Демонтажні роботи в Україні

Скільки коштує демонтаж стін, плитки, штукатурки, стяжки, шпалер, бетону в Україні? Пропонуємо порівняти вартість демонтажних робіт в місті.

В процесі ремонту квартири або будинку дуже часто потрібно демонтувати цегляні стіни, пластикові вікна, перегородки та елементи інтер'єру. Демонтаж потрібно робити правильно і професійно. На цій сторінці ми зібрали актуальні розцінки і прайс-листи на виконання демонтажних робіт. Вартість демонтажу залежить від виду, площі (квадратного або погонного метра) або кількості.

Пропонуємо порівняти вартість демонтажних робіт на Prostobank.ua. Крім того, ми пропонуємо порівняння розцінок і прайс-листів на демонтаж стін будівель, шпалер, плитки, бетону, штукатурки, стяжки, покрівлі, побілки, дверей, підлоги (лінолеуму, ковроліну) і т.д. За допомогою нашого каталогу послуг ви знайдете дешеві послуги демонтажу за низькими цінами.

Путівники

Євроремонт квартир: основні ознаки

Євроремонт - поняття досить широке. Дехто припускає, що це використання дорогих технологій і матеріалів, інші - що це всього лише перепланування приміщення і заміна старих вікон. Bankchart.com.ua з'ясовував, що означає євроремонт квартир насправді.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку