Вакцина Превенар 13 в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Превенар 13 в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики пневмонії і гострого середнього отиту, викликаних Streptococcus.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Превенар 13?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити собі або дитині щеплення Превенар 13, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Превенар 13 - це вакцина для профілактики пневмонії і гострого середнього отиту, викликаних Streptococcus, для дітей віком від 6 тижнів і дорослим.

Схема вакцинації: дітям 6-11 місяців - 2 дози з інтервалом не менше 1 місяця; третю дозу рекомендується на другому році життя; дітям 12-23 місяці - 2 дози з інтервалом не менше 2 місяці; дітям від 2 років, дорослим і літнім людям - 1 доза.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Превенар 13. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Вся правда про щеплення

Все частіше батьки питають: робити щеплення чи ні. І у прихильників, і у противників вакцинації є вагомі доводи і своя правда. Чи потрібні щеплення, чи можна піти в садок без щеплень, як оформити відмову від вакцинації - вивчав Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%