Тури в Одесу

Скільки коштує тур вихідного дня в Одесу з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст? Порівняння вартості автобусних турів до Одеси.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштує тур до Одеси з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст?

Якщо ви хочете дізнатися більше про прекрасне місто Одеса, радимо замовити тур в місто на вихідні. Туроператори пропонують відвідати найцікавіші пам'ятки - Аркадію, Потьомкінські сходи, Будинок з атлантами, Дерево любові і т.д. У програмі деяких туроператорів може бути екскурсія по фортеці в місті Білгород-Дністровський, який входить в десятку найдавніших міст світу. Для цінителів шляхетних напоїв цікавою буде екскурсія по «Центру культури вина Шабо».

На Prostobank.ua відвідувачі сайту мають можливість скористатися послугою порівняння вартості турів до Одеси і Одеської області. На цій сторінці можна порівняти ціни на тури в місто від різних туроператорів і вибрати найбільш підходящі умови подорожі. Вартість послуги залежить від кількості днів туру, цінової політики оператора, додаткових послуг, які включені в поїздку, кількості відвідуваних визначних пам'яток (програми туру).

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 50 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави