Тури до Львова

Скільки коштує тур вихідного дня до Львова з Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст? Порівняння вартості турів до Львова поїздом, автобусом, авто.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштує тур до Львова з Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст?

Якщо ви хочете дізнатися більше про прекрасний Львів, радимо тур в місто на вихідні. Туроператори пропонують відвідати найцікавіші пам'ятки міста і Львівської області - собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище, Палац Потоцьких і т.д. Ви буде в захваті від подорожі вулицями древнього Львова. Деякі туроператори також пропонують екскурсію незвичайними ресторанами і кафе міста. Таким чином, ви дізнаєтеся більше про традиції, культуру західної України. <

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості турів до Львова на двох. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури в місто від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру, цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру). Перед вибором туру радимо почитати відгуки інших туристів про програму, а також уточнити, які екскурсії по Львову включені.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Money4YOU

Перша позика під 0,01%*

Сума від 500 грн. до 12 000 грн.

Строк: від 2-х до 30 днів

Тільки паспорт, код та банківська карта

Можливість отримання позик навіть з діючими боргами

Гнучка сума позики - замість відмови або стандартного погодження, сервіс надає підвищену або компромісну суму позики

Надання позик цілодобово - 24/7/365