Вакцина Синфлорикс в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Синфлорикс в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики інвазивних пневмококових захворювань, пневмонії, гострого середнього отиту

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Синфлорикс?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині щеплення Синфлорікс, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Синфлорикс - це вакцина для профілактики інвазивних пневмококових захворювань, пневмонії, гострого середнього отиту для дітей віком від 6 тижнів до 5 років.

Схема вакцинації: при початку вакцинації у віці до 6 місяців - 3 дози з інтервалом 1-2 місяці; бустерна доза (для забезпечення довготривалого захисту) - на другому році життя. При вакцинації у віці після 1 року - 2 дози з інтервалом 1-2 місяці.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Синфлорикс. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Лише у квітні 2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016