про твої фінанси

Грошове дерево: як виростити і доглядати

Красула, товстянка, домашнє монетне або грошове дерево з монет - все це назви кімнатної рослини, за допомогою якого з теорії фен-шуй можна залучити гроші в будинок. Bankchart.com.ua розповість, як правильно вибрати, посадити, виростити і застосувати на практиці цю квітку, де має стояти грошове дерево, а також про секрети догляду за цією кімнатною рослиною.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Як працює «грошове дерево»: де його поставити
  2. Як правильно вибрати і пересадити «грошове дерево» по фен-шуй
  3. Як доглядати за грошовим деревом в домашніх умовах
  4. Грошове дерево з монет в інтер'єрі

У будь-якому інтер'єрі знайдеться місце для елегантної квітки - красула (Crassula Ovata), або як її ще називають «грошове дерево». Це не просто квітка, за вченням фен-шуй - це ефективний магніт для залучення матеріальних благ. Листя грошового дерева уособлюють собою монети, а стовбур дерева являє собою бюджет. Чим товще стовбур дерева і чим більше на ньому гілочок і листя, тим більше грошей в будинку.

Джерело фото:  http://photoogorod.ru/

Існує стародавня китайська легенда про грошове дерево,  у якого гілки були з монет і золотаВарто потрясти дерево, і золоті монети самі падають з нього. Дощ із золотих монет є однією з найбільш улюблених тем в китайському образотворчому мистецтві і в середовищі любителів фен-шуй, впевнених в силі старовинної символіки.

Як працює «грошове дерево»: де його поставити

За фен-шуй будь-які живі рослини є генератором позитивної енергії. Грошове дерево є основним фінансовим талісманом, який активізує енергію грошей в секторі багатства. Поставте грошове дерево на  південно-сході  приміщення, саме там знаходиться центр матеріальних благ. Грошове дерево притягне позитивну енергію, принесе удачу в фінансах. На стовбур дерева можна повісити  червону стрічку ,  вона допоможе домогтися бажаного результату.

Запорукою «ефективної роботи» грошового дерева є і загальна чистота в секторі який активується. Цей талісман буде ще і покращувати загальну енергетику будинку.

Джерело фото:  http://boralginmages.appspot.com/

Не забувайте спілкуватися зі своїм деревом, радитися з ним, говорити про свої проблеми, але не скаржитися, і завжди дякувати за все те, що отримуєте. Намагайтеся не входити в кімнату, поки не позбудетеся від негативних емоцій, грошове дерево дуже чутливо до такого роду енергії.

Згідно з ученням фен-шуй, просто посадити вазон недостатньо. Якщо ви захопилися фен-шуй всерйоз, то необхідно враховувати всі вимоги давньокитайського навчання: посадка дерева в потрібний час і потрібному місці (пору року, місцевість, енергетика будинку, знаки зодіаку всіх членів сім'ї та ін.). В цьому випадку краще звернутися до професійних майстрів фен-шуй.

Джерело фото:  http://hor.passion.ru

Як правильно вибрати і пересадити «грошове дерево» по фен-шуй

Майстри фен-шуй радять непомітно «вкрасти» частину дерева у знайомих або друзів. Анонімність, на їхню думку, обов'язкова умова подальшого збільшення сімейного бюджету. Такий держак перед посадкою потрібно підсушити кілька днів і, лише потім, пересадити в перемішану з піском і добривами землю.

Джерело фото:  http://lessen.ru/

Важливо

Щоб позбавити рослину від енергетики чужої людини, її треба помістити в морську воду на 72 години.

При покупці квітки уважно оцініть її зовнішній вигляд. Рослина до трьох місяців має листочки ніжного зеленого кольору, стовбур дерева поки не покритий білою тонкою лусочкою. Рослина, якій виповнилося півроку, має листочки темно-зеленого кольору, розвинену крону і стовбур, покритий тонкою білою плівкою. Стовбур «дорослих» примірників може досягати 8-10 см в діаметрі, загальна висота дерева досягає 1 м. У здорової, добре розвиненої рослини, листочки округлі, м'ясисті, темно-зелені в дрібну білу точку, на краях має бути присутня тонка червона облямівка. Ні на листках, ні на стовбурі не повинно бути вад і пошкоджень.

Джерело фото:  http://www.livemaster.ru

Як доглядати за грошовим деревом в домашніх умовах

Доглядати за деревом слід з особливою ретельністю. Тільки здорові рослини випромінюють позитивну енергію. Поливати потрібно 2 рази в тиждень водою з поживними елементами. Вода для поливу повинна бути тепла, приблизно на 5 ° С вище кімнатної температури. Полив, в теплу пору року, краще проводити ввечері. Взимку краще поливати з ранку, з періодичністю один раз на два тижні.

Грошове дерево дуже любить сонячне світло, але не перестарайтеся, дерево не захоче жити під палючим літнім сонцем. Червона облямівка з'являється тільки тоді, коли рослина отримує достатньо світла. Якщо світла занадто багато, листочки темніють. Міняйте землю раз на півроку, додавайте при цьому трохи золи або деревного вугілля. Шар дренажу не повинен перевищувати позначку в 4 см. Землесуміш повинна містити 20-30% дрібного гравію. У теплу пору року виносьте дерево на «прогулянку» на балкон, ставлячи назад, трохи зсувайте горщик в сторону. Один раз в місяць протирайте листя грошового дерева вологою ганчірочкою. Якщо грошове дерево зав'яло або загинуло, краще замінити його новим. 

Джерело фото:  http://samodel-ka.ru

Грошове дерево з монет в інтер'єрі

Товстянка відмінно виглядає в широких композиційних горщиках, в мікропейзажах за участю дрібних покривних або розеткових сукулентів, оточена каменями і іншими декоруючими елементами. Варто звернути увагу і на колір горщика. Щоб не привертати зайвої уваги гостей, слід вибрати глиняний горщик темного кольору.

Перш ніж вносити грошове дерево в будинок, слід покласти в квітковий горщик три китайські монети (будинок, душа, гроші), загорнуті в червоний папірус або пов'язані червоною шовковою стрічкою. Раз на півроку монетки треба промивати під проточною водою, щоб крім уже існуючих доходів, у вашому житті з'являлися і нові. Деякі виробники пропонують спеціальні горщики з вбудованими скарбничками. 

Якщо живі рослини у вашому будинку не приживаються, то грошовим талісманом може стати і штучне дерево з дорогоцінними каменями або монетками замість листя. Таке дерево можна зробити і своїми руками. Головне - вірити в те, що дерево принесе удачу у фінансовій сфері.

На нашому сайті можна порівняти вартість послуг:

 

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики