Підготовка до школи в Україні

Скільки коштує підготовка до школи в Україні? Пропонуємо порівняти вартість послуг вчителів, репетиторів, які пропонують заняття з підготовки до школи.

Порівняння вартості послуг вчителів, репетиторів з підготовки дошкільнят до школи в Україні

Якщо ваша дитина скоро піде в школу, подумайте заздалегідь про професійну підготовку. У наш час багато розвиваючих центрів пропонують курси підготовки для дошкільнят. Завдяки таким заняттям вашій дитині буде легше освоїти шкільний матеріал, їй легше буде вчитися в школі.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість розвиваючих занять для дошкільнят. Скориставшись нашим каталогом, ви зможете знайти недорогу школу недалеко від вашого місцезнаходження. Ми зібрали актуальні пропозиції провідних центрів в по всій Україні (скористайтеся пошуком по містах). ☎ Клікнувши на назву школи, ви побачите номер телефону та адресу.

Путівники

Все про вибір шкільної форми

Питання вибору форми для школи влітку дуже актуальне, батьки шукають можливість купити якісний і, по можливості, недорогий шкільний одяг. Bankchart.com.ua дає свої рекомендації по вибору шкільної форми для першокласників і підлітків від українських і зарубіжних виробників.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%