про твої фінанси

Виведення Яндекс.Грошей в Україні

Prostobank, за підтримки редакції сайту http://bankomet.com.ua/, розповідає про те, де і як можна вивести на карту або зробити переказ зароблених грошей з платіжної системи Яндекс.Гроші без комісії.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Способи виведення Яндекс.Грошей в Україні

    1.1 Переказ на карту

    1.2 Переказ на банківський рахунок

    1.3 Карта Яндекс.Гроші

Способи виведення Яндекс.Грошей в Україні

У 2012 році відбулися дві важливі події для Яндекс.Грошей: компанія привела свою діяльність у відповідність до нового закону Російської Федерації про національну платіжну систему, отримавши ліцензію небанківської кредитної організації, і практично відразу ж після цього, була куплена російським «Сбербанком». Проте поки Яндекс.Гроші офіційно не працюють на території України, і це неодноразово підкреслювали як представники НБУ, так і самого Яндекса.

Що це означає на практиці? Те, що в питанні виведення грошей можна покладатися на:

а) кошти виведення з використанням міжнародних платіжних систем, які пропонують Яндекс.Гроші для нерезидентів;

б) на свій страх і ризик користуватися допомогою інтернет-обмінників, більшість з яких будують такий сервіс на базі шлюзу Приватбанку, додаючи додаткові комісії Яндекс.Грошей.

Другий спосіб, як правило, виходить дорожче. Є ще варіант - пошукати по форумах бажаючих купити у вас Яндекс.Гроші за курсом 1: 1, але цей варіант досить клопіткий.

Отже, розглянемо, що ж пропонує платіжна система Яндекс.Гроші українським користувачам? Щоб потрапити в розділ, де пропонуються варіанти виведення коштів з рахунку користувача, потрібно клікнути по посиланню «Зняти гроші», яке можна побачити безпосередньо під сумою поточного балансу вашого гаманця.

На цій сторінці запропоновані 3 + 1 спосіб виведення грошей. Це виведення коштів на банківську карту, переказ на поточний банківський рахунок і системи грошових переказів. Останній спосіб - це випуск брендованої платіжної картки «Яндекс.Гроші». Фактично, його можна віднести до першого пункту, але він винесений в окремий 4-й.

Яндекс.Гроші — система для росіян. Тому велика частина пропонованих способів українцям не підходить. Розробники врахували це і полегшили нам життя: відзначивши галочкою опцію «в моєму регіоні», ми в результаті отримаємо перелік засобів виведення, доступних в Україні. Зрозуміло, якщо ви, реєструючись в платіжній системі вказали, що проживаєте в Україні. У будь-якому випадку, побачити свій регіон і змінити його можна в правому верхньому куті.

Для регіону «Україна» система пропонує всього два способи. Це переказ на банківські картки міжнародних платіжних систем VISA / MasterCard, а також міжбанківські перекази на поточний рахунок.

Переказ на карту

Перший спосіб здається вельми привабливим і зручним, адже отримавши гроші на картку, можна розплатитися ними в будь-якому магазині або інтернеті, а при бажанні - зняти в банкоматі. До того ж, не потрібна спеціальна ідентифікація користувача і прив'язка до рахунку. Термін виведення: від 1 до 6 днів. Тут є один секрет: оскільки на сьогоднішній день цю послугу забезпечує Москомприватбанк, що має відношення до українського ПриватБанку, то швидше за все будуть оброблені платежі на моментальні картки ПриватБанку. Якщо у вас карта іншого банку, то можливо варто обзавестися приватівською, в іншому випадку - запасіться терпінням.

Комісія Яндекс.Грошей за таку операцію становить 3% + 15 рублів. Не мало, але менше і не буває. Мінімальна сума виведення: 100 рублів.

Переказ на банківський рахунок

Потрібно бути ідентифікованим користувачем. В принципі, це стандарт на сьогоднішній день, але якщо ви не розводите особливої фінансової активності з Яндекс.Грошима, то слати документи поштою або відвідувати офіс Яндекса - захід занадто клопіткий.

Термін виведення: від 3 до 7 банківських днів.

Комісія: до стандартних 3% + 15 руб Яндекс.Денег додаються комісія за конвертацію валюти (переказ здійснюється в євро), а також комісія банків за обробку міжнародних платежів. Детальніше тут.

Обмеження на суму виведення: не менше 100 рублів і не більше 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Здавалося б, це і все, що пропонує Яндекс.Гроші українським користувачам, однак давайте все ж заглянемо в розділ Банківська карта Яндекс.Гроші. Незважаючи на те, що даний розділ не відображається в списку доступних для України способів виведення, уважне прочитання його вмісту показує, що компанія охоче висилає карту в Україну за додаткові гроші.

Карта Яндекс.Гроші

Система запевняє, що даний спосіб виведення грошей - найзручніший. Дана карта є персоналізованої карткою преміум-класу Gold, міжнародної платіжної системи MasterCard. Емітент - банк «Тінькофф Кредитні Системи». При знятті грошей в банкоматі або оплати в торговельній мережі, гроші знімаються з рахунку в Яндекс.Грошах. Це безсумнівний плюс, тому що не вимагає ніяких додаткових кроків. Замовити випуск карти можна у відповідному розділі.

Термін виведення: моментально. І це ще один величезний плюс.

Комісії: випуск і обслуговування карти безкоштовне, проте її пересилання поштою в Україну обійдеться в 199 рублів (близько 50 гривень), які будуть списані з вашого рахунку в Яндекс.Грошах. Стандартна комісія (3% + 15 руб.) Буде також списана в разі зняття грошей в банкоматі. Варто врахувати і той факт, що при оплаті за межами Росії, буде проводитися автоконвертація рублів в гривню. Якщо протягом декількох днів, поки платіж буде оброблятися, курс валют зміниться, з рахунку буде додатково списана різниця і повернеться частина грошей.

Підведемо короткий підсумок за порівняльними характеристиками.

 

Виведення на карту

На банківський рахунок

Карта Яндекс.Грошей

Ідентифікація користувача

Не вимагається (+)

Обов'язкова (-)

Не вимагається (+)

Привязка до рахунку

Не вимагається (+)

Не вимагається (+)

Автоматично (+)

Термін виведення

1-6 днів (+)

3-7 днів (-)

Миттєво (+)

Комісії

3% + 15 руб. (+)

3% + 15 руб. + вартість переказу

3% + 15 руб. за зняття в банкоматі. (+)

Обмеження

Не менше 100 руб. (-)

Від 100 до 100 тыс. руб. (+)

- (+)

Як показує зведена таблиця, рейтинг пропонованих Яндекс.Грошима способів виведення коштів для українських користувачів, можна ранжувати наступним чином:

  1. Карта Яндекс.Гроші
  2. Виведення на карту
  3. Банківський переказ.

На сьогоднішній день брендована карта «Яндекс.Гроші» дійсно є найбільш цікавою пропозицією, слідом за якою йде виведення грошей на моментальну картку ПриватБанку і на його ж поточний рахунок, оскільки даний банк єдиний, хто не бере за цей SWIFT-переказ додаткових грошей.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 10% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Ocean

Великі кредити на ваші мрії

Кредити по банківським умовам, тільки швидше

Сума / сумма: до 200 000 грн.

Строк / срок: до 36 м.

Ставка від 29,99% річних

Комісія від 1,99% в місяць від суми кредиту

Ефективна ставка від 66%

Корисні статті з даної тематики