Вакцина Варілрикс в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Варілрикс в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики вітряної віспи.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Варілрикс?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині щеплення Варілрикс, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Варілрикс - це вакцина для профілактики вітряної віспи, жива атенуйована (містить ослаблені і позбавлені вірулентності мікроорганізми), призначена для дітей у віці від 9 місяців. Схема вакцинації: від 9-ти місяців до 12 років включно - 2 дози вакцини з інтервалом в 4-6 тижнів; підлітки у віці від 12 років і дорослі - 2 дози з інтервалом в 6 тижнів.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Варілрикс. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Вся правда про щеплення

Все частіше батьки питають: робити щеплення чи ні. І у прихильників, і у противників вакцинації є вагомі доводи і своя правда. Чи потрібні щеплення, чи можна піти в садок без щеплень, як оформити відмову від вакцинації - вивчав Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 50 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!