Тури в Одесу

Скільки коштує тур вихідного дня в Одесу з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст? Порівняння вартості автобусних турів до Одеси.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштує тур до Одеси з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст?

Якщо ви хочете дізнатися більше про прекрасне місто Одеса, радимо замовити тур в місто на вихідні. Туроператори пропонують відвідати найцікавіші пам'ятки - Аркадію, Потьомкінські сходи, Будинок з атлантами, Дерево любові і т.д. У програмі деяких туроператорів може бути екскурсія по фортеці в місті Білгород-Дністровський, який входить в десятку найдавніших міст світу. Для цінителів шляхетних напоїв цікавою буде екскурсія по «Центру культури вина Шабо».

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості турів до Одеси і Одеської області. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури в місто від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру, цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру).

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит в USD під 2,25% річних

2,5% – при сумі від 5000 USD

Термін – 9 місяців

Вклади від 500 USD

Агропросперіс Банк – банк, який має 100% іноземний капітал (США і Європа)

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016 №319 в державному реєстрі банків

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код