Укладання плитки в Україні

Скільки коштує укладання плитки на підлогу, стіну, ступеньки в Україні? Пропонуємо порівняти вартість кладки керамічної плитки у ванній кімнаті, на кухні.

В процесі ремонту квартири або будинку не обійтися без укладання плитки. Плитка прикрашає не тільки ванну кімнату і туалет, а й підлогу коридору, кухні. Укладання плитки потрібно робити правильно, акуратно і професійно. На цій сторінці ми зібрали актуальні розцінки і прайс-листи на такі роботи. Тут ви дізнаєтеся, скільки коштує укладання клінкерної, керамічної плитки на підлогу і стіни. Вартість робіт залежить від площі (квадратного або погонного метра), виду плитки, додаткових робіт.

Пропонуємо порівняти вартість виконання монтажу плитки на Prostobank.ua. За допомогою нашого каталогу послуг ви знайдете доступні послуги монтажу плитки для підлоги за низькими цінами.

Путівники

Види керамічної плитки

Bankchart.com.ua вивчив види плитки і її властивості: керамограніт, бікоттура, монокоттура, клінкер, котто, кахель, майоліка, коттофорте, терал’я. Плитка - найбільш затребуваний оздоблювальний матеріал. Але далеко не всім відомі її різноманіття і можливості обробки.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.