Курс продажу китайського юаня в банках України

Курс продажу китайського юаня до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну китайського юаня, який кращий курс обміну китайського юаня до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси китайського юаня до інших іноземних валют.

Курс НБУ
Курс покупки
Курс продажу
Курс китайського юаня

Курс НБУ

Курс покупки

Курс продажу

3,753

немає пропозицій
немає пропозицій

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс китайського юаня в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового китайського юаня до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу китайського юаня - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс китайського юаня НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу китайського юаня відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового китайського юаня. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості китайського юаня ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу китайського юаня до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до китайського юаня протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси китайського юаня

Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма