Вакцина Синфлорикс в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Синфлорикс в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики інвазивних пневмококових захворювань, пневмонії, гострого середнього отиту

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Синфлорикс?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині щеплення Синфлорікс, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Синфлорикс - це вакцина для профілактики інвазивних пневмококових захворювань, пневмонії, гострого середнього отиту для дітей віком від 6 тижнів до 5 років.

Схема вакцинації: при початку вакцинації у віці до 6 місяців - 3 дози з інтервалом 1-2 місяці; бустерна доза (для забезпечення довготривалого захисту) - на другому році життя. При вакцинації у віці після 1 року - 2 дози з інтервалом 1-2 місяці.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Синфлорикс. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Вся правда про щеплення

Все частіше батьки питають: робити щеплення чи ні. І у прихильників, і у противників вакцинації є вагомі доводи і своя правда. Чи потрібні щеплення, чи можна піти в садок без щеплень, як оформити відмову від вакцинації - вивчав Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!