Укладання плитки в Україні

Скільки коштує укладання плитки на підлогу, стіну, ступеньки в Україні? Пропонуємо порівняти вартість кладки керамічної плитки у ванній кімнаті, на кухні.

В процесі ремонту квартири або будинку не обійтися без укладання плитки. Плитка прикрашає не тільки ванну кімнату і туалет, а й підлогу коридору, кухні. Укладання плитки потрібно робити правильно, акуратно і професійно. На цій сторінці ми зібрали актуальні розцінки і прайс-листи на такі роботи. Тут ви дізнаєтеся, скільки коштує укладання клінкерної, керамічної плитки на підлогу і стіни. Вартість робіт залежить від площі (квадратного або погонного метра), виду плитки, додаткових робіт.

Пропонуємо порівняти вартість виконання монтажу плитки на Prostobank.ua. За допомогою нашого каталогу послуг ви знайдете доступні послуги монтажу плитки для підлоги за низькими цінами.

Путівники

Види керамічної плитки

Bankchart.com.ua вивчив види плитки і її властивості: керамограніт, бікоттура, монокоттура, клінкер, котто, кахель, майоліка, коттофорте, терал’я. Плитка - найбільш затребуваний оздоблювальний матеріал. Але далеко не всім відомі її різноманіття і можливості обробки.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит в USD під 3% річних

3,25% – при сумі від 5000 USD

Термін – 6 або 18 місяців

Вклади від 500 USD

Агропросперіс Банк – банк, який має 100% іноземний капітал (США і Європа)

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016 №319 в державному реєстрі банків