Курси, уроки водіння в Україні

Скільки коштують приватні уроки водіння від інструкторів в Україні. Тут ви можете порівняти вартість навчання водінню для початківців.

Скільки коштують послуги інструктора з водіння на автоматі, механіці в Україні?

Якщо ви хочете навчитися з нуля або вдосконалити своє вміння водити машину, радимо скористатися послугами інструктора з водіння і замовити індивідуальні уроки. У наш час існує величезна кількість автошкіл в кожному місті України. Тому вибрати школу для навчання водінню досить важко. Саме тому на нашому сайті ми зібрали пропозиції всіх автошкіл з описом їх програм. У вас є можливість замовити індивідуальне навчання водінню авто на механіці або автоматі, на своїй машині або на транспортному засобі автошколи, на мотоциклі, легковому або вантажному авто, на фурі.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість приватних послуг хороших інструкторів з водіння авто для чоловіків і жінок. Наш сервіс дозволяє кожному знайти недорогу автошколу недалеко від вашого місцезнаходження. Клікнувши на назву послуги, ви побачите докладний опис і знайдете контакти школи або інструктора. Вартість послуги залежить від програми навчання, кількості і тривалості практичних занять.

Путівники

Курси водіння: чому навчають на екстремальній та звичайній підготовці, скільки коштують

Сісти за кермо і навчиться керувати автомобілем мріє чи не кожен. Про те, як вибрати курси з водіння, для чого потрібні уроки екстремального водіння і чому на них навчають, скільки вони коштують і інше, розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016