Банк Львів

Iнформація Банку Львів для клієнтів: депозити, кредити, карти, курси валют, новини і акції, чий банк і кому належить (власники), адреси відділень і банкоматів, офіційний сайт, телефони, гаряча лінія

Учасник ФГВФО:

Постійний учасник

Головний офіс:

Львів, вул. Сербська, 1 знайти на карті

Мережа банку:

Знайти відділення та банкомати Банку Львів

Телефон головного офісу:

(032) 245-64-06

Гаряча лінія:

0 800 505 848

Email:

info@bank.lviv.ua

Офіційний сайт:

www.banklviv.com

Курси валют на сьогодні

Джерело: офіційний сайт банку. Оновлення - щодня до 12:00. Банк може змінювати курс валют протягом дня.

Валюта
Купівля
Продаж
Конвертер
26,60 купівля
26,69 продаж
29,75 купівля
30,10 продаж
19,25 купівля
19,45 продаж
6,60 купівля
6,75 продаж
0,38 купівля
0,38 продаж
32,70 купівля
33,20 продаж

Про банк

17 жовтня 1990 року створено і зареєстровано Банк «Львів» (у формі ТзОВ) у держбанку колишнього СРСР за № 490. Через рік, у жовтні 1991 року Банк «Львів» було зареєстровано у Національному банку України під реєстраційним номером 28.З цього періоду розпочався поступовий та впевнений розвиток банку як фінансово-кредитної установи на Західній Україні. Базуючись на класичних засадах ведення банківського бізнесу, Банк «Львів» пропонував і пропонує клієнтам послуги, актуальні до потреб ринку.У 2006 році група ісландських компаній через «Нью прогрес Холдинг» викупила контрольний пакет акцій банку, що стало новим етапом розвитку Банку «Львів». Станом на сьогодні ісландські інвестори володіють понад 99% акцій ПАТ АКБ «Львів». Ісландський досвід ведення бізнесу буде імплементуватись на українському ринку фінансових послуг і надалі.Робота Банку щорічно оцінюється різноманітними уповноваженими рейтинговими агентствами. У 2015 році незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів ПАТ АКБ «Львів» на рівні «5», що характеризує банк як надійну фінансову установу.Найкращою оцінкою роботи банку є такі нагороди та відзнаки: «Кращий банк-партнер з реалізації інноваційних проектів у сфері енергозбереження та альтернативних джерел» за версією журналу «Банкиръ» в конкурсі «Банк, якому довіряють – 2012». Лідер з реалізації програм енергозбереження для населення» за версією журналу «Банкірь» у 2013 році. Переможець у номінації «Зелене місто: Львів екологічний» на щорічному конкурсі «Обличчя міста» у 2013 році. «Найкращий регіональний банк» за версією журналу «Банкиръ» в конкурсі «Банк, якому довіряють – 2014». Переможець в номінації «У світі грошей: Львів фінансовий» на щорічному конкурсі «Обличчя міста» у 2014 році. ПАТ АКБ «Львів» є: членом Європейської Бізнес Асоціації; дійсним членом Асоціації банків Львівщини; членом Київської міжнародної фондової біржі; дійсним членом Асоціації українських банків; членом Львівської торгово-промислової палати; учасником Національної системи масових електронних платежів; дійсним членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; членом Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв. Банк "Львів" пропонує Клієнтам широкий спектр послуг: Розрахунково-касове обслуговування Кредити фізичним та юридичним особам Депозити фізичних та юридичних осіб Операції з дорожніми та іменними чеками Грошові перекази Операції з платіжними картками Обслуговування пенсійних рахунків Оренда індивідуальних банківських сейфів Операції з валютними цінностями Гарантійні операції Операції з цінними паперами Операції з банківськими металами Документарні операції Обслуговування по системах "Клієнт-Банк","Інтернет-банк","SMS-банк".

Керівництво банку

Абраамян Ашот

Абраамян Ашот

Голова правління

Народився в 1970 році.

Дивіться також:

Правління банку

Наглядова рада

Фінансові показники Банку Львів (I квартал 2020)

Назва
Тис. грн
Місце в рейтингу НБУ
Власний капітал
Чистий прибуток
Обов'язки

Розташування на мапі головного офісу Банку Львів

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com