Вакцина Превенар 13 в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Превенар 13 в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики пневмонії і гострого середнього отиту, викликаних Streptococcus.

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення Превенар 13?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити собі або дитині щеплення Превенар 13, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Превенар 13 - це вакцина для профілактики пневмонії і гострого середнього отиту, викликаних Streptococcus, для дітей віком від 6 тижнів і дорослим.

Схема вакцинації: дітям 6-11 місяців - 2 дози з інтервалом не менше 1 місяця; третю дозу рекомендується на другому році життя; дітям 12-23 місяці - 2 дози з інтервалом не менше 2 місяці; дітям від 2 років, дорослим і літнім людям - 1 доза.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Превенар 13. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Вся правда про щеплення

Все частіше батьки питають: робити щеплення чи ні. І у прихильників, і у противників вакцинації є вагомі доводи і своя правда. Чи потрібні щеплення, чи можна піти в садок без щеплень, як оформити відмову від вакцинації - вивчав Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Ocean

Кредит на будь-які потреби до 200 000 грн. Жодних штрафів

Сума від 10 000 грн. до 200 000 грн.

Строк від 6 до 36 місяців

Ніяких прихованих комісій та штрафів по кредиту

Чіткий графік платежів

Попереднє рішення за 1 хвилину

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%