про твої фінанси

Заробіток на рефералах: як залучити й де взяти рефералів

Bankchart.com.ua розповідає про реферальний заробіток, який може стати дуже непоганим джерелом додаткового "легкого" доходу. Ви дізнаєтеся, як і де швидко можна знайти рефералів. Багато з нас мріють отримувати пасивний дохід і не працювати при цьому. Класичні способи: розмістити депозити в банках і жити тільки на відсотки, купити акції провідних компаній і отримувати дивіденди, отримати спадок і т.д. З появою Інтернету можливості для пасивного заробітку значно розширилися і стали більш доступними.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Що таке реферал?
 2. Як фіксується візит реферала на сайт?
 3. Як залучати рефералів? Де їх взяти?
 4. Скільки можна заробити на рефералах?

Що таке реферал?

Реферал  - це користувач, який був запрошений вами в рамках партнерської програми, якогось сервісу або інтернет-магазину (про партнерські програми ми детально писали в  цій статті). Як правило, такий заробіток становить від 1 до 50% від заробітку / витрат запрошеного вами реферала або від заробітку (комісії) самого сервісу з даного реферала.

Дуже важливо розуміти, що цей заробіток перетікає до вас не з кишені запрошеного користувача, а з кишені сервісу (магазину), який запустив партнерську програму.

Таким чином, власники сервісу діляться з вами за залучення нових клієнтів для їх бізнесу. Компанії отримують нових користувачів, партнери отримують дохід з кожного залученого клієнта, тому така співпраця вигідна для обох сторін. Природно, що заробіток починається тільки тоді, коли новий реферал почав щось купувати в інтернет-магазині або заробляти в сервісі.

Як фіксується візит реферала на сайт?

У більшості випадків, щоб дізнатися, від кого прийшов новий клієнт, партнерські програми використовують спеціальне реферальне посилання. Ось кілька прикладів реферальних посилань:

 • http://medianet.adlabs.ru/r/fiATblJVXGMwOSE=/
 • http://miralinks.ru/users/registration/from:156298
 • http://www.sape.ru/r.HFmqANRUxX.php
 • http://gogetlinks.net/?inv=eyqhjh
 • http://ladycash.ru/?ref=18647

Як бачите, після назви сайту знаходиться спеціальний код, який ідентифікує клієнта і фіксує, від кого саме він прийшов. Таке посилання можна отримати в Особистому кабінеті, після реєстрації в сервісі. Як правило, воно розташоване в розділі «Спрямування» або «Партнерська програма».

У рідкісних випадках реферальне посилання не потрібне. Наприклад, якщо ви рекламуєте компанію через свій сайт, система може автоматично відстежити, звідки прийшов користувач і реферала вам зарахують.

Також дуже часто партнерські програми пропонують досить широкий маркетинговий інструментарій для просування своїх послуг: банери, інформери, тизери та т.д. У кожному з них вже зашите реферальне посилання, яке фіксує, від кого прийшов новий клієнт.

Як залучати рефералів? Де їх взяти?

Розглянемо найпопулярніші способи по залученню рефералів:

 • розміщення реферального посилання на форумах, в соціальних мережах;
 • розсилка інформації по пошті, через соціальні мережі та месенджери;
 • публікація статей з реферальними посиланнями на інших сайтах;
 • публікація статей з реферальними посиланнями на своїх сайтах
 • покупка рефералів на біржах рефералів. Наприклад, такий сервіс доступний на сайті http://wmmail.ru

На мій погляд, найефективнішим способом, який допоможе знайти рефералів є створення тематичного блогу чи сайту, на якому буде регулярна публікація статей з реферальним посиланнями.

Скільки можна заробити на рефералах?

В інтернеті є приклади, коли люди заробляють тисячі доларів реферального заробітку в місяць. Ми поділимося своїм досвідом, щоб не бути голослівним.

Отже, більше року тому я (автор цієї статті) написав статтю «5 способів заробітку в Інтернеті» і опублікував її на кількох наших  ділових ресурсах. У ній я детально поділився своїм досвідом заробітку в різних системах і, звичайно, розмістив реферальні посилання на сайти даних систем з надією, що зацікавлені користувачі також почнуть заробляти в даних системах і тим самим приносити мені реферальний дохід. Ось, що у мене вийшло з оплатою на поточний момент:

Система

Дохід, грн.

Кількість рефералів

bodyclick.net

4257

65

gogetlinks.net

937

156

adlabs

808

66

Begun

632

98

miralinks

360

155

Яндекс Директ

84

19

rotapost

78

59

Sape

36

28

rotaban

35

258

getgoodlinks.ru

28

36

Разом

7254

940

Таким чином, за рік мені вдалося залучити понад 900 рефералів, які заробили для мене трохи більше 7000 грн., тобто середній щомісячний дохід склав близько 600 грн. Чи можна було заробити більше? Думаю так, якби дана стаття була розміщена на максимально тематичних блогах і сайтах (я ж розміщував статті на сайтах фінансової і бізнес-тематики).

Отже, як бачите, реферальний заробіток існує і з його допомогою можна заробляти непогані гроші, однак для цього потрібно мати під рукою хороші інтернет-активи (сайти) з цільовою аудиторією, що дозволить отримувати максимум від такого виду пасивного доходу.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики