Курс продажу канадського долара в банках України

Курс продажу канадського долара до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну канадського долара, який кращий курс обміну канадського долара до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси канадського долара до інших іноземних валют.

Курс НБУ

Середній курс продажу

Кращий курс продажу

Гірший курс продажу

19,49

19,77

19,70

19,80

-0,117

#
Назва банку
Інфо на сайті банку

1

18,70

Курс купівлі

19,70

Курс продажу

Корисна інформація

2

19,50

Курс купівлі

19,80

Курс продажу

Корисна інформація

3

19,00

Курс купівлі

19,80

Курс продажу

Корисна інформація

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс канадського долара в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового канадського долара до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу канадського долара - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс канадського долара НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу канадського долара відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового канадського долара. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості канадського долара ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу канадського долара до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до канадського долара протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси канадського долара

Курс канадського долара в великих містах


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма