рахунок в даній розрахунковій системі.

На підставі наданих даних вам присвоять рейтинг 1. Це обмежує суму ваших внутрішніх переказів цифрою 300 доларів США в день, а сума щомісячних (місяцем буде вважатися будь-який проміжок часу, рівний тридцяти дням) платежів не повинна буде перевищити позначку в 1000 доларів США.

Для того щоб отримати рейтинг 2, вам необхідно надати сканкопіі свого паспорта. Після цього, ви зможете безперешкодно оперувати сумою щомісячних платежів в 5000 доларів США.

Якщо ж ви хочете отримати безлімітний доступ до платежів, вам потрібно надати скановану копію або цифрову фотокопію свого паспорта (всі сторінки, включаючи порожні), скановану копію або цифрову фотокопію свого закордонного (туристичного) паспорта (головний розворот з фотографією і паспортними даними), а так само докази адреси свого проживання (наприклад, рахунки за комунальні послуги і т.д.) при відсутності такої інформації в надісланому паспорті. А самі копії документів нотаріально посвідчити та надіслати поштою до офісу компанії. В даному випадку вам присвоять рейтинг 3.

До речі, про нотаріальне посвідчення. Згідно із законодавством України, копії паспорта нотаріус завіряти не може, тому вам необхідно зробити переклад паспорта на російську або англійську мову, підшити копії паспорта до нього і завірити сам переклад.

У разі перевищення лімітів в рамках рейтингів 1 і 2, ваш рахунок тимчасово заблокують до отримання необхідних документів для підвищення рейтингу. Також, якщо при реєстрації ви надішлете всі необхідні документи для рейтингу 3, то можете відразу отримати безлімітний доступ до платежів. Надані вами документи компанія зобов'язується вислати в головний офіс в США і буде зберігати їх протягом всього терміну співпраці з вами, а також ще 20 років по його закінченню, після чого просто знищить їх.

Після того, як ви заповнили довгу форму реєстрації, адміністрація буде розглядати заявку протягом двох робочих днів (зверніть увагу, що у виняткових випадках два дні може перетворитися на п'ять) і приймати рішення про відкриття вам рахункц. На ваш емейл вишлють логін, пароль та іншу необхідну інформацію.

Як і будь-який інший сервіс Epayservices залишає за собою право відмовити вам у відкритті рахунку і не пояснювати причин. Однак, як правило, таких випадків не спостерігається, якщо ви надаєте достовірні дані.

Робота з платіжною системою і чеками

Після того, як ви зареєструєтесь в ePayService Online, система дає Вам можливість:

 • Перевірити доступний баланс, інформацію про поточні операції за рахунком і персональної платіжної картки;
 • Здійснити електронний банківський переказ (в т.ч. і третім особам);
 • Перевести в готівку чек від іноземної компанії без особистої присутності;
 • Оплатити послуги сторонніх сервісів миттєво і без комісій;
 • Провести масові виплати партнерам, вебмайстрам і співробітникам, як всередині системи, так і за її межами.

Що стосується чеків, в вашому обліковому акаунті буде доступна інформація про те, як правильно підписувати чек і куди його висилати. На даний момент у вас є можливість:

 • Вислати чек безпосередньо в головний офіс США - MTACC Inc., 3160 Crow Canyon Rd. Suite 220, San Ramon, CA 94583. Як тільки його отримають, вам прийде смс-повідомлення і протягом двох (максимум двадцяти, залежить від суми) робочих днів гроші надійдуть на ваш рахунок в EPS Banking Online.
 • Відправити поштою в офіси, відкриті в СНД-просторі (СПб  - вул. Савушкіна д.83, корп. 3, літера А., Бізнес Центр «Антарес», офіс 204, Санкт - Петербург, Росія 197374;  Київ  - вул. Шовковична 42 -44, Бізнес Центр «Horizon Office Towers», 3 поверх, офіс 352, Київ, Україна, 01601). Після того як чек прийде в представництво, ви також отримаєте смс-повідомлення, після цього, в найближчий понеділок його відправлять кур'єрською поштою UPS до головного офісу США (доставка займе два дні). І через два дні (двадцять днів, якщо сума більше 5 тисяч доларів США), гроші впадуть на ваш рахунок в EPS Banking Online.
 • А також привезти в офіс самостійно. В даному випадку ви отримаєте доказ того, що чек у вас прийняли (отримаєте розписку про отримання), подальші дії компанії ті ж, як якщо б ви відправляли чеки поштою.

