Тури в Одесу

Скільки коштує тур вихідного дня в Одесу з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст? Порівняння вартості автобусних турів до Одеси.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштує тур до Одеси з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст?

Якщо ви хочете дізнатися більше про прекрасне місто Одеса, радимо замовити тур в місто на вихідні. Туроператори пропонують відвідати найцікавіші пам'ятки - Аркадію, Потьомкінські сходи, Будинок з атлантами, Дерево любові і т.д. У програмі деяких туроператорів може бути екскурсія по фортеці в місті Білгород-Дністровський, який входить в десятку найдавніших міст світу. Для цінителів шляхетних напоїв цікавою буде екскурсія по «Центру культури вина Шабо».

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості турів до Одеси і Одеської області. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури в місто від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру, цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру).

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016