Вакцина Синфлорикс в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Синфлорикс в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики інвазивних пневмококових захворювань, пневмонії, гострого середнього отиту

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Синфлорикс?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині щеплення Синфлорікс, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Синфлорикс - це вакцина для профілактики інвазивних пневмококових захворювань, пневмонії, гострого середнього отиту для дітей віком від 6 тижнів до 5 років.

Схема вакцинації: при початку вакцинації у віці до 6 місяців - 3 дози з інтервалом 1-2 місяці; бустерна доза (для забезпечення довготривалого захисту) - на другому році життя. При вакцинації у віці після 1 року - 2 дози з інтервалом 1-2 місяці.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Синфлорикс. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Вся правда про щеплення

Все частіше батьки питають: робити щеплення чи ні. І у прихильників, і у противників вакцинації є вагомі доводи і своя правда. Чи потрібні щеплення, чи можна піти в садок без щеплень, як оформити відмову від вакцинації - вивчав Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016