Однак пам'ятайте, що потрібно з відповідальністю підійти до вибору компанії, якій довірите відправку чека, тому що Epayservices не нестиме ніякої відповідальності за втрату чека. З найбільш популярних кур'єрських служб - FedEx, DHL, Укрпошта, Нова Пошта, Інтайм та ін.

Також, якщо ваш чек виписаний в доларах США і випущений банком США, у вас є можливість прискорити процес отримання грошей, скориставшись послугою iCheck. Вона передбачає відправку заповненого і відсканованого чека безпосередньо на сайті. Інструкції щодо завантаження скана чека ви можете знайти в своєму акаунті:

 1. Вам необхідно буде поставити передавальний напис (на зворотному боці чека, де написано ENDORSE HERE, потрібно чітко розбірливо вписати «For the credit to MTACC Inc.», ваше ім'я / прізвище англійською мовою, як на чеку) і підпис як у паспорті.
 2. Далі завантажити скан чека в систему і очікувати перевірки. Якщо ви завантажили скан-копію в неробочий час або вихідний, вона буде перевірена на наступний день або в перший робочий день після вихідного відповідно.

Пам'ятайте, що скан-копію можуть відхилити, описавши причину (наприклад, скан нечіткий або чек заповнений невірно). В цьому випадку вам потрібно буде усунути недоліки і повторити спробу. Тому не поспішайте відправляти чек поштою, поки ваша скан-копія НЕ буде схвалена.

Якщо все в порядку, гроші на ваш рахунок надійдуть через 3 дні після схвалення скан-копії, однак будуть заблоковані до того моменту, поки в головному офісі не отримають оригінал. Зате в даному випадку, ви будете користуватися грошима відразу після отримання чека компанією, а не чекати ще якийсь час, поки їх нарахують. Однак повторимося, що таке прискорення можливо тільки для доларових чеків.

Вартість  переведення в готівку чека і терміни зарахування коштів на рахунок  EPS Banking

Вартість переведення в готівку чеків розраховується за тарифами «Базовий» і «Преміум». У своєму акаунті ви можете змінювати дані тарифи безкоштовно один раз на рік. Отже, цифри:

Тариф «Базовий»

Чек виписаний на реквізити платіжної системи або на ваше ім'я тільки USD

Спецпропозиція: 2,5%

3-5%

Чек виписаний на ім'я платіжної системи в
EUR, CAD, GBP

Спецпропозиція: 2,5%

3-5%

Штраф за не переведений в готівку чек з будь-якої причини

50USD

Тариф «Преміум»

Чек виписаний на реквізити платіжної системи або на ваше ім'я тільки USD

2 мін. 8 USD

Чек виписаний на ім'я платіжної системи в
EUR, CAD, GBP

2 мін. 8 USD

Чек виписаний на реквізити платіжної системи в
EUR, CAD, GBP, USD від інтернет компаній

5 мін. 8 USD

Штраф за не переведений в готівку чек з будь-якої причини

50USD

У базовому тарифі комісія, що не підпадає під спецпропозицію, залежить від вашої особистої накопичувальної знижки (якщо загальна сума всіх переведених в готівку чеків на рахунку до 12 000 USD, комісія складе 5%, від 12 000 USD до 25 000 USD - 4.6%, від 25 000 USD до 50 000 USD - 4.2%, від 50 000 USD до 100 000 USD - 3.8%, від 100 000 USD до 200 000 USD - 3.4%, понад 200 000 USD - 3.0%)

Також діє спеціальна безстрокова пропозиція з переведення в готівку чеків. За нею всі чеки від компаній Google Inc (Google.com), Copeac, CCBill, LLC (CCBill.com), Epoch, Paymester NV (Verotel.com), CamPoint (Visit-X.net), WebPower (iFriends.net ), Conte Di Savoia (Naughty America), Commission Junction (CJ.com), Herbalife Europe Limited, Click Sales Inc (ClickBank.com) переводяться в готівку за 2.5%. Даний список компаній постійно доповнюється.

Максимальні терміни зарахування коштів на рахунок клієнта складають:

 • Для чека або суми чеків менше 1000 USD в день - до 2 робочих днів (починаючи з дати, наступної за датою депонування чеків)
 • Для чека або суми чеків від 1000 до 5000 USD в день - до 10 робочих днів (починаючи з дати, наступної за датою депонування чеків)
 • Для чека або суми чеків понад 5000 USD в день - до 20 робочих днів (починаючи з дати, наступної за датою депонування чеків)

Для чеків, випущених банками за межами США:

 • Терміни переведення в готівку чеків, випущених банками Канади (в валюті CAD, USD і т.д.) становлять 30 календарних днів, незалежно від суми на чеку;
 • Терміни переведення в готівку чеків, випущених банками Європи, Азії та Латинської Америки (в валюті USD, EUR, GBP і т.д.) становлять 30 календарних днів, незалежно від суми на чеку.

Мінімальний термін зарахування коштів на рахунок клієнта становить 1 годину.

Способи виведення грошей з рахунку в  EPS Banking  і комісії системи

Після того, як гроші надійшли на ваш рахунок, у вас є можливість:

 • вивести їх на особистий банківський рахунок (на власний персональний рахунок - 30 доларів / євро; на рахунок фізичної особи - 0,5% + 35 доларів / євро; на рахунок юридичної особи - 0,5% + 40 доларів / євро),
 • перевести на гаманець Вебмані (0,8%, якщо з кодом протекції - 0,8% + 2 долари США),
 • перевести на банківську карту, яку пропонує платіжна система (безкоштовно),
 • також на даний момент з'явилася можливість скористатися послугою Market.ePayService - це каталог різних сервісів і магазинів, послуги яких можна оплатити переказом з EPS Banking. На даний момент в каталозі представлено 11 категорій: біллінги, біржі трафіку, геймдев, дизайн і графіка, доменні реєстратори, копірайтинг, лінк брокери, партнерські програми, фахівці і фрілансери, хостинг, інтернет-магазини.

Платіжна картка ePayService MasterCard

На даний момент платіжна система створила власний картковий продукт. Карти класу Мастеркард Стандарт, дебетові, валюта - долар. Окрім зняття готівки в банкоматах (в валюті тієї країни, де ви знаходитесь), ви також можете розраховуватися даною карткою в магазинах і інтернеті.

Що стосується тарифів і лімітів на зняття:

 • випуск картки - безкоштовно;
 • доставка карти звичайною поштою - безкоштовно;
 • доставка карти USPS Express Mail (з трекінгом) - 45 доларів США;
 • щомісячне обслуговування активної карти - 6 доларів США;
 • щомісячне обслуговування неактивної карти - 0,25 доларів США (деактивувати карту ви можете не раніше, ніж через два місяці після її випуску);
 • переказ грошей з аккаунта на карту - безкоштовно;
 • мінімальна сума поповнення - 1 цент;
 • мінімальний залишок на карті - 0 доларів США;
 • оплата товарів або послуг - безкоштовно;
 • перевірка балансу карткового рахунку через Online.ePayServices - безкоштовно;
 • перевірка балансу карткового рахунку через банкомат - 0,5 доларів США;
 • невдале зняття коштів через банкомат - 0,5 доларів США;
 • максимальний ліміт на зняття - 10 000 USD на добу і 300 000 USD на місяць;
 • комісія за зняття готівки в банкоматі - 1,5 USD, без відсотків (однак, перш ніж знімати гроші, поцікавтеся у банку, яку комісію додатково може зняти саме він, тому що багато наших банків встановлюють додаткову комісію);
 • заміна карти - 25 доларів США;
 • штраф за виникнення забороненого технічного овердрафту на момент списання щомісячної абонентської плати - 20 доларів США.

Щоб замовити карту, ви повинні мати рейтинг не нижче другого. Карта прийде за адресою вашого проживання, яку ви вказали при реєстрації.

Передача даних контролюючим органам

Співробітники Epayservices в СНД запевняють, що є дочірнім представництвом материнської компанії в Америці, а відповідно, дані про своїх клієнтів-фізосіб місцевим контролюючим органам не передають. У США ж можуть надати перевіряючому органу FinCEN наступну інформацію: ПІ клієнта, його адресу, вид і суму операції, вихідні дані операції (яким способом клієнт забрав ці кошти).

Передача даних може відбутися у випадках, якщо:

 • чек або сума чеків від одного клієнта в день первищує п'ять тисяч доларів США, сполучена з видачею готівки за цей чек / чеки;
 • покупка чеків за готівкові гроші від одного клієнта в день, перевищує п'ять тисяч доларів США;
 • отриманий переказ для клієнта на суму більше 10 000 доларів США в день з-за меж США, пов'язаний з видачею готівки за цей переказ;
 • переказ коштів для одного клієнта понад 10 000 доларів США в день за межі США.

Як бачимо, платіжну систему Epayservices можна назвати гідним конкурентом нашого Приватбанку в послузі переведення в готівку чеків в Україні. 

Як заробити на блозі з Google Adsense

Для тих, хто ще не знає, що таке контекстна реклама коротко скажу, що це текстові тематичні рекламні оголошення, які показуються на вашому блозі (сайті). Якщо користувача сайту зацікавлять дані оголошення, і він перейде на сторінку сайту рекламодавця, ви отримаєте дохід за даний перехід (клік).

Чому я вибрав  Google Adsense? По-перше, на сьогоднішній день це одна з найпопулярніших систем контекстної реклами в світі. А по-друге, щоб почати заробляти з Google Adsense не потрібно чекати збільшення відвідуваності блогу до 300 осіб на добу, як це вимагають російські системи контекстної реклами Яндекс.Директ і Бігун. По-третє, процес створення рахунку і розміщення рекламних блоків у себе на блозі дуже простий і не займе у вас багато часу, тим більше, якщо у вас вже є обліковий запис в Gmail. Дізнатися більше про систему Adsense можна за допомогою «Довідки» самої системи.

 І ще одна ремарка в кінці вступної частини. Особисто я не займаюся фактичним наповненням блогів, про які йтиметься в цій статті. Основна робота забирає значну частину мого часу, тому блоги наповнює інша людина. Я ж виділяю кілька годин на тиждень на розкрутку і просування сайтів, а також консультую щодо стратегії розвитку блогів і можливих шляхів заробітку на них.

Де заводити блоги

Експеримент із заробітком на блогах ми почали на початку минулого року, коли було відкрито перший блог на безкоштовному сервісі www.blox.ua. Вибрали цей сервіс з тієї причини, що він досить простий і дає можливість розміщувати рекламні блоки на сторінках створених блогів. Щоб бути об'єктивним, хочу сказати, що існують і більш функціональні безкоштовні сервіси, на яких можна вести повноцінні блоги і розміщувати рекламу. Наприклад, www.blogger.com, www.Livejournal.com і інші.

Другий блог ми запустили пізніше, і це вже був повноцінний самостійний блог на популярному движку  Wordpress. Таким чином, на сьогоднішній день (20 лютого 2010) наш експеримент включає два блога на різних платформах, але з однаковими стратегіями розкрутки і заробітку. Сумарна відвідуваність блогів сьогодні становить від 1000 до 1250 відвідувачів в день.

Коли і де розміщувати рекламні блоки

Розміщувати рекламу Google Adsense варто почати тоді, коли стабільна відвідуваність блогу буде складати від 50 до 100 відвідувачів в день. Справа в тому, що пошукові системи, які генерують до 80% трафіку на сайти, не люблять, коли молоді сайти завішані рекламою, трактуючи це як спам і знижуючи їх в своїй видачі.

Максимальна кількість рекламних блоків Google Adsense не повинна перевищувати трьох. Якщо на сайті буде більше реклами, то знову ж таки є ризик потрапити в «чорний список» пошукових систем.

 На своїх блогах ми розміщуємо три формати рекламних блоків Google Adsense:

 • широкий хмарочос (160 х 600);
 • середній прямокутник (300 х 250)
 • блок посилань (468 х 15)

Всі наші рекламні блоки припускають розміщення лише текстових оголошень, хоча система пропонує на вибір розміщення як текстових, так і графічних оголошень.

Широкий хмарочос ми розміщуємо в лівій або правій колонці блогу (залежить від дизайну сайту), блок посилань - під заголовком кожної статті, а середній прямокутник - в кінці кожної статті. (див. мал. 1)

Мал. 1 - Розміщення блоків контекстної реклами  Google  Adsense на блозі

З вибором кольору рекламних оголошень і фоном блоків потрібно експериментувати. Багато радять, щоб рекламні блоки Google Adsense вливалися в дизайн сайту, але мій досвід показав, що це не завжди виграшна стратегія. Тому раджу експериментувати з кольорами тексту оголошень і фоном блоків до тих пір, поки не буде знайдений оптимальний варіант, що приносить максимальний дохід.

Скільки можна заробити на Google  Adsense

Тепер про заробіток. За кожен клік відвідувача блогу на рекламному посиланні власник блогу отримує комісію. Вартість кожного кліка різна, оскільки залежить від тематики оголошень, встановленої ціни рекламодавцем і інших чинників. В середньому ціна варіюється від 2 до 5 центів за клік. Статистику всіх кліків і отриманий щоденний і щомісячний дохід завжди можна подивитися в адмінчастині Google Adsense. Природно, у власника блогу з'являється спокуса самостійно клікати на рекламні посилання і заробляти на цьому. Але відразу хочу застерегти, що це тупикова стратегія. Реально знаю історію, коли гугл блокує рахунки, які підозрюються в обмані системи, і всі гроші повертаються назад рекламодавцям.

Як тільки на вашому рахунку накопичиться сума більше 10 доларів, Google надішле на вашу поштову адресу конверт з ПІН-кодом, який потрібно ввести в адмінчастині, щоб повністю активувати обліковий запис і мати можливість отримувати грошові чеки в майбутньому.

Коли я тільки вивчав тему заробітку на блогах за допомогою  контекстної реклами, на багатьох сайтах зустрічав таку пропорцію заробітку: 1000 показів рекламного блоку приносить в середньому до 1 долара. На основі свого досвіду можу підтвердити дане твердження, тільки підкреслю, що, якщо на сайті 3 рекламні блоки, то це сумарно вже 3 тис. показів рекламних блоків = 3 долари. Щоб не бути голослівним, наведу принт скрин доходів наших блогів, отриманих за допомогою Google Adsense за 19 днів лютого поточного року. (див. мал. 2)

Мал. 2 - Розмір доходів блогів, отриманих за допомогою системи  Google  Adsense

Зверну вашу увагу, що кілька місяців тому гугл змінив валюту обліку доходів з доларів на євро. Тому щодня всі доходи враховуються в євро, але підсумкові чеки висилаються в доларах за курсом на дату формування чека.

Як бачимо на Мал. 2 середній щоденний дохід 2-х блогів становить більше 3-х євро або 4,12 долара при середній кількості переглядів сторінок 1406 в день. Таким чином, ми вже можемо розраховувати наш щомісячний дохід в розмірі 4,12 * 30 * 8 грн. = 988 грн. Якщо ж нам вдасться збільшити відвідуваність блогів ще в 2 рази, то вже можна буде розраховувати на щомісячний дохід близько 2000 грн. і так далі.

Правда, потрібно відзначити той факт, що при переведенні в готівку чеків потрібно буде заплатити комісію банку від 3%, тому фактичний дохід буде трохи менше. Ну, і не варто забувати про прибутковий податок в розмірі 15% від отриманих доходів.

Як відбуваються виплати грошей

Як тільки сума грошей на рахунку досягне 70 євро або 100 доларів, гугл висилає на поштову адресу чек. Отримавши чек, потрібно сходити в банк і віддати його на інкасо. Після закінчення 20 - 40 днів на ваш поточний рахунок (картковий рахунок) буде перерахована сума за вирахуванням комісії банку. Особисто я цю процедуру роблю через ПриватБанк, але є й інші банки, які приймають чеки гугла на інкасо (уточнюйте в відділеннях ваших банків). До речі, в минулому році ПриватБанк впровадив сервіс, який прискорює процедуру зарахування грошей на рахунок.

Коли мені набридне ходити банк і чекати 30 днів зарахування грошей на рахунок - обов'язково скористаюся цим сервісом :)

Підсумки

Отже, як бачимо, заробляти на блогах цілком реально. За певних зусиль і знань протягом 3-6 місяців можна вийти на рівень щомісячного доходу близько 1000 грн. І це лише тільки від контекстної реклами. Якщо враховувати, що мінімальна зарплата в Україні не перевищує 1000 гривень, а середня становить трохи більше 2 тисяч, то доходи від блогу можуть значно поповнити сімейний бюджет практично кожної сім'ї, у якій є доступ до мережі Інтернет та бажання вчитися і розвиватися в області інтернет маркетингу .

І ще, кілька днів тому я почав тестувати можливість заробітку на блозі за допомогою біржі посилань  GoGetLinks. Перші враження поки дуже позитивні і рівень доходу значно перевищує надходження від контексту. В принципі, раджу і вам спробувати. У наступних постах розповім і про цю біржу.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Корисні статті з даної тематики