Вакцина Ваксигрип Тетра в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Ваксигрип Тетра в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики грипу.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Ваксигрип Тетра

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині або собі щеплення Ваксигрип Тетра, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Ваксигрип Тетра - це вакцина для профілактики грипу, призначена для дітей у віці від 6 місяців і дорослим. Схема вакцинації: дорослим і дітям віком від 6 місяців вводять 1 дозу по 0,5 мл. Дітям до 9 років, які раніше не вакциновані, другу дозу вакцини 0,5 мл потрібно ввести після першої з інтервалом не менше 4 тижні.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Ваксигрип Тетра. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Лише у квітні 2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

ZeCredit

0% на 1-й кредит онлайн

96% погоджених кредитів

Перший кредит - до 5 000 ₴

Maксимальна Сума - до 12 000 ₴

Вік - 18 до 65

Доступність по всій Україні