Вакцина Пріорикс в Україні

Скільки коштує зробити щеплення Пріорикс в клініках в Україні? Пропонуємо порівняти вартість вакцинації для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи (КПК).

Місто
Кількість пропозицій

Де можна дешевше зробити щеплення КПК - Пріорикс?

Вакцинація - це доказовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Якщо ви вирішили зробити дитині або собі щеплення Пріорикс, радимо скористатися нашим каталогом для пошуку найбільш підходящої послуги. Пріорикс - це вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи, призначена для дітей у віці від 12 місяців і дорослим. Схема вакцинації: дві дози у віці 12 місяців і 6 років; для дітей старше 7 років і дорослих - 2 дози з інтервалом в 1 місяць.

На цій сторінці ми зібрали всі клініки міста, які пропонують вакцину Пріорикс. Тут ви можете порівняти ціни та вибрати недорогу приватну клініку для вакцинації. Аналізуючи послуги, уточніть чи почитайте в описі, скільки коштує огляд лікаря імунолога або педіатра перед вакцинацією. Більшість медичних установ стягує додаткову плату за цю послугу.

Путівники

Профілактика і симптоми кору, краснухи у дітей: вакцина КПК

Кір - важке інфекційне захворювання, яке викликається параміксовірусом. Як лікувати і чим небезпечне це захворювання, як виглядає і проявляється кір, а також аргументи "за" і "проти" вакцинації розповідає Bankchart.com.ua. Крім того, ми вивчили симптоми (фото перших ознак і висипу), діагностику, лікування краснухи у дітей.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!