Сезонне зберігання шин в Україні

Скільки коштує сезонне зберігання шин в Україні? На цій сторінці можна порівняти вартість послуги зберігання літніх, зимових шин.

Місто
Кількість пропозицій

Після заміни сезонних шин варто задуматися про їх правильне зберігання. Адже від дотримання правил і умов зберігання залежить безпека пересування на автомобілі. Крім того, багато автовласників не мають гаражів або спеціальних приміщень, де можна зберігати шини. У таких випадках можна скористатися платною послугою відповідального зберігання автомобільних шин взимку або влітку. Компанії пропонують якісне зберігання за доступними цінами - шини зберігаються в сухому і чистому приміщенні у вертикальному положенні на спеціальних стелажах. Завдяки цьому шини не будуть деформовані.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість сезонного зберігання літніх і зимових легкових шин на будь-який термін (від місяця до року). Наш сервіс дозволяє кожному знайти недорогий сервіс зберігання шин недалеко від вашого місцезнаходження. При виборі компанії, обов'язково уточніть, в яких умовах будуть зберігатися шини. Вартість послуги залежить від розміру колеса (внутрішнього діаметра), терміну зберігання.

Путівники

Шиномонтаж та зберігання шин: розбираємося в «колісних» послугах

Про те, що таке шиномонтаж і що входить в його послуги, як вибрати хороший шиномонтаж і в чому основні переваги сервісу сезонного зберігання шин, розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави