про твої фінанси

Заробіток на копірайтингу: біржа Адвего, TextSale.ru, eTXT.ru, NeoText.ru

Bankchart.com.ua розповість, як працювати на біржах Адвего, TextSale.ru, eTXT.ru, NeoText.ru і скільки можна заробити на копірайтингу. Фахівці, які заробляють на життя написанням текстів різної тематики, складності та цілей, простіше кажучи, копірайтери, сьогодні часто стикаються з проблемою пошуку вигідного замовника. З багатьох причин - ринок переповнений пропозицією, великі компанії вважають за краще довіряти наповнення своїх сайтів та іншою текстово-друкованою продукцію перевіреним партнерам.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Що пишемо і за скільки продаємо: огляд Адвего
  2. Перевірка практикою 
  3. Біржа копірайтингу TextSale 
  4. Біржа копірайтингу eTXT
  5. NeoText: біржа копірайтингу

Тому, за аналогією з товарним ринком, і в сфері письменницьких послуг вже досить давно з'явилося зручне місце зустрічі замовника і виконавця. Йдеться про біржу Advego, що позиціонує себе як систему купівлі та продажу контенту і супутніх послуг в російськомовному сегменті інтернету (http://advego.ru ).

Отже, якщо ви вмієте і любите створювати тексти (причому володіння словом на високому рівні - не порожній звук, адже статті проходять кілька етапів перевірки перш, ніж дійдуть до замовника), то біржа Advego допоможе вам заробити на своєму захопленні.  Bankchart.com.ua розповість основні правила і секрети про те, як працювати і виконувати завдання на Адвего; скільки можна заробити на біржі.

Що пишемо і за скільки продаємо: огляд Адвего

Найпростіший шлях, який підійде для початківців - взяти замовлення на постинг на форумах. Зараз, коли соціальні мережі і вірусний маркетинг стали одним з головних інструментів просування, багато компаній вдаються до послуг копірайтерів, що цілеспрямовано спілкуються на різних інтернет-майданчиках від імені бренду. Такі пости повинні носити характер чуток, цікавих фактів, також важливо розміщувати посилання на сайт компанії на релевантних ресурсах.

Може йтися і про наповнення форуму на сайті компанії. Замовник зазвичай ставить перед копірайтером найрізноманітніші цілі - активізувати дискусію на певну тему, модерувати обговорення, розставляючи потрібні компанії акценти, відповідати на питання відвідувачів.

Однак найпоширеніший тип замовлення - це наповнення сайтів унікальним контентом. Тобто, від виконавця будуть потрібні класичний копірайтинг або рерайтинг. У чому різниця? Копірайтинг - це створення унікального авторського тексту на спеціалізовану тему, причому тексту будь-якого формату - від огляду і проблемної статті до запису в блозі.

Цей процес включає в себе і «занурення» в тему, обробку великих масивів інформації, і вивчення різних підходів до проблеми. Якщо ви є фахівцем в якомусь досить вузькому питанні - вам це буде нескладно. Слід пам'ятати, що важливо не тільки написати цікавий текст, але і зробити його «привабливим» для пошукових систем (seo-копірайтинг). Дотримання балансу між частотою використання ключових слів, корисних для пошукової оптимізації, і цікавістю тексту для читачів - це вже майстерність, що відточується в процесі роботи.

Втім, далеко не завжди замовнику потрібні унікальні авторські тексти. Копірайтер може заробити і на рерайтингу — вторинній обробці вже існуючих текстів, їх переказі в дещо іншому стилістичному, лексичному ключі. Варіантів такої роботи може бути кілька - замовник надасть текст для «переписування», або порекомендує вам кілька початкових кодів, які необхідно буде творчо скомпілювати, або ж залишить пошук джерел інформації вам на відкуп. Більш того, замовнику може знадобитися постійне наповнення сайту інформацією (наприклад, оновлення стрічки новин) - тоді у копірайтера з'являється можливість стабільного партнерства, що передбачає моніторинг цільових ресурсів, рерайт і розміщення новин. Бувають також замовлення на розміщення не тільки новин, але і графічного, відеоконтенту.

Джерела інформації для створення того чи іншого тексту можуть бути не тільки російськомовними. Тому копірайтери, які досконало володіють іноземними мовами, можуть заробити на перекладах. Крім того, більшість сайтів зараз мають іншомовні версії, тому затребувані послуги перекладу з російської на іноземні мови.

Якщо ви набили руку в створенні яскравих слоганів і «зачіпок» текстів для рекламних банерів, то існує можливість знайти замовників і на таку послугу. І навпаки, якщо ви втомилися від власного креативу, але все ще готові вдосконалити творчість інших, - можете взяти замовлення на коректуру готових текстів.

На біржі контенту  Advego  також постійно діє магазин готових статей. Так що копірайтер може розмістити там свій готовий текст без конкретного замовлення - на нього знайдеться покупець.

Середні ціни на послуги на біржі Advego такі: для замовних статей і SEO-копірайтингу вартість тисячі символів (з урахуванням пробілів) складе 2,10 у.о. (копірайтинг), 0,98 у.о. - рерайт, 3,94 у.о. - переклад. При наповненні сайтів, форумів, майданчиків соцмереж, ви отримаєте за тисячу символів 1,68 у.о. - за нові теми, 1,25 у.о. - за коментарі, 2,93 у.о. - за рекламні тексти. Розміщуючись на біржі статей, ви можете розраховувати за тисячу символів на 1,93 у.о., якщо це копірайтинг, 1,29 у.о. - в разі рерайта і 1,52 у.о. - за переклад. Оплата роботи в Україні здійснюється за допомогою системи WebMoney.

Увага! У травні-2018 указом Президента України було запроваджено санкції проти власника платіжної систем - литовської компанії WM Transfer Ltd. (ВМ Трансфер ЛТД2) терміном на 3 роки. Згідно з санкціями щодо WebMoney вводиться заборона інтернет-провайдерам надавати послуги доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів або сервісів, пов'язаних з WebMoney.

Перевірка практикою 

Вище вже згадувалося, що тексти на Advego проходять кілька етапів перевірки - спеціально розроблені роботи і модератори відстежують грамотність і унікальність текстів (антиплагіат). Автору можуть відмовити в оплаті праці, якщо він не виконав, прописані замовником умови, в його тексті є граматичні та пунктуаційні, стилістичні та логічні помилки, відсутні ключові фрази і смислове навантаження, а сам текст недостатньо унікальний. Ключові фрази прописуються замовником, і їх представленість в тексті необхідна для оптимальної обробки контенту пошуковими системами. Що ж стосується унікальності, то її рівень повинен складати 90% для копірайтингу та 80% для рерайтингу. Перевірка цього параметра здійснюється за допомогою програми Advego Plagiatus (Адвего Плагіатус), що звіряє написаний текст з інтернетом, вказує збіги (і їх процентну частку), джерела тексту.

Автор може і сам перевірити свій текст перед передачею його адміністрації біржі, користуючись онлайн-ресурсами Advego - сервісами перевірки орфографії, семантичного та SEO-аналізу, Advego Plagiatus, яку можна встановити на своєму комп'ютері. До послуг копірайтерів - також форум біржі, де завжди можна порадитися з колегами по цеху, а також поспілкуватися з адміністрацією ресурсу з питань, що стосуються його роботи. І нарешті, докладна інструкція зі співробітництва з біржею і по копірайтингу в цілому міститься  в базі знань Advego .

Advego -  не єдина біржа копірайтингу в рунеті. Як свідчать відгуки на профільних форумах, у неї є свої палкі прихильники, і свої критики, що, втім, властиво будь-якому ресурсу. Однак статистика говорить про те, що це джерело заробітку і самореалізації використовується досить активно: на біржі працюють близько 500 тис. копірайтерів, щодня виконують більше 25 тис. завдань. Всього з початку роботи біржі замовниками оплачено понад 7 млн. доручень.

Біржа копірайтингу TextSale 

  • Адреса сайту:  http://www.textsale.ru
  • Рік відкриття: 2007
  • Кількість користувачів: 250 тис.

Для роботи з сервісом потрібно зареєструватися на сайті. Після реєстрації можна створити статтю на продаж, або купити її у копірайтерів.

Розрахунки в системі здійснюються в  WebMoney  (WMZ). Комісія системи 10% поширюється рівномірно на покупців і продавців. Копірайтер отримує 90% від зазначеної вартості статті. Для покупців контенту комісія системи закладена у вартість товару.

В системі існує партнерська програма по залученню нових користувачів: залучаючи в систему нових покупців або копірайтерів користувач отримує 25% від комісії системи з обороту залученого учасника.

Наприклад, користувач, який був приведений в систему, продав статтю за 2$. В цьому випадку, комісія Textsale - 0,2 $, наш заробіток 0,2 * 0,25 = 0,05 $. Виплати проводяться на другу добу після замовлення. При цьому мінімальна сума становить 1 $ + комісія за переказ 0,008 $.

Відгуки про роботу системи різні. Одні хвалять швидкість роботи служби підтримки, можливості системи і те, що дешеві статті розкуповуються дуже швидко. Інші ж скаржаться, що замовники можуть запросити назад сплачені гроші, аргументуючи це тим, що робота була виконана неякісно, ​​а адміністрація частіше виступає на стороні замовника. Також спірним моментом в системі є алгоритм підрахунку рейтингу копірайтера і нарахування зірок, які дозволяють скласти думку замовника про виконавця і надають доступ до замовлень. Без зірки вартість доступу 10 $. Рекомендації адміністрації для збільшення рейтингу зводяться до порад продавати більше статтей і за максимальною ціною.

Біржа копірайтингу eTXT

Адреса сайту:  http://www.etxt.ru

Рік відкриття: 2008

Для вирішення спірних ситуацій між користувачами системи на сайті діє сервіс «Арбітраж». Судячи з відгуків, доступних в інтернеті, він відмінно виконує покладені на нього завдання, а головне при прийнятті рішення враховуються інтереси обох сторін.

Для оцінки навичок виконавця, останньому надається можливість пройти ряд тестів в одній з 4-х категорій: рерайтинг, копірайтинг, переклад, seo-копірайтинг. Після перевірки, копірайтеру буде присвоєно рівень, який, на думку модератора, порівняний з якістю виконаного завдання. Рівнів всього три: «початковий», «середній», «високий». Цей сервіс дозволяє початківцям виконавцям відразу ж показати свій рівень і не виконувати дешеві замовлення для підвищення рейтингу.

Комісія системи складає 10% від суми угоди. При цьому ця сума розподіляється порівну між виконавцем і замовником. Припустимо, вартість замовлення 10 доларів. Комісія системи складе 1 долар, з яких 50 центів заплатить замовник (разом вартість складе 10,5 доларів), а виконавець - свої 50 центів (заробіток складе 9,50 доларів).

Виведення зароблених коштів можливе на  WebMoney гаманець . Основна валюта системи - російські рублі. У разі якщо ви захочете вивести гроші в іншій валюті, конвертація буде зроблена за курсом сервісу http://www.roboxchange.com. Є можливість переводити гроші іншим користувачам. В цьому випадку, комісія також складе 10%, але стягуватися буде тільки з одержувача.

Партнерська програма сервісу: 2,5% від суми угоди вашого реферала. 

NeoText: біржа копірайтингу

Адреса сайту:   http://www.neotext.ru/

Головною відмінною рисою цієї біржі є ціноутворення. Мінімальна сума заробітку залежить від рівня копірайтера. У свою чергу, рівень залежить від оцінок, які виставляють замовники.

Рівень

Назва рівня

Оплата за 1000 знаків, $

0

новачок

0,8

1

базовий

1,0

2

фахівець

1,2

3

високий

2,5

4

профі

5,0

З одного боку, такий підхід дозволяє початківцю копірайтеру отримувати адекватну мінімальну вартість, з іншого, є стеля вище якої не стрибнеш. З ростом професіоналізму копірайтера швидше за все доведеться йти на іншу біржу.

Комісія системи за виведення грошей становить 20%. Виведення коштів відбувається на WM-гаманець. Мінімальна сума виводу становить 7$.

Партнерська програма системи: 25% від комісії системи з кожного оплаченого замовлення.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики