Вакцина Превенар 13 в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Превенар 13 в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики пневмонії і гострого середнього отиту, викликаних Streptococcus.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Превенар 13?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити собі або дитині щеплення Превенар 13, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Превенар 13 - це вакцина для профілактики пневмонії і гострого середнього отиту, викликаних Streptococcus, для дітей віком від 6 тижнів і дорослим.

Схема вакцинації: дітям 6-11 місяців - 2 дози з інтервалом не менше 1 місяця; третю дозу рекомендується на другому році життя; дітям 12-23 місяці - 2 дози з інтервалом не менше 2 місяці; дітям від 2 років, дорослим і літнім людям - 1 доза.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Превенар 13. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код