про твої фінанси

Євроремонт квартир: основні ознаки

Євроремонт - поняття досить широке. Дехто припускає, що це використання дорогих технологій і матеріалів, інші - що це всього лише перепланування приміщення і заміна старих вікон. Bankchart.com.ua з'ясовував, що означає євроремонт квартир насправді.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Що таке євроремонт?
  2. Основні критерії, тенденції євроремонту

Що таке євроремонт?

Найбільш поширеними видами ремонтних робіт вважають косметичний, капітальний і євроремонт. Косметичний ремонт включає легке фарбування та оздоблення стін і вікон, а також заміну / поліпшення підлогових покриттів. Капітальний ремонт спрямований на відновлення існуючих об'єктів, тоді як євроремонт передбачає повну їх заміну і комплексний підхід: від дизайн-проекту до контролю над якістю робіт.

Поняття «євроремонту» з'явилося років 10-15 назад, і було покликане позначити новий підхід до ремонту приміщень на противагу старому, радянському. Сьогодні уявлення про євроремонт самі різні і в суспільній свідомості зміцнилися головні стереотипи, пов'язані з євроремонтом: підвісні стелі, стіни в бежевих тонах, нові броньовані двері, пластикові або сучасні дерев'яні вікна, настінна і плитка для підлоги на кухні, у ванній кімнаті і туалеті, сучасна сантехніка, поєднання кімнат, робота з дизайнером, використання високоякісних дорогих матеріалів і техніки. Знайти точне визначення цьому умовному поняттю досить складно. Однак можна визначити основні ознаки євроремонту.

Можна сказати, що євроремонт - це високоякісний ремонт «під ключ» з використанням сучасних технологій, обладнання і матеріалів, що включає повний комплекс робіт з обов'язковим дизайн-проектом. Євроремонт має на увазі правильну організацію ремонтних робіт відповідно до технологічних вимог і контроль якості виконаних робіт. В результаті споживач повинен отримати ексклюзивне житло - красиве, комфортне, що відповідає індивідуальним вимогам. Важливо пам'ятати, що ніяких європейських стандартів, пов'язаних з проведенням євроремонту немає, і ніколи не було.

джерело фото  - www.kiev.olx.com.ua

Основні критерії, тенденції євроремонту

  • Дизайн-проект інтер'єру квартири, що включає розробку ескізів та планів майбутніх приміщень, схеми електроустаткування і сантехніки, підбір облицювальних матеріалів, обладнання та меблів. Точність і грамотне складання даного проекту дуже важливі, оскільки він є основою для створення остаточного плану ремонтних робіт. За підсумками він також служить базисом для розрахунку загальної вартості послуг.  
  • Невелике або кардинальне перепланування будинку: знесення стін і перегородок, об'єднання кімнат, повна заміна структури санвузла, побудова арок складної конструкції, створення підвісних і багаторівневих стель з перепадами, колони, круглі стіни, подіуми, багаторівневі підлоги. Для євроремонту характерне перепланування з вивільненням простору, тому часто застосовуються різні методи для візуального збільшення приміщень. Важливо, щоб цим процесом цілком керував професіонал.
  • Використання дорогих і якісних матеріалів. Необов'язково щоб їх доставляли саме з-за кордону. Сьогодні існує вітчизняні виробники, які нітрохи не поступаються за рівнем і якістю європейським.

джерело фото  - www.kiev.olx.com.ua

  • Заміна вікон та дверей. Існує помилкова думка, що євроремонт - це обов'язковий процес установки лише пластикових вікон. Сьогодні все більше людей вдаються до установки або реставрації дерев'яних вікон. Використання дерева - це безпрограшний варіант у створенні оригінального дизайну. Міжкімнатні двері, як правило, - дерев'яні, хоча можуть використовуватися і сучасні склопакети.
  • Повна заміна внутрішніх комунікацій: заміна електропроводки, старої сантехніки, чавунних радіаторів. Труби замінюють на більш сучасні та практичні з пластика. Сантехнічна розводка забирається в стіни. Електророзводка проводиться мідними проводами мінімум в подвійній ізоляції і повністю прихована в стінах, підлогах і стелях.
  • Відмова від шпалер на користь декоративної штукатурки або інших способів обробки стін: фарбування, флокові покриття, декоративні панелі, скло і дзеркало, декоративний камінь, шкіряна плитка та інше.
  • Нові будівельні технології: теплі підлоги, наливні підлоги, підсвічування, тепло- і звукоізоляція приміщень. Сучасні оздоблювальні матеріали мають різні характеристики і специфіку укладання. Тут важлива допомога дизайнера і виконроба, які допоможуть реалізувати задумане з найменшими витратами.

джерело фото  - www.massacrez.ru

  • Європрибирання - це ретельна чистка приміщення після всіх виконаних робіт і вивезення сміття. В даному випадку, ви отримуєте не тільки добре відремонтовану квартиру, але і чисті сходи і майданчики.

джерело фото  - www.alkair74.ru

Всі роботи виконуються тільки професіоналами, які, безсумнівно, зарекомендували себе на ринку праці. Добре, якщо є можливість ознайомитися наочно з їх попередніми творіннями. Вибір професійної команди - вкрай важливий, адже якщо ви витратилися на дорогі матеріали, вся робота піде нанівець, якщо нею займуться аматори. Використання послуг надійної будівельної фірми також допоможе уникнути зайвих, нікому не потрібних витрат.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Ocean

Великі кредити на ваші мрії

Кредити по банківським умовам, тільки швидше

Сума / сумма: до 200 000 грн.

Строк / срок: до 36 м.

Ставка від 29,99% річних

Комісія від 1,99% в місяць від суми кредиту

Ефективна ставка від 66%

Необхідно підтвердження доходу (можна неофіційний дохід)

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Корисні статті з даної тематики