Мамографія в Україні

Скільки коштує і де дешевше зробити мамографію в Україні? Пропонуємо порівняти вартість мамографії молочних залоз в клініках міста.

Порівняння вартості мамографії молочних залоз у приватних клініках міста

В профілактичних цілях жінкам після 40 років рекомендується робити мамографію грудей 1 раз в 2 роки. Крім того, при наявності таких симптомів як поява ущільнень, зміни форми або збільшення молочних залоз, наявність темних виділень з соска і т.д., необхідно негайно пройти обстеження. Для економії особистих грошей ми зібрали ціни на послугу мамографії, що дозволяє нашим відвідувачам знайти недорогу клініку.

За допомогою нашого каталогу послуг ви можете порівняти вартість мамографії і вибрати найбільш підходящу послугу (за ціновими параметрами, місцезнаходженням клініки і т.д.). Ви дізнаєтеся, в якій клініці дешевше зробити мамографію молочних залоз, почитаєте відгуки інших пацієнтів. Порівнюйте медичні послуги вибирайте кращі умови професійного обстеження за допомогою каталогу Prostobank.ua.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

ZeCredit

0% на 1-й кредит онлайн

96% погоджених кредитів

Перший кредит - до 5 000 ₴

Maксимальна Сума - до 12 000 ₴

Вік - 18 до 65

Доступність по всій Україні

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код