Вакцина Ротарикс в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Ротарикс в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики ротавірусного гастроентериту. Вакцина містить живий ослаблений вірус, отриманий з штаму ротавірусу людини.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Ротарикс?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині щеплення Ротарикс, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Ротарикс - це вакцина для профілактики ротавірусного гастроентериту, містить живий ослаблений вірус, отриманий з штаму ротавірусу людини, призначена для дітей у віці 6-24 тижнів. Схема вакцинації: дві дози з інтервалом в 4 тижні.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Ротарикс. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Популярні види вакцин для дітей в Україні, їх особливості, вартість

Робити щеплення своїй дитини чи ні, чи вакцинувати її за свій рахунок - це вибір кожного. Bankchart.com.ua вирішив лише коротко розглянути найпопулярніші вакцини, які використовуються на території України, та дізнатися, у скільки вони обійдуться.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код