Хімчистка диванів і матраців в Україні

Порівняння вартості хімчистки шкіряних диванів, ортопедичних матраців від сечі та інших забруднень в Україні. За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше замовити суху, виїзну хімчистку додому.

Скільки коштує професійна хімчистка дивана і матраца в Україні?

До Вашої уваги пропонується каталог послуг хімчистки диванів і матраців. На цій сторінці ми зібрали цінові пропозиції кращих хімчисток міста, які спеціалізуються на сухий хімчистці шкіряних диванів і ортопедичних матраців. За допомогою каталогу ви знайдете якісну і недорогу хімчистку дивана від сечі і інших забруднень з можливістю виїзду на будинок або в офіс.

Порівнюйте ціни на послуги хімчистки диванів і матраців на Prostobank.ua! Команда сайту регулярно оновлює розцінки на послуги компаній, додає нові пропозиції, що дозволяє нашим відвідувачам вибрати кращі умови виїзної хімчистки.

Путівники

Все, що потрібно знати про професійну хімчистку килимів та м'яких меблів

Від плям на килимі, дивані або матраці ніхто не застрахований. А вивести їх самостійно і при цьому не нашкодити виробу досить-таки непросто. У таких випадках потрібна професійна хімчистка. Як вона виконується, які її переваги і скільки вона коштує, розбирався Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км