про твої фінанси

Виведення Яндекс.Грошей в Україні

Prostobank, за підтримки редакції сайту http://bankomet.com.ua/, розповідає про те, де і як можна вивести на карту або зробити переказ зароблених грошей з платіжної системи Яндекс.Гроші без комісії.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Способи виведення Яндекс.Грошей в Україні

    1.1 Переказ на карту

    1.2 Переказ на банківський рахунок

    1.3 Карта Яндекс.Гроші

Способи виведення Яндекс.Грошей в Україні

У 2012 році відбулися дві важливі події для Яндекс.Грошей: компанія привела свою діяльність у відповідність до нового закону Російської Федерації про національну платіжну систему, отримавши ліцензію небанківської кредитної організації, і практично відразу ж після цього, була куплена російським «Сбербанком». Проте поки Яндекс.Гроші офіційно не працюють на території України, і це неодноразово підкреслювали як представники НБУ, так і самого Яндекса.

Що це означає на практиці? Те, що в питанні виведення грошей можна покладатися на:

а) кошти виведення з використанням міжнародних платіжних систем, які пропонують Яндекс.Гроші для нерезидентів;

б) на свій страх і ризик користуватися допомогою інтернет-обмінників, більшість з яких будують такий сервіс на базі шлюзу Приватбанку, додаючи додаткові комісії Яндекс.Грошей.

Другий спосіб, як правило, виходить дорожче. Є ще варіант - пошукати по форумах бажаючих купити у вас Яндекс.Гроші за курсом 1: 1, але цей варіант досить клопіткий.

Отже, розглянемо, що ж пропонує платіжна система Яндекс.Гроші українським користувачам? Щоб потрапити в розділ, де пропонуються варіанти виведення коштів з рахунку користувача, потрібно клікнути по посиланню «Зняти гроші», яке можна побачити безпосередньо під сумою поточного балансу вашого гаманця.

На цій сторінці запропоновані 3 + 1 спосіб виведення грошей. Це виведення коштів на банківську карту, переказ на поточний банківський рахунок і системи грошових переказів. Останній спосіб - це випуск брендованої платіжної картки «Яндекс.Гроші». Фактично, його можна віднести до першого пункту, але він винесений в окремий 4-й.

Яндекс.Гроші — система для росіян. Тому велика частина пропонованих способів українцям не підходить. Розробники врахували це і полегшили нам життя: відзначивши галочкою опцію «в моєму регіоні», ми в результаті отримаємо перелік засобів виведення, доступних в Україні. Зрозуміло, якщо ви, реєструючись в платіжній системі вказали, що проживаєте в Україні. У будь-якому випадку, побачити свій регіон і змінити його можна в правому верхньому куті.

Для регіону «Україна» система пропонує всього два способи. Це переказ на банківські картки міжнародних платіжних систем VISA / MasterCard, а також міжбанківські перекази на поточний рахунок.

Переказ на карту

Перший спосіб здається вельми привабливим і зручним, адже отримавши гроші на картку, можна розплатитися ними в будь-якому магазині або інтернеті, а при бажанні - зняти в банкоматі. До того ж, не потрібна спеціальна ідентифікація користувача і прив'язка до рахунку. Термін виведення: від 1 до 6 днів. Тут є один секрет: оскільки на сьогоднішній день цю послугу забезпечує Москомприватбанк, що має відношення до українського ПриватБанку, то швидше за все будуть оброблені платежі на моментальні картки ПриватБанку. Якщо у вас карта іншого банку, то можливо варто обзавестися приватівською, в іншому випадку - запасіться терпінням.

Комісія Яндекс.Грошей за таку операцію становить 3% + 15 рублів. Не мало, але менше і не буває. Мінімальна сума виведення: 100 рублів.

Переказ на банківський рахунок

Потрібно бути ідентифікованим користувачем. В принципі, це стандарт на сьогоднішній день, але якщо ви не розводите особливої фінансової активності з Яндекс.Грошима, то слати документи поштою або відвідувати офіс Яндекса - захід занадто клопіткий.

Термін виведення: від 3 до 7 банківських днів.

Комісія: до стандартних 3% + 15 руб Яндекс.Денег додаються комісія за конвертацію валюти (переказ здійснюється в євро), а також комісія банків за обробку міжнародних платежів. Детальніше тут.

Обмеження на суму виведення: не менше 100 рублів і не більше 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Здавалося б, це і все, що пропонує Яндекс.Гроші українським користувачам, однак давайте все ж заглянемо в розділ Банківська карта Яндекс.Гроші. Незважаючи на те, що даний розділ не відображається в списку доступних для України способів виведення, уважне прочитання його вмісту показує, що компанія охоче висилає карту в Україну за додаткові гроші.

Карта Яндекс.Гроші

Система запевняє, що даний спосіб виведення грошей - найзручніший. Дана карта є персоналізованої карткою преміум-класу Gold, міжнародної платіжної системи MasterCard. Емітент - банк «Тінькофф Кредитні Системи». При знятті грошей в банкоматі або оплати в торговельній мережі, гроші знімаються з рахунку в Яндекс.Грошах. Це безсумнівний плюс, тому що не вимагає ніяких додаткових кроків. Замовити випуск карти можна у відповідному розділі.

Термін виведення: моментально. І це ще один величезний плюс.

Комісії: випуск і обслуговування карти безкоштовне, проте її пересилання поштою в Україну обійдеться в 199 рублів (близько 50 гривень), які будуть списані з вашого рахунку в Яндекс.Грошах. Стандартна комісія (3% + 15 руб.) Буде також списана в разі зняття грошей в банкоматі. Варто врахувати і той факт, що при оплаті за межами Росії, буде проводитися автоконвертація рублів в гривню. Якщо протягом декількох днів, поки платіж буде оброблятися, курс валют зміниться, з рахунку буде додатково списана різниця і повернеться частина грошей.

Підведемо короткий підсумок за порівняльними характеристиками.

 

Виведення на карту

На банківський рахунок

Карта Яндекс.Грошей

Ідентифікація користувача

Не вимагається (+)

Обов'язкова (-)

Не вимагається (+)

Привязка до рахунку

Не вимагається (+)

Не вимагається (+)

Автоматично (+)

Термін виведення

1-6 днів (+)

3-7 днів (-)

Миттєво (+)

Комісії

3% + 15 руб. (+)

3% + 15 руб. + вартість переказу

3% + 15 руб. за зняття в банкоматі. (+)

Обмеження

Не менше 100 руб. (-)

Від 100 до 100 тыс. руб. (+)

- (+)

Як показує зведена таблиця, рейтинг пропонованих Яндекс.Грошима способів виведення коштів для українських користувачів, можна ранжувати наступним чином:

  1. Карта Яндекс.Гроші
  2. Виведення на карту
  3. Банківський переказ.

На сьогоднішній день брендована карта «Яндекс.Гроші» дійсно є найбільш цікавою пропозицією, слідом за якою йде виведення грошей на моментальну картку ПриватБанку і на його ж поточний рахунок, оскільки даний банк єдиний, хто не бере за цей SWIFT-переказ додаткових грошей.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Корисні статті з даної тематики