про твої фінанси

Як заробити на інтернет-серфінгу

Щоб заробляти в інтернеті, не обов'язково мати свій блог, сайт або інтернет-магазин. Іноді досить просто переглядати сторінки інших веб-сайтів, щоб поліпшити свій фінансовий добробут. Детальніше про роботу в інтернеті і заробіток на інтернет-серфінгу, я розповім в цій статті.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Що таке інтернет-серфінг?
  2. Хто, як і чому платить за веб-серфінг?
  3. Як стати веб-серфером
  4. Список популярних російськомовних САР
  5. Скільки можна заробити на серфінгу
  6. Поради для веб-серферів

Що таке інтернет-серфінг?

Серфінгом в інтернеті називають перегляд сторінок веб-сайтів. Читаючи новини, статті, сторінки в соціальних мережах ми як би Серф (від англ. Surfing - «катання (по поверхні)») в інтернет просторі. Природно, що за це ми не отримуємо ніяких грошей, оскільки переглядаємо ті сторінки, які цікаві тільки нам.

Щоб заробляти гроші на веб-серфінгу потрібно відмовитися від своїх особистих переваг і переглядати сторінки, які пропонує рекламодавець. Оскільки сам такий процес заробітку досить легкий і простий, потрібно усвідомлювати, що вартість одного перегляду мінімальна і становить 1-2 копійки, і щоб заробити хорошу суму грошей, потрібно переглядати тисячі, а то й десятки тисяч сторінок на місяць.

Хто, як і чому платить за веб-серфінг?

Для багатьох власників сайтів дуже важлива відвідуваність їх веб-ресурсу, оскільки основним джерелом заробітку є банерна або контекстна реклама. Існує безліч способів залучення відвідувачів на сайт, але багато з них досить дорогі, трудомісткі і вимагають часу. Особливо гострою проблема відвідуваності стає на ранніх етапах розвитку сайту, коли потрібно в найкоротші терміни залучити на сайт відвідувачів, щоб пішли перші продажі реклами. Ось тут на допомогу і приходять системи веб-серфінгу, які за невеликі гроші готові привести велику кількість відвідувачів на сайт рекламодавця. Рекламодавець платить системі, а система ділиться з вами за переглянуті сторінки.

Системи веб-серфінгу, як правило, називаються Системами Активної Реклами (скорочено - САР). Щоб зрозуміти, як вони працюють, я приведу опис переваг роботи з САР, які вони публікують у себе на сайтах:

для рекламодавців

для користувачів

Система Активної Реклами (САР) - це унікальний сервіс, що дозволяє рекламодавцеві значно підняти відвідуваність свого web-сайту. Користувачі нашого сервісу переглядають ваш сайт, піднімаючи його в рейтингах, збільшуючи престижність ваших рекламних майданчиків і сайту в цілому. Показ сторінки сайту цілком більш ефективний, ніж просто показ банера, так як обсяг інформації, яку побачить відвідувач, незрівнянно більше. Відвідувачі, що приходять з нашого сервісу, це цілком реальні люди, яких можуть зацікавити товари або послуги, пропоновані на Вашому сайті.

Система Активної Реклами (САР) - це сервіс, в якому кожен може заробити, переглядаючи сайти або читаючи рекламну розсилку рекламодавців. Комісія сервісу мінімальна, а система автоматизації виплат дозволить вам відразу ж використати зароблені кошти. Виплати проводяться в одну з валют: WebMoney WMZ, WebMoney WMR або на мобільний телефон.

Як стати веб-серфером

Щоб почати заробляти на веб-серфінгу, потрібно зробити дві речі:

  1. Зареєструватися в одній з САР (див. Список нижче)
  2. Зареєструвати та створити гаманець в системі Webmoney, оскільки практично всі системи веб-серфінгу працюють тільки з цією системою. (Про те, як створити гаманець Вебмані читайте в цій  статті )

Далі все просто. Система почне пропонувати вам сторінки для перегляду, на які потрібно зайти і пробути від 20-30 секунд, щоб перегляд був зарахований. Для переходу до наступної сторінки потрібно відповісти на просте запитання в спеціальному фреймі (вікні) вгорі або внизу поточної сторінки - це називається  ручний серфінг . Є ще такий варіант, як  автосерфінг , коли перехід зі сторінки на сторінку відбувається автоматично, без вашої участі - тобто ви запускаєте серфінг і можете про нього забути, все буде відбуватися без вас.

За кожен перегляд на ваш баланс в системі нараховуються гроші. Вивести гроші можна при досягненні певної мінімальної суми (у кожної системи вона різна, але, як правило, незначна або навіть взагалі відсутня). 

Список популярних російськомовних САР

VIPIP.RU

Оплата за ручний серфінг у вікнах з фреймами. Оплата за читання листів. Оплата за завдання та реєстрації. Мінімальна сума для виплати- 10 центів. Виплати WMZ, на рахунок мобільного

IPGOLD.RU

Оплата за ручний серфінг у вікнах з фреймами. Мінімальна сума для виплати 10 рублів. Виплати WMR

IPWEB.RU

Оплата за ручний серфінг у вікнах з фреймами. Оплата за читання листів. Мінімальна сума для виплати 10 центів. Виплати WMZ

HITHOST.RU

Оплата за ручний серфінг у вікнах з фреймами. Оплата за автоматичний серфінг. Мінімальна сума для виплати 40 центів. Виплати WMZ

Скільки можна заробити на серфінгу

В середньому на веб-серфінгу можна заробити від 10 до 100 доларів на місяць. В цілому сума не дуже велика, але потрібно враховувати, що даний вид заробітку не вимагає якихось спеціальних знань або умінь. Досить мати комп'ютер, підключений до мережі. Такий вид заробітку підійде для студентів, пенсіонерів, жінок у декретній відпустці, безробітних. Якщо дуже постаратися, то сума щоденного заробітку на веб-серфінгу може перевищувати 100 грн. або від 2000 до 3000 в місяць. Однак для досягнення такого результату потрібно серйозно попрацювати.

Поради для веб-серферів

У мережі можна знайти багато порад, про те, як збільшити заробіток від веб-серфінгу. Ось деякі з них:

  • Найвигідніше за часом працювати паралельно у декількох (5-6) САР в різних вікнах вашого браузера - так ви будете заробляти більше грошей в одиницю часу. Для зручності ви можете мінімізувати розмір вікон так, щоб було видно тільки фрейми. Більш того, ви можете одночасно займатися іншою роботою - просто трохи зменшіть розмір вікна програми, яка використовується, так, щоб розмістити мінімізовані вікна САР, наприклад, в нижній або верхній частині екрану, або збоку - як вам зручніше - і кликати час від часу в віконцях серфінгу.
  • Майже всі САР продають покази з унікального IP. Для серфера це означає наступне: якщо сайти для перегляду на даний момент закінчилися, ви можете змінити IP (наприклад, зайти в систему через проксі, а якщо у вас dial-up з'єднання - просто розірвати з'єднання і увійти в мережу знову) і почати серфінг заново! Це збільшить ваш денний заробіток у багато разів. Тільки упевніться спочатку, що цей прийом не заборонений правилами даної САР.
Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Корисні статті з даної тематики