Ультразвукове дослідження черевної порожнини в Україні

Скільки коштує і де дешевше зробити УЗД органів черевної порожнини в Україні? Пропонуємо порівняти вартість ультразвукового дослідження черевної порожнини в клініках міста.

Що входить в УЗД органів черевної порожнини

УЗД органів черевної порожнини включає дослідження печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчних проток і селезінки, шлунка, відділів кишечника, судинного русла органів, нирок і надниркових залоз. Дане дослідження не має протипоказань, так як є нешкідливим і безболісним. Завдяки УЗД черевної порожнини можна діагностувати ряд захворювань (гепатит, цироз, сечокам'яну хворобу і т.д.)

Підготовка до УЗД органів черевної порожнини

Для того щоб правильно підготуватися до УЗД черевної порожнини, необхідно кілька днів не вживати хліб, молоко, картоплю, фрукти, бобові та інші продукти, що сприяють газоутворенню. УЗД черевної порожнини проводиться натщесерце або після 6-8 годинного голодування (за винятком тяжкохворих пацієнтів і хворих на цукровий діабет).

Що можна їсти перед УЗД черевної порожнини?

Перед ультразвуковим дослідженням черевної порожнини не рекомендується приймати їжу, навіть легкий сніданок. Дослідження робиться натще.

Чи можна пити воду перед УЗД черевної порожнини?

Перед ультразвуковим дослідженням черевної порожнини не рекомендується пити воду.

Порівняння вартості УЗД органів черевної порожнини в приватних клініках міста

За допомогою нашого каталогу послуг ви можете порівняти ціни на УЗД і вибрати найбільш підходящу послугу (за ціновими параметрами, місцезнаходженням клініки і т.д.). Ви дізнаєтеся, в якій клініці дешевше зробити УЗД черевної порожнини, почитаєте відгуки інших пацієнтів. Порівнюйте медичні послуги вибирайте кращі умови професійного, високоякісного ультразвукового дослідження.

Путівники

УЗД: принцип дії, види, переваги, вартість

Дізнатися стан внутрішніх органів людини сьогодні досить легко. Необхідно лише провести ультразвукове дослідження (УЗД). Що це за дослідження, в чому його переваги, чи потрібно до нього готуватися, у скільки воно обійдеться в приватних клініках та інше, розбирався Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 50 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